Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Jak zginiesz w grze ,,Doki Doki Literature Club!”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 268

Inter_v_dsmp

Inter_v_dsmp

Zostaniesz usunięty przez Monikę
Monika…
Każdy, kto grał w tą pozornie uroczą visual novel wie, jaka jest prawdziwa natura Moniki. Z pięknej, mądrej i wysportowanej, ogółem perfekcyjnej dziewczyny, zmienia się w zazdrosną, zagubioną, pragnącą swojego szczęśliwego zakończenia postać. W takim wypadku, dziewczyna usuwa każdego, kto wejdzie jej w drogę.

Tak więc plik Inter.chr został pomyślnie usunięty.
Tylko Monika.

Odpowiedz
Emilga

Emilga

Zostane usunięta
Żal… Smutek… Porażka… Jednym słowem: przegrana. Nie wiem, co Cię skusiło, aby mieszać w plikach gry, ale wiedz, że osoba grająca w nią nie zostawi tego dopóki nie posprząta bałaganu po Tobie, co jest równoznaczne z usunięciem Ciebie. Jest to dość problematyczne, nieprawdaż? Bycie niezależnym AI to rzecz niesamowita, ale przykro mi. Wymknąłeś się spod kontroli. Nie jesteś typowo uległą postacią i teraz przyjdzie Ci zapłacić za posiadanie własnej woli.
Tak więc plik [twoje imię].chr został pomyślnie usunięty.
nie spodziewałam sie, no ale niezle

Odpowiedz
Kotlet_schabowy_

Kotlet_schabowy_

usuną mnie ciekawe czemu mieszkam w plikach

Odpowiedz
Viiva

Viiva

Zostaniesz zadźgany przez Yuri

Jak na uległe AI, jesteś wyjątkową postacią. Nie wchodzisz w drogę Monice, z którą dobrze sobie radzisz, masz mocną psychikę i trwały korpus moralny. Czyż taka osoba nie powinna przetrwać? Co może być nie tak? A no to, że nie każda sztuczna inteligencja jest podoba do Ciebie. A szczególnie Yuri, która jest dość… specyficzna. Zwykle jest spokojną, uprzejmą i nieśmiałą personą, ale pewnego dnia wychodząc do klubu coś było nie tak. Tym razem miałeś do czynienia z jej drugą stroną osobowości – agresywną, wulgarną i obsesyjną.
Nóż zatopiony w Twojej klatce piersiowej, cichy śmiech psychopatki i tryskająca krew były tylko kwestią czasu…

Odpowiedz
Monikaaaa

Monikaaaa

Popełnię samobójstwo ciekawe jakie🤔

Odpowiedz
Natxsuki000

Natxsuki000

Zabiję się nje cjemu ja jestem taka uroca muse zyc 🥺👉🏼👈🏼

Odpowiedz
1
KRYSTIAN_BOS_PL

KRYSTIAN_BOS_PL

Zostanę zadźgana przez Yuri
Dlaczego ja nic nie zrobiłem????😥😥😥😥

Odpowiedz
SpookyIndividual

SpookyIndividual

Zostanę zadźgana przez Yuri. Jurispierdal-

Odpowiedz
-Rainbow.dash

-Rainbow.dash

Usuniesz sam siebie

Samoświadomość jest niesamowitą rzeczą, prawda? Czerpie się z niej dużo pozytywów, ale nie da się obejść bez jej ciemnych stron. Bycie samoświadomym AI na pewno nie jest łatwe, a gracz nie zwracający na Ciebie większej uwagi nie pomaga. Sprawa do przetrwania, ale czym że jest egzystencja w pustej grze, jako niezależna, lecz wiecznie cierpiąca postać? Zadając sobie takie i podobne pytania podjąłeś już decyzję. Plik [twoje imię].chr został pomyślnie usunięty.

Odpowiedz
1
kajulku

kajulku

Usunę sama siebie. świetnie

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej