Wskaż swoją bratnią duszę i podejmij wyzwanie na lato!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 51

NekuDe-

Każdy chyba wybrał Lily nobo wkońcu każda dziewczyna lubi RYSOWAĆ!?!??? Nie wiem jak by była ładna np Clara to wszyscy by to wybrali wtf

Odpowiedz
Bunniest

Bunniest

Naprawdę świetny quiz <3

Odpowiedz
Kolorowy_wilk

Kolorowy_wilk

Vera
Podróżowanie masz we krwi – nic dziwnego, w końcu kochasz doświadczać nowych rzeczy i jesteś bardzo ciekawa świata. Życie jest dla Ciebie przede wszystkim przygodą!

Oto Twoje zadania:

1. Słyszałaś kiedyś o „bucket list”? Jest to lista rzeczy czy przygód, których zawsze chciałaś spróbować. Rozmarz się, sporządź swoją listę, a gdy skończysz – zacznij ją wykonywać!

2. Mniej czasochłonna i prostsza wersja „bucket list” – postaraj się doświadczać chodź jednej nowej rzeczy tygodniowo. Nie musi być to nic wielkiego – spróbowanie nowego jedzenia, wyprawa w pobliskie miejsce, które Cię ciekawi czy przefarbowanie włosów na jakiś szalony kolor.

3. Co powiesz na stworzenie pudełka, w którym będziesz umieszczać swoje wspomnienia z wakacji? Mogą być to przykładowo bilety do kina czy muszelki zebrane na plaży. Z pewnością będzie to miła pamiątka.

4. Prócz pudełka, możesz uwieczniać aparatem najciekawsze letnie chwile, po czym wywołać zdjęcia i np. stworzyć z nich kolaż do oprawienia w ramkę czy rozwiesić na ścianie.

5. Czy jesteś rannym ptaszkiem? Jeśli nie to i tak spróbuj, bo naprawdę warto! Chodzi o podziwianie wschodów słońca – są niezwykle czarujące i podziwianie ich to czysta przyjemność. To samo tyczy się zachodów.

6. Odkryj ciekawe miejsca w swojej okolicy, w których jeszcze nie byłaś. Może być to jakaś ciekawa knajpka dla młodzieży, atrakcja turystyczna, o której kiedyś słyszałaś lub masa innych interesujących rzeczy.

Możesz zacząć wykonywać je już teraz, przełożyć na inny dzień, podjąć się tylko niektórych lub nie robić ich wcale – wszystko zależy od Ciebie!

Odpowiedz
1
TosiaQ_yt

TosiaQ_yt

Wybrałaś Lily – oznacza to, że podobnie jak ona uwielbiasz kreatywnie się udzielać i tworzyć swoją własną sztukę – z pewnością zasługujesz na miano artystki. Prócz tego zdajesz się być bardzo emocjonalną osobą, o wrażliwym sercu. Dzięki temu łatwo jest Ci dostrzec piękno.

Oto Twoje zadania:

1. Spróbuj stworzyć coś artystycznym sposobem, z którym nie miałaś jeszcze styczności. Może być to np. origami czy malowanie promarkerami.

2. Spróbuj zapisywać swoje sny i narysować ten najciekawszy.

3. Znajdź ładną łąkę bądź ogród, pozbieraj najpiękniejsze kwiaty i upleć z nich wianek.

4. Jeśli jesteś fanką natury – stwórz zielnik, w którym będziesz suszyć swoje ulubione rośliny.

5. Poeksperymentuj z makijażem – ciało to doskonałe płótno. Nie musi być to typowy, wyjściowy makijaż – eksperymentuj z kolorami, aby tworzyć barwne kompozycje nie tylko na twarzy, ale też na przykład na ręce. Może polubisz dzięki temu charakteryzację?

6. Przemień nieco swój pokój! W tym celu możesz zacząć wykonywać DIY, porozwieszać swoje ulubione zdjęcia lub rysunki, dodać więcej roślin czy ozdobnych światełek. Możliwości jest mnóstwo!

Możesz zacząć wykonywać je już teraz, przełożyć na inny dzień, podjąć się tylko niektórych lub nie robić ich wcale – wszystko zależy od Ciebie!
1. Malowałam ProMarkerami.
2.Okej
3.Mam bardzo dużo łąk, pól itp. wokół domu, ale nie umiem pleść *czy jak to się pisze*wianków.
4. Stworzenie zielnika to moje marzenie *^*
5.Robiłam już, ale mogę jeszcze trochę zrobić.
6.Mam trzy roślinki, a jeśli chodzi o DIY to zrobię

Odpowiedz
Landrynkaa_12

Landrynkaa_12

Clara po prostu niemalże identico. 3 punkty wykonałam zanim rozwiązałam quiz xD
A pozostałe 3 na 100% zrobię, bo notatnik koniecznie zacznę ze sobą nosić.

Odpowiedz
WolfiJulia

WolfiJulia

Lily UwU

Odpowiedz
Potter_girl3

Potter_girl3

Lily to jaa. Napewno zrobię coś z tej listy❤

Odpowiedz
Tosia0k

Tosia0k

Najlepszy quiz wreszcie wiem kim jestem ❤️

Odpowiedz
Gabi_Nazwisko

Gabi_Nazwisko

Vera
Nic dziwnego że cały czas na nią Głosowałam

Odpowiedz
1243567890

1243567890

Nelly cała ja XD:)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej