Do której osoby pasuje ten opis?

Twoje zadanie jest proste. W każdym pytaniu został zamieszczony opis osoby, a do Ciebie należy wybór zdjęcia, które najlepiej odwzorowuje dziewczynę, którą sobie wyobraziłaś. Do dzieła!
...
...

Nieśmiała marzycielka obdarzona ogromną wyobraźnią. W wolnych chwilach chętnie wyraża swoją kreatywność poprzez wymyślanie własnych rysunków i szkiców. Jej zdecydowanie największą pasją jest pisanie opowiadań, które anonimowo publikuje w internecie.
Vivienne
Scarlet
Lucy

Pełna energii, szalona nastolatka. Uwielbia zjednywać sobie ludzi. Gdy zapytasz ją o hobby, bez wahania odpowie - sport. Od lat pływa i osiągnęła w tej dziedzinie mnóstwo sukcesów. Ponadto, uczęszcza na dodatkowe zajęcia z siatkówki. Jest nieco zbuntowana i zdarzają się jej różne wybryki, ale zazwyczaj szybko są jej wybaczane.
Susan
Alexia
Zoey

Pasjonatka muzyki. Samodzielnie uczy się grać na skrzypcach, lecz jej ulubionym instrumentem pozostaje pianino. Chodzi do szkoły muzycznej, gdzie śpiewa - okazjonalnie nagrywa covery swoich ulubionych piosenek. Swoją przyszłość planuje powiązać z muzyką. Jeździ na niemalże wszystkie koncerty swoich idoli. Jest nieuleczalną, wrażliwą romantyczką.
Evie
Nancy
Samantha
Reklama

Osoba o duszy podróżnika - jest bardzo ciekawa świata i uwielbia przygody, w których doświadcza nowych rzeczy. Jeździ na przeróżne obozy i zagraniczne wycieczki. Chciałaby pogodzić pasję z pracą i zostać dziennikarką zwiedzającą różne kraje. Ma dobre serce i w weekendy pracuje w schronisku, jako wolontariuszka.
Phoebe
Kelly
Rachel

Ta dziewczyna kocha wyróżniać się z tłumu i czuć się oryginalnie. Ma smykałkę do robienia zdjęć i nigdy nie rozstaje się ze swoim aparatem fotograficznym. Udało się jej nawet wygrać konkurs na najzdolniejszego fotografa w jej szkole. Czasem staje po drugiej stronie obiektywu i bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych.
Spencer
Jasmine
Lindsey
Reklama

Tym razem mamy do czynienia z osobą, która mnóstwo czasu spędza w teatrze - uczęszcza na zajęcia teatralne i ma za sobą pierwsze występy na wielkiej scenie. Jest śmiałą dziewczyną i nie obawia się podążać w stronę swoich marzeń. Jej charakterystyczną cechą jest uśmiech - jako optymistka zawsze znajdzie choć jeden powód, aby się uśmiechnąć.
Stacy
Meredith
Daiana

Początkująca poetka - jej nową pasją stały się wiersze, które chowa na dnie szuflady. Od dawna czyta poezję i ma pokaźną kolekcję jej zbiorów w swoim pokoju. Poza tym tańczy, jako balerina i jest jedną z najlepszych dziewczyn w swojej grupie. Jest raczej samotniczką i stara się trzymać na uboczu.
Mary
Sherry
Charlotte

Reklama
103 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 10

MizMizeria

MizMizeria

Świetny Quiz 😊

Odpowiedz
alussia023

alussia023

Ciekawe!!!!

Odpowiedz
LightFlash7

LightFlash7

Pierwsze jest o mnie :)

Odpowiedz
mariszja2000

mariszja2000

Ta pierwsza to trochę opis mnie ♥

Odpowiedz
mariszja2000

mariszja2000

Cudowny quizik ♥

Odpowiedz
miss_swann

miss_swann

Ciekawe <3

Odpowiedz

c...a

❤❤

Odpowiedz
Auriel

Auriel

Przepiękny quiz 💫

Odpowiedz
ewelka49

ewelka49

Jeszcze wymyśliłaś im imiona! 😳

Odpowiedz
4
WhiteFlower

WhiteFlower

Ktoś tu jest artystą ( @Candice )

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej