Do którego klubu z ,,Yandere Simulator” powinieneś dołączyć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 57

Kunegundaa

Kunegundaa

Klub muzyczny
Fajnie

Odpowiedz

Marlena155

Klub artystyczny

Super

Odpowiedz
LilyChan

LilyChan

Klub Artystyczny
Bardzo lubię sobie porysować ^^

Odpowiedz

Chomixx22

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub okultystyczny! Jego członkowie zajmują się badaniem paranormalnych zjawisk i udowadnianiem światu ich istnienia. Przed lekcjami, na przerwie obiadowej i po skończonym sprzątaniu, członkowie spotykają się w sali klubu, gdzie czytają książki poświęcone czarnej magii. W czasie aktywności klubowej próbują przywołać demona, co nie najlepiej im wychodzi. Po dołączeniu do nich otrzymuje się czarną obrożę na szyję. Dzięki temu klubowi psychika spada dwa razy wolniej, a pozostałym uczniom zauważenie podejrzanych rzeczy robionych przez Ciebie zajmie więcej czasu. Należą do niego Shin Higaku, Chojo Tekina, Supana Churu, Kokuma Jutsu i Oka Ruto, która jest przewodniczącą.

Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.

z*********

Odpowiedz
1
Pysia_Foox

Pysia_Foox

Klub fotograficzny, wolałabym klub okultystyczny, ale jest okej

Odpowiedz
sonieczka

sonieczka

Klub ogrodniczy nie zgadzam się z wynikiem nawet kiedy próbowałam jak byłam mała sadzić kwiatki to one i tak nie rosły próbuję dalej niech wyjdzie wynik prawdziwy

Odpowiedz
1
Zurukimi

Zurukimi

Klub kulinarny
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub kulinarny! Przed lekcjami, na przerwie obiadowej oraz po zakończeniu sprzątania, jego członkowie zajmują się przygotowywaniem najróżniejszych smakołyków, które następnie roznoszą innym uczniom po całej szkole. W trakcie aktywności klubowej, gdy skończą roznosić jedzenie, zbierają się wokół stołu i rozmawiają o rzeczach związanych z tematyką kulinarną. Po dołączeniu do nich otrzymuje się fioletową chustę na głowę. Dzięki temu klubowi można podwyższyć swoją reputację. Należą do niego Shoku Tsuburaya, Kenko Suboyaka, Seiyo Akanishi, Ajia Ashitomi, Saki Miyu i Amai Odayaka, która jest przewodniczącą.

Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.

więc… gdybym umiała gotować to ok xD

Odpowiedz
AyanoYandereSim

AyanoYandereSim

Klub muzyczny

Aha….

Odpowiedz
Megis_Natsuki_ddlc

Megis_Natsuki_ddlc

Klub Artystyczny!

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub artystyczny! Jego członkowie zajmują się tworzeniem różnych prac plastycznych, a w czasie wolnym od zajęć siedzą na korytarzach i rysują to, co uznają za warte ich uwagi. Po lekcjach zbierają się w sali klubu i wspólnie malują obrazy oraz rzeźbią. Po dołączeniu do nich otrzymuje się beret i można przebrać się w specjalny strój do malowania. Dzięki temu klubowi można chodzić w zakrwawionym fartuchu bez utraty reputacji i zwracania uwagi innych. Należą do niego Borupen Saishiki, Maka Tansei, Efude Nurimono, Enpitsu Byoga i Geiju Tsuka, który jest przewodniczącym. Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.
Tak tylko tu bym dołączyła :3(albo do gaming Clubu :3)

Odpowiedz
.Yumemiru.Neko.

.Yumemiru.Neko.

Klub muzyczny
Muzyka jest życiem 🎶🎧

Odpowiedz
Pysia_Foox

Pysia_Foox

@.Yumemiru.Neko. zgadzam się z Tobą

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej