Do którego klubu z ,,Yandere Simulator” powinieneś dołączyć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 143

Warriorka

Warriorka

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub sportowy! Jego członkowie zajmują się najróżniejszymi aktywnościami. Rano ubierają dresy i idą się pogimnastykować przed biegami, po południu przebierają się w stroje kąpielowe i idą popływać. Po dołączeniu do nich otrzymuje się okulary pływackie. Dzięki temu klubowi nasza sprawność fizyczna się zwiększa i można nosić sprzęt sportowy bez żadnych podejrzeń ze strony innych. Należą do niego Itachi Zametora, Unagi Denkashiza, Iruka Dorufino, Mantaro Sashimasu i Asu Rito, która jest przewodniczącą.

Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.

Szczerze to nie przepadam za tym klubem. Chętniej bym wstąpiła do klubu kulinarnego lub klubu ogrodniczego.
Świetny quiz!

Odpowiedz
WolfLove00

WolfLove00

Fotograficzny

Odpowiedz
Charriot

Charriot

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub okultystyczny! Jego członkowie zajmują się badaniem paranormalnych zjawisk i udowadnianiem światu ich istnienia. Przed lekcjami, na przerwie obiadowej i po skończonym sprzątaniu, członkowie spotykają się w sali klubu, gdzie czytają książki poświęcone czarnej magii. W czasie aktywności klubowej próbują przywołać demona, co nie najlepiej im wychodzi. Po dołączeniu do nich otrzymuje się czarną obrożę na szyję. Dzięki temu klubowi psychika spada dwa razy wolniej, a pozostałym uczniom zauważenie podejrzanych rzeczy robionych przez Ciebie zajmie więcej czasu. Należą do niego Shin Higaku, Chojo Tekina, Supana Churu, Kokuma Jutsu i Oka Ruto, która jest przewodniczącą.

Myślałam że raczej klub muzyczny, ale ten też jest okej

Odpowiedz
loliwiedzma

loliwiedzma

Klub okultystyczny
Nie wierzę w zjawiska paranormalne, ale dla Oki bym dołączyła ;3

Odpowiedz
GirlNeko

GirlNeko

Klub ogrodniczy🌱🌸

Odpowiedz
WMelek26

WMelek26

Klub teatralny :3

Odpowiedz
Zuzia1234Zuzia

Zuzia1234Zuzia

woje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub ogrodniczy! Jego członkowie zajmują się uprawą różnych roślin, a w czasie wolnym od zajęć chodzą po szkole i podlewają kwiaty. Po lekcjach, członkinie kluby zbierają się na jego terenie, pielęgnują rosnące wokół rośliny i tworzą dzieła z żywopłotów. Organizacja nie ma własnej sali szkolnej, dlatego jej siedziba znajduje się w ogrodzie, który jest położony w zachodniej części terenu szkoły. Po dołączeniu do ogrodniczek otrzymuję się biały kwiat zakładany na prawą stronę głowy. Dzięki temu klubowi można nosić wszystkie sprzęty ogrodnicze (nie licząc piły tarczowej i obydwu siekier) po szkole bez cienia podejrzeń i utraty reputacji. Należą do niego Sakura Hagiwara, Himari Fujita, Sumire Suzuki, Tsubaki Uesugi oraz Uekiya Engeika, która jest przewodniczącą.

Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu. sama nie wiem..

Odpowiedz
Tsukasawypilwodke123

Tsukasawypilwodke123

Klub muzyczny i tu się zgadzam!

Odpowiedz
Lily11.Lifka

Lily11.Lifka

Klub Ogrodniczy
Nienawidzę tego klubu i jego członkiń

Odpowiedz
_Lise_czek_

_Lise_czek_

Klub teatralny

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub teatralny! Jego członkowie zajmują się doskonaleniem swoich umiejętności aktorskich. Przed lekcjami udają się do sali klubowej, która mieści się na parterze, między klubem kulinarnym a klubem okultystycznym, aby wysłuchać przemówienie wiceprzewodniczącego. Następnie kierują się do sali gimnastycznej, gdzie mają próbę przedstawienia. W trakcie długiej przerwy znów tam idą, aby poćwiczyć. Po skończeniu sprzątania ponownie idą do swojej sali i słuchają zastępcy przewodniczącej, a na koniec wracają w miejsce, gdzie odgrywają swoje próbne wystąpienie. Po dołączeniu do nich otrzymuje się czerwoną różę do wpięcia w kieszeń mundurka. Dzięki temu klubowi ma się dostęp do rękawiczek, za pomocą których można kogoś wrobić w morderstwo oraz masek, które pomagają w anonimowych zabójstwach. Należą do niego Tsuzuro Yamazaki, Shozo Kurosawa, Riku Soma, Tokuko Kitagawa, Kokona Haruka i Kizana Sunobu, która jest przewodniczącą. Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej