Jakim typem kreatywnej osoby jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 116

Konrando

Konrando

Marzyciel

Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój typ kreatywnej osoby to marzyciel. Dla marzycieli życie bez marzeń nie istnieje. Uważają, że marzenia są potrzebne w życiu by ono stało się piękniejsze i by zawzięcie do nich dążyć. Spełnienie marzenie to dla nich niesamowite doświadczenie, ale szczególnie satysfakcja i chęć do działania. Tam gdzie inne osoby widzą podstawy i naukę to oni widzą symbole i ukryte znaczenia. Osoby te jednak zbyt często wtapiają swoją głowę w chmury i nie potrafią skupić się na rzeczywistości. Są bardzo miłe sympatyczne, ale uparte i zawsze trzymają się swojego zdania.
100% prawda fajny quiz.

Odpowiedz
1
amberies

amberies

•  AUTOR

@Konrando dziękuję bardzo!

Odpowiedz
1
yusu000

yusu000

Artysta
okej jestem wrażliwa i cenie se spokój i odpoczynek a więc się chyba zgadza

Odpowiedz
1
Nanami_ravenclow

Nanami_ravenclow

Marzyciel
Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój typ kreatywnej osoby to marzyciel. Dla marzycieli życie bez marzeń nie istnieje. Uważają, że marzenia są potrzebne w życiu by ono stało się piękniejsze i by zawzięcie do nich dążyć. Spełnienie marzenie to dla nich niesamowite doświadczenie, ale szczególnie satysfakcja i chęć do działania. Tam gdzie inne osoby widzą podstawy i naukę to oni widzą symbole i ukryte znaczenia. Osoby te jednak zbyt często wtapiają swoją głowę w chmury i nie potrafią skupić się na rzeczywistości. Są bardzo miłe sympatyczne, ale uparte i zawsze trzymają się swojego zdania. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Na total ful się zgadzam marzenia to moje życie ❤

Odpowiedz
KrolowaBaniekMydlanych

KrolowaBaniekMydlanych

Wizjoner!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój typ kreatywnej osoby jest wizjoner. Ze zwykłego codziennego przedmiotu wizjonerzy potrafią zauważyć rzeczy niedostrzegalne ludzkim okiem. Ich niesamowita precyzja i koncentracja pozwalają na zauważanie emocji w środku człowieka. Są dobrymi pomocnikami i osobami, które wspierają w gorszych chwilach. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Ciekawy quiz😍

Odpowiedz
1
amberies

amberies

•  AUTOR

@KrolowaBaniekMydlanych dziękuję ❣️

Odpowiedz
Klarikaaa

Klarikaaa

Myśliciel
Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój typ kreatywnej osoby to myśliciel. Myśliciele zazwyczaj szukają nie szablonowych rozwiązań w życiu, chcieliby łamać wszystkie zasady i stereotypy. Wymyślają nowe konstrukcje, życiowe ułatwienia i rozwiązania, które sprawiają, że ich życie jest pełne możliwości. Czasem są zbyt energiczni, ale za to w grupie są niesamowicie gadatliwi i towarzyscy. Podziel się wynikiem w komentarzu!
mega Quiz

Odpowiedz
1
amberies

amberies

•  AUTOR

@Klarikaaa dziękuję, miło mi 🤭

Odpowiedz
Zosia_Potter

Zosia_Potter

Producent
Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój typ kreatywnej osoby to producent. Ten typ jest stworzony do bycia liderem, przywódcą grupy. Liderzy są bardzo odpowiedzialni i poukładani. Uwielbiają tworzyć kreatywne projekty jak i projekty biznesowe. Nie lubią przebywania w cichej samotności i najczęściej pracują w grupie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

no nie wiem

Odpowiedz
._.NazwaUzytkownika._.

._.NazwaUzytkownika._.

Zgadzam się

Odpowiedz
maya.ziom

maya.ziom

Artysta

zgadzam się z opisem

Odpowiedz
1
soobirdy

soobirdy

Artysta

Cóż, jakoś specjalnie wynik mnie nie zaskoczył xD

Odpowiedz
PoCoMiNazwa

PoCoMiNazwa

Twórca

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej