Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Depresyjny test wiedzy ogólnej.


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 37

s...a

Gdyby mi ktoś w tamtym czasie powiedział „Jestem z tobą” Może nie miałabym tych blizn… Ale nie ważne :3 Trzeba się cieszyć życiem póki można i spróbować się dobrze bawić! Może z tej wyszłam ale weszłam w następną heh :3 Ale nie jest ona śmiertelna więc luuuuzik♥ Mega fajny quiz który napewno uratuje kilka żyć<3 Pozdrawiam autora życzę miłego dnia/nocy♥

Odpowiedz
2

R...a

@swieczkaaa Z tym jest właśnie często problem. Ogrom ludzi twierdzi, że depresja to tylko jakieś kaprysy i wymysły, i że kiedyś tego nie było bo…. ludzie nie mieli czasu, mieli mnóstwo ciężkiej roboty, dostawali pasem i byli wyganiani do wojska. Wystarczy zajrzeć w zasadzie do dowolnego artykułu o depresji i takich komentarzy znajdzie się cała masa. Mentalność po prostu nie tyle co zacofana ale wręcz wynaturzona.

A co do samego życia… To lepiej jak są dobre warunki, takie że warto żyć. Bo nie ma sensu się mordować i męczyć. Korwin-Mikke mówił, że celem życia nie jest samo przeżycie ale ambicje i ideały, za które się walczy i umiera. Dość filozoficzna kwestia, ale jak dla mnie trudno się z tym nie zgodzić.

Odpowiedz
2
SumiIzumi

SumiIzumi

@s…a ja za to nożyczki i żyletka z nożyczek nie mam żadnych blizn zawsze się goją ale ostatnio rodzina je zauważyła muszą się zgoić :’c

Odpowiedz
Nadrianna0

Nadrianna0

Dotknela i to 3 lata temu…

Odpowiedz

d...a

Odpadłam przy pogodzie.

Odpowiedz
1
keeho

keeho

Uległam na czwartym pytaniu.

Odpowiedz
Elianne

Elianne

KWA!

Odpowiedz
army.bts_

army.bts_

Na pierwszym pytaniu odpadłam :”D

Odpowiedz
5
Sasza0607

Sasza0607

NARASTAJĄCA AGRESJA jest objawem depresji SPECYFICZNYM ale jest taka odmiana depresji…

Odpowiedz
6
Six-Chan

Six-Chan

Gratulacje!
Udało Ci się zdać ten test! Posiadasz podstawową wiedzę o depresji, a może nawet i większą. Oby ta choroba nigdy nie dotknęła ani Ciebie, ani nikogo z Twojego otoczenia.

Świetny quiz mimo wszystko dobrze że poruszyłaś tu temat depresji. Dużo ludzi nie zdaje sobie sprawy jak dużo osób z ich otoczenia ma problemy psychiczne i jak bardzo potrzebuje pomocy.
Chorych osób na depresję jest około 4% ludzkości (to bardzo dużo) czyli około jedna osoba na dziesięć.

Jak mam być szczera chciałabym w przyszłości zostać psychologiem aby poprostu pomagać takim ludziom i dawać im wsparcie.

Odpowiedz
3
Elianne

Elianne

@Hasanii Ja też się nie chcę kłucić. Niektóre osoby mają depresję nie wiedząc o tym.

Odpowiedz
Six-Chan

Six-Chan

@Elianne ale niesadzę że jest to wiecej niz jedna na dziesięć osób (4%)

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)
Menada

Menada

Odpadłam już przy pierwszym pytaniu

Odpowiedz
1

R...a

Po kilku próbach zrobiłem :D Całkiem ciekawy test i o tematyce bardzo na czasie. Depresja to ohydne choróbsko i bardzo niebezpieczne, a do tego bardzo trudne do wyleczenia.

Odpowiedz
2
Elianne

Elianne

@Rzeziblacha Fizycznie to choroba, ate to też zabużenie psychiczne.

Odpowiedz
2

d...a

@Elianne *zaburzenie

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej