Które oko do Ciebie przemawia? W odpowiedzi poznasz prawdę o sobie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 164

DogsCats

DogsCats

Niebieska tęczówka; trzecie oko
Jesteś bardzo wrażliwą osobą, która cech*** się ogromną empatią. Doskonale znasz się na ludziach i sytuacjach, a więc bardzo łatwo przewidujesz, co może się wydarzyć. Twoje uczucia, te negatywne i pozytywne, zawsze są bardzo silne. Nie uważasz, że wrażliwość jest czymś złym, a więc nie masz problemu z okazywaniem emocji.

Odpowiedz
Mugolaczka

Mugolaczka

Książka; oko pierwsze

Zgadza się i to nawet bardzo 😯Super quiz 💜

Odpowiedz
yusu000

yusu000

Spirala; czwarte oko
zgadza się ale to drugie też

Odpowiedz
Russian_blue

Russian_blue

Posiadasz ogromną ilość energii i siły. Jesteś autorytetem dla innych i potrafisz odnaleźć się w roli lidera. Świat ma dla Ciebie tylko dwa kolory – czarny i biały. Bardzo szybko wyrabiasz sobie opinię na dany temat. Posiadasz głęboko w sercu niepewność, której nie chcesz okazywać, bo jest to, Twoim zdaniem, sygnał słabości. Czy już wiesz, w jakich sytuacjach ujawnia się Twoja osobowość? Napisz w komentarzu!

To prawda

Odpowiedz
iNelly

iNelly

Spirala; czwarte oko

Zawsze wyróżniasz się z tłumu. Masz zupełnie inne zainteresowania i hobby, przez co zawsze byłeś odbierany, jako ktoś dziwny. Nigdy jednak Ci to nie przeszkadzało, bo nie masz w zwyczaju przejmować się opinią innych. Robisz to, co uważasz za najlepsze i nie podążasz za trendami czy zasadami.

Zgadzam się

Odpowiedz
eclairs

eclairs

Niebieska tęczówka; trzecie oko
Jesteś bardzo wrażliwą osobą, która cech*** się ogromną empatią. Doskonale znasz się na ludziach i sytuacjach, a więc bardzo łatwo przewidujesz, co może się wydarzyć. Twoje uczucia, te negatywne i pozytywne, zawsze są bardzo silne. Nie uważasz, że wrażliwość jest czymś złym, a więc nie masz problemu z okazywaniem emocji. Czy już wiesz, w jakich sytuacjach ujawnia się Twoja osobowość? Napisz w komentarzu!

Zgadzam się w 100%

Odpowiedz
999_Hopeless_666

999_Hopeless_666

7

Odpowiedz
determinacja

determinacja

Zawsze wyróżniasz się z tłumu. Masz zupełnie inne zainteresowania i hobby, przez co zawsze byłeś odbierany, jako ktoś dziwny. Nigdy jednak Ci to nie przeszkadzało, bo nie masz w zwyczaju przejmować się opinią innych. Robisz to, co uważasz za najlepsze i nie podążasz za trendami czy zasadami. Czy już wiesz, w jakich sytuacjach ujawnia się Twoja osobowość?
Yes

Odpowiedz
Aaaani

Aaaani

9

Nie mam w sobie dużo optymizmu.

Odpowiedz

Kostiix

4 w sumie…

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej