Do kogo z „Wojowników Nadziei” jesteś najbardziej podobny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 72

K0kichi_0uma

K0kichi_0uma

Monaca Towa
Monaca robi wrażenie miłej, pogodnej i opiekuńczej osoby. Ma optymistyczny sposób bycia, zdarza jej się zwracać do siebie w trzeciej osobie oraz wydawać dźwięki podobne do pomrukiwania. Pomimo tego, jej urocza osobowość jest tylko pozorna. W rzeczywistości, Towa jest świetną manipulatorką, którą pozostali „Wojownicy Nadziei” uwielbiają i ulegają jej wszystkim zachciankom. Dziewczyna wyróżnia się też swoją ponadprzeciętną inteligencją i bardzo dobrze zna się na robotyce. Kiedy coś idzie nie po jej myśli, zdarza jej się wpadać w histerię oraz podejmować każde działania, aby plany wróciły na właściwy tor. Wśród „Wojowników Nadziei” nosi tytuł maga. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
Psycho_tea

Psycho_tea

Nagisa… najgorsze jest to że to prawda TT

Odpowiedz
.Kakauko.

.Kakauko.

Nagisa

Odpowiedz
YourBestWaifu

YourBestWaifu

Teraz wyszła Monaca xd

Odpowiedz
x_panta_x

x_panta_x

Kurokuma
Kurokuma jest ciemną stroną osobowości Monokumy oraz doradcą „Wojowników Nadziei”. Ma typowy gangsterski charakter – jest niecierpliwy, niedojrzały i bardzo często przeklina. Lekceważy morale i posiada mroczne, wulgarne poczucie humoru. Cech*** się też arogancją i uważa siebie za jedyną zabawną osobę w otoczeniu. Marzy o wielkiej sławie i tłumach fanów. Podziel się wynikiem w komentarzu!
jprdl….

Odpowiedz
Marysia-Chan_i_Felly

Marysia-Chan_i_Felly

Monaca Towa xd

Odpowiedz
--ore-sama

--ore-sama

jataro
zdecydowanie nie XD

Odpowiedz
wodadietetyczna

wodadietetyczna

Masaru Daimon
Masaru jest wesołym, przebojowym i bardzo energicznym chłopcem. Uwielbia błyszczeć i być w centrum uwagi. Jest próżny i ma zawyżoną samoocenę, co można zauważyć poprzez jego zachowania i nazywanie siebie „lordem”. Znany jest też jako figlarny, zabawny psotnik. Uważa stereotyp „chłopacy są lepsi od dziewczyn” za słuszny. Jego zdaniem płeć żeńska jest uległa, tchórzliwa i nieśmiała. Ciemną stroną Daimona – oprócz samouwielbienia – jest jego arogancja i egoizm. Chłopak odnosi wielkie sukcesy w sporcie. Wśród „Wojowników Nadziei” nosi tytuł paladyna. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
LisekMatisek

LisekMatisek

Nagisa

Odpowiedz
Kamakura

Kamakura

jataro uwu

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej