Trudne wybory – kreatywne głosowanie


Witam was w tym głosowaniu. Zasady pozostają niezmienne - czeka na was kilka pytań, a Waszym zadaniem jest na nie szczerze odpowiedzieć. Ale, aby nie było za łatwo - udzielenie na nich odpowiedzi wcale nie jest takie proste... Powodzenia!
...
...

Wyobraź sobie, że przed Tobą pojawia się tajemnicza postać i wręcza Ci magiczną miksturę. Tłumaczy, że jest to mikstura dobra i zła - po wypiciu jej masz 50% szansy, że wszystkie Twoje najskrytsze marzenia się spełnią i będziesz do końca życia szczęśliwa... ale także 50% ryzyka, że już żadne Twoje życzenie się nie ziści i nie spotka Cię nigdy nic dobrego - będziesz skazana na nieszczęście. Czy mimo tego podejmiesz ryzyko?
Tak
Nie

Podczas snu przenosisz się do innego świata, w którym jesteś najlepszą wersją siebie - Twoje marzenia się spełniają, jesteś osobą, którą zawsze chciałaś być, otaczają Cię wspaniali przyjaciele i rodzina. Możesz zostać w tym świecie, jednakże wtedy już nigdy nie będziesz mogła wrócić do realnego świata i ujrzeć swoich prawdziwych bliskich. Czy mimo tego zdecydujesz się zostać?
Tak
Nie

Odnajdujesz klucz prowadzący do wiecznego szczęścia, o którym słyszałaś w licznych legendach. Niedługo po tym, podchodzi do Ciebie nieznana istota i pyta, czy widziałaś jej klucz. Oddasz go?
Tak
Nie
Reklama

Uwięziono Cię w tajemniczej krainie. Uciekając, natrafiasz na dwie pary drzwi. Pierwsze - po lewej - emanują tajemniczą, błękitną aurą. Czujesz od nich delikatne podmuchy wiatru i jesteś pewna, że słyszysz odległy szum morza. Natomiast wokół tych po prawej jesteś w stanie dostrzec najróżniejsze kwiaty, które widzisz pierwszy raz w życiu, a zza drzwi dobiega tajemnicza melodia śpiewana przez ptaki. Tylko jedne zapewnią Ci wolność. Które drzwi wybierzesz?

Znajdujesz skrzynię z magicznymi artefaktami. Twoim oczom ukazuje się kilka fantastycznych narzędzi. Jak się okazuje - możesz wybrać tylko jedno. Na które się zdecydujesz?
Kocioł - będziesz mogła zaparzać w nim miksturę zapewniającą Ci wieczną młodość.
Różdżki - z ich pomocą będziesz mogła stawać się niewidzialna.
Szklana kula - ujrzysz w jej wnętrzu przyszłość.
Reklama

Zostajesz postawiona przed ciężkim wyborem - możesz zostać uwięziona w swojej przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. Już zawsze będziesz odczuwać te same emocje, przeżywać te same sytuacje, mieć te same relacje z innymi co w wybranym przez Ciebie okresie czasu. Wybierzesz dobrze znaną Ci przeszłość, teraźniejszość czy owianą tajemnicą przyszłość?
Przeszłość
Teraźniejszość
Przyszłość

Zostajesz poddana reinkarnacji. Umożliwiono Ci wybór kolejnego życia - przed Tobą trzy opcje. Wybierz mądrze:
Urodzisz się w zamożnej rodzinie, co umożliwi Ci rozwijanie Twojej największej pasji, do której masz wrodzony talent. Przez większość czasu będziesz szczęśliwa - zdołasz szybko spełnić swoje marzenia, poznać cudownych ludzi, zakochać się, skończyć studia, które kochasz. Niestety, Twoja utopia nie będzie trwać długo - umrzesz mając zaledwie 25 lat, ale z przeświadczeniem, że żyłaś życiem, które zawsze chciałaś mieć.
Będziesz dorastać w przeciętnej rodzinie. Nie będziesz mogła pochwalić się sielankowym dzieciństwem - Twoich rodziców pochłaniała praca, a już jako nastolatka będziesz musiała im w niej pomagać. Nie należysz do najpilniejszych uczniów, a Twoje życie będzie pełne wzlotów i upadków. Uda Ci się osiągnąć niektóre cele, ale będziesz także żałować mnóstwa rzeczy. Dożyjesz wieku 70 lat, kończąc swoje zupełnie przeciętne życie.
Możesz przeżyć swoje życie jeszcze raz, zachowując wspomnienia. Kto wie, ile możliwości to przed Tobą otworzy?

Duszę Twojej bliskiej osoby zaklęto w kamienie. Masz szansę ją uratować - podarować jej połowę swojego życia, jednakże jej wspomnienia o Tobie zostaną wymazane, a wasza relacja już nigdy nie będzie taka sama. Czy uratujesz ją mimo to?
Tak
Nie

Spotykasz złą wiedźmę, która karze Ci wybierać - albo utracisz do końca życia swoją wyobraźnię, albo zamknie Cię w świecie Twojej wyobraźni (który zbyt sielankowy nie jest) na 5 lat. Co wybierasz?
Utrata wyobraźni.
Zamknięcie w wymyślonym świecie.

Reklama
371 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 50

DJvaciak

DJvaciak

Trudne pytania, zwłaszcza te w których chodzi o innych ludzi, którzy są nam bliscy…

Odpowiedz
Park_Somi

Park_Somi

Mega ciekawy quiz

Odpowiedz
janapisze

janapisze

Przy ostatnim pytaniu się nawet nie zawahałam. Chcę moją wyobraźnię!

Odpowiedz
2

StaryaleJary72

Znudziłem się po 4 pytaniu. Trudnym wyborem jest czy mam Kustosza Malinke czy Kustosza Tequille w biedrze wybrać.

Odpowiedz
ShinobuKocho_.

ShinobuKocho_.

Super quiz.

Odpowiedz
moonlily_

moonlily_

super quiz❤️

Odpowiedz

J...1

Super ❤️

Odpowiedz
.Naciaa.

.Naciaa.

Świetny quiz! Na prawdę , super pomysły! Oby takich więcej , zostawiam obsa ;)

Odpowiedz
1
Chandramukhi

Chandramukhi

Genialne 😮 Więcej takich proszę 😄

Odpowiedz
2
warzywko

warzywko

Ciekawy i oryginalny quiz, zostawiam serduszko 😍

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej