Do którego klubu z ,,Yandere Simulator” powinieneś dołączyć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 108

Domino.

Klub gier
Super!
Fajny Quiz

Odpowiedz
lunayt220

lunayt220

Klub muzyczny
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub muzyczny! Jego członkowie zajmują się doskonaleniem swoich umiejętność muzycznych. Przed lekcjami wszyscy są w odosobnionych miejscach, gdzie spokojnie sobie brzdąkają. Gdy minie czas sprzątania, udają się do sali klubowej, w której razem ćwiczą. Po dołączeniu do nich otrzymuje się spinkę do włosów w kształcie klucza wiolinowego. Dzięki temu klubowi ma się dostęp do wielkiego futerału, w którym mieści się rozczłonkowane ciało. Oprócz tego można brać udział w małych koncertach, po których – jeśli publiczności się spodoba – wzrasta reputacja. Należą do niego Beshi Takamine, Dora Tamamoto, Gita Yamahato, Kiba Kawaito i Miyuji Shan, która jest przewodniczącą.
ty no jasne uwielbiam Spiewać ale serio lubię śpiewać

Odpowiedz
Bookline

Bookline

Klub artystyczny UwU yess

Odpowiedz
zginiesz.smieciu.

zginiesz.smieciu.

Klub fotograficzny

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub fotograficzny! Jego członkowie zajmują się robieniem ciekawych i estetycznych zdjęć, dużo też się wygłupiają. Organizacja ma tak zwany „stopień zagrożenia”, który dzieli się na trzy części. W pierwszej z nich, członkowie nie są zainteresowani sprawami szkolnymi i nie stanowią żadnego zagrożenia. W drugiej, zaczynają dostrzegać zagrożenie i postanawiają schwytać sprawcę. W trzeciej, ostatecznej, klubowicze są w pełni świadomi powagi sytuacji i dają z siebie wszystko, aby odkryć, kto jest zabójcą. Po dołączeniu do nich otrzymuje się lustrzankę na szyi. Dzięki temu klubowi można robić zdjęcia lepszej jakości, przy których uczniowie i nauczyciele nie robią póz zależnych od ich osobowości. Dodatkowo, gdy atmosfera będzie niska, klubowicze nie będą Cię podejrzewać o morderstwo.

Bardziej pasuje do klubu gier, nie umiem robić ładnych zdjęć 😅

Ale quiz jest spoko 💜💛💜

Odpowiedz
_tododeku_zyciem_

_tododeku_zyciem_

Teatralny super!

Odpowiedz
Mitsu_chan

Mitsu_chan

Klub muzyczny
O chętnie bym dołączyła do takiego klubu ♥

Odpowiedz
.Cora_the_Bunny.

.Cora_the_Bunny.

Klub ogrodniczy
Chyba już kiedyś robiłam ten quiz, ale teraz zmieniłam osobowość

Odpowiedz
Rugerhonia

Rugerhonia

Zrobiłam ten Quiz ponieważ się zaciekawiłam ale nie lubię Yandere Simulator ponieważ nie chciało mi się zainstalować!

Odpowiedz
Rugerhonia

Rugerhonia

Klub gier
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub gier! Jego członkowie zajmują się graniem w różne elektroniczne gry, które rozwijają koordynację ręczno-oczną, wprowadzają w inne ramy umyślu i, co najważniejsze, miło zajmują czas, a w czasie wolnym od zajęć większość z nich chodzi po szkole i gra na swoich telefonach w „Magical Girl Pretty Miyuki”. Po lekcjach wszyscy klubowicze zbierają się w sali organjzacjo, która mieści się w pracowni socjologicznej na pierwszym piętrze, aby razem pograć na laptopach. Po dołączeniu do nich otrzymuje się czerwoną chustę na nadgarstek. Dzięki temu klubowi można grać w różne gry podwyższające dany poziom umówieności, który znika na następny dzień. Należą do niego Pippi Osu, Ryuto Ippongo, Mai Waifu, Midori Gurin i Gema Taku, który jest przewodniczącym. Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.

……….

Odpowiedz
SatoraShima

SatoraShima

Klub fotograficzny / Akurat chodzę do takiej klasy, więc pasuje, ale wolałabym okultystyczny

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej