Do którego klubu z ,,Yandere Simulator” powinieneś dołączyć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 134

Lily11.Lifka

Lily11.Lifka

Klub Ogrodniczy
Nienawidzę tego klubu i jego członkiń

Odpowiedz
_Ewka_Marchewka_

_Ewka_Marchewka_

Klub teatralny

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub teatralny! Jego członkowie zajmują się doskonaleniem swoich umiejętności aktorskich. Przed lekcjami udają się do sali klubowej, która mieści się na parterze, między klubem kulinarnym a klubem okultystycznym, aby wysłuchać przemówienie wiceprzewodniczącego. Następnie kierują się do sali gimnastycznej, gdzie mają próbę przedstawienia. W trakcie długiej przerwy znów tam idą, aby poćwiczyć. Po skończeniu sprzątania ponownie idą do swojej sali i słuchają zastępcy przewodniczącej, a na koniec wracają w miejsce, gdzie odgrywają swoje próbne wystąpienie. Po dołączeniu do nich otrzymuje się czerwoną różę do wpięcia w kieszeń mundurka. Dzięki temu klubowi ma się dostęp do rękawiczek, za pomocą których można kogoś wrobić w morderstwo oraz masek, które pomagają w anonimowych zabójstwach. Należą do niego Tsuzuro Yamazaki, Shozo Kurosawa, Riku Soma, Tokuko Kitagawa, Kokona Haruka i Kizana Sunobu, która jest przewodniczącą. Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.

Odpowiedz
FluffyNeko

FluffyNeko

Ona powiedziała:. lubisz mnie?”
| On powiedział „nie”.
| Myślisz ze jestem ładna? – zapytała
| Znowu powiedział „nie”.
| Zapytała więc jeszcze raz:
| „Jestem w Twoim sercu?”
| Powiedział ” nie”.
| Na koniec się zapytała: Jakbym odeszła, to
byś
| płakał za mną?” Powiedział, ze ” nie”
| Smutne – pomyślała i odeszła.
| Złapał ją za rękę i powiedział: Nie lubię Cię,
| Kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna
| tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu,
| Jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą
| Tylko umarłym z tęsknoty.”
| Dziś o północy twoja prawdziwa miłość
zauważy że
| Cię kocha.
| Coś ładnego jutro między 13-16 się zdarzy w
Twoim
| życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy
telefonie albo w szkole.
| Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek nie podzielisz
się
| tą piękną historią – to nie znajdziesz
szczęścia w
| 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat.
| Jutro rano ktoś Cię pokocha.
| Stanie się to równo o 12.00.
| Będzie to ktoś
znajomy.
| Wyzna Ci miłość o 16.00.
| Jeśli ci nie uda wysłać tego do 20
komentarzy zostaniesz na zawsze sam
Chce tylko spróbować, wiem, że to nie działa

Odpowiedz
Fanka_YourBestWaifu

Fanka_YourBestWaifu

Klub ogrodniczy
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub ogrodniczy! Jego członkowie zajmują się uprawą różnych roślin, a w czasie wolnym od zajęć chodzą po szkole i podlewają kwiaty. Po lekcjach, członkinie kluby zbierają się na jego terenie, pielęgnują rosnące wokół rośliny i tworzą dzieła z żywopłotów. Organizacja nie ma własnej sali szkolnej, dlatego jej siedziba znajduje się w ogrodzie, który jest położony w zachodniej części terenu szkoły. Po dołączeniu do ogrodniczek otrzymuję się biały kwiat zakładany na prawą stronę głowy. Dzięki temu klubowi można nosić wszystkie sprzęty ogrodnicze (nie licząc piły tarczowej i obydwu siekier) po szkole bez cienia podejrzeń i utraty reputacji. Należą do niego Sakura Hagiwara, Himari Fujita, Sumire Suzuki, Tsubaki Uesugi oraz Uekiya Engeika, która jest przewodniczącą.

Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.

Odpowiedz

MarkizaDelDelicje

Ogrodniczy…Najs

Odpowiedz
KanaKomaeda

KanaKomaeda

Klub okultystyczny
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub okultystyczny! Jego członkowie zajmują się badaniem paranormalnych zjawisk i udowadnianiem światu ich istnienia. Przed lekcjami, na przerwie obiadowej i po skończonym sprzątaniu, członkowie spotykają się w sali klubu, gdzie czytają książki poświęcone czarnej magii. W czasie aktywności klubowej próbują przywołać demona, co nie najlepiej im wychodzi. Po dołączeniu do nich otrzymuje się czarną obrożę na szyję. Dzięki temu klubowi psychika spada dwa razy wolniej, a pozostałym uczniom zauważenie podejrzanych rzeczy robionych przez Ciebie zajmie więcej czasu. Należą do niego Shin Higaku, Chojo Tekina, Supana Churu, Kokuma Jutsu i Oka Ruto, która jest przewodniczącą. Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.

Odpowiedz
Ven_

Ven_

Klub fotograficz ooo okay ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz
1
__11120

__11120

@Ven_ 🎤sawarasenai🥰kimi😸wa⛓shoujo👻na💅no?✨

Odpowiedz
blueadrian

blueadrian

Klub gier. Nawet okej, ale wolałbym pójść do jakiegoś innego klubu. 🤷‍♂️😅🌞 Poza tym fajny quiz.

Odpowiedz
JasonAfton

JasonAfton

Klub gier
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub gier! Jego członkowie zajmują się graniem w różne elektroniczne gry, które rozwijają koordynację ręczno-oczną, wprowadzają w inne ramy umyślu i, co najważniejsze, miło zajmują czas, a w czasie wolnym od zajęć większość z nich chodzi po szkole i gra na swoich telefonach w "Magical Girl Pretty Miyuki". Po lekcjach wszyscy klubowicze zbierają się w sali organjzacjo, która mieści się w pracowni socjologicznej na pierwszym piętrze, aby razem pograć na laptopach. Po dołączeniu do nich otrzymuje się czerwoną chustę na nadgarstek. Dzięki temu klubowi można grać w różne gry podwyższające dany poziom umówieności, który znika na następny dzień. Należą do niego Pippi Osu, Ryuto Ippongo, Mai Waifu, Midori Gurin i Gema Taku, który jest przewodniczącym. Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.

Odpowiedz
moon-ligith_chan

moon-ligith_chan

Klub sztuk walki
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najlepszym wyborem dla Ciebie byłby klub sztuk walki! Jego członkowie uczą się walki wręcz i technik samoobrony. Rankiem, jego członkowie udają się do ogrodów japońskich, aby poćwiczyć, a po sprzątaniu szkoły doskonalą swoje umiejętności w sali klubu. Po dołączeniu do nich otrzymuje się białą bandanę z czerwono-czarnymi znakami oraz ma się możliwość przebrania w kimono. Dzięki temu klubowi wgrywanie walk z nauczycielami i silnymi uczniami jest prostsze. Należą do niego Juku Ren, Sho Kunin, Shima Shita, Mina Rai i Budo Masuta, który jest przewodniczącym.

Co uważasz o klubie, do którego Cię skierowałam? Możesz podzielić się tym w komentarzu.
mój ulu

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej