Które oko do Ciebie przemawia? W odpowiedzi poznasz prawdę o sobie!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 169

Agimi

Agimi

Ogień; ósme oko
Posiadasz ogromną ilość energii i siły. Jesteś autorytetem dla innych i potrafisz odnaleźć się w roli lidera. Świat ma dla Ciebie tylko dwa kolory – czarny i biały. Bardzo szybko wyrabiasz sobie opinię na dany temat. Posiadasz głęboko w sercu niepewność, której nie chcesz okazywać, bo jest to, Twoim zdaniem, sygnał słabości. Czy już wiesz, w jakich sytuacjach ujawnia się Twoja osobowość?
Co jest to prawda

Odpowiedz

.....

Niebieska tęczówka; trzecie oko
Jesteś bardzo wrażliwą osobą, która cech**e się ogromną empatią. Doskonale znasz się na ludziach i sytuacjach, a więc bardzo łatwo przewidujesz, co może się wydarzyć. Twoje uczucia, te negatywne i pozytywne, zawsze są bardzo silne. Nie uważasz, że wrażliwość jest czymś złym, a więc nie masz problemu z okazywaniem emocji. Czy już wiesz, w jakich sytuacjach ujawnia się Twoja osobowość? Napisz w komentarzu!
Fajny quiz

Odpowiedz
Moonyx5

Moonyx5

Słońce; dziewiąte oko

Potrafisz się zachować, masz w sobie wiele pasji i optymizmu. Twoja otwartość sprawia, że ludzie chcą za Tobą podążać. Zawsze wyciągniesz pomocną dłoń. Nie masz w zwyczaju ukrywać swoich emocji, a więc otwarcie o nich mówisz. Jesteś osobą bardzo przyjacielską i uprzejmą. Czy już wiesz, w jakich sytuacjach ujawnia się Twoja osobowość? Napisz w komentarzu!

Dużo się tu nie zgadza… XD

Odpowiedz
SiostryRozpaczy

SiostryRozpaczy

Spirala; czwarte oko
Zawsze wyróżniasz się z tłumu. Masz zupełnie inne zainteresowania i hobby, przez co zawsze byłeś odbierany, jako ktoś dziwny. Nigdy jednak Ci to nie przeszkadzało, bo nie masz w zwyczaju przejmować się opinią innych. Robisz to, co uważasz za najlepsze i nie podążasz za trendami czy zasadami. Czy już wiesz, w jakich sytuacjach ujawnia się Twoja osobowość? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
Koramii

Koramii

Spirala; czwarte oko

Zawsze wyróżniasz się z tłumu. Masz zupełnie inne zainteresowania i hobby, przez co zawsze byłeś odbierany, jako ktoś dziwny. Nigdy jednak Ci to nie przeszkadzało, bo nie masz w zwyczaju przejmować się opinią innych. Robisz to, co uważasz za najlepsze i nie podążasz za trendami czy zasadami. Czy już wiesz, w jakich sytuacjach ujawnia się Twoja osobowość?

Odpowiedz
1
Anna0701

Anna0701

Niebieska tęczówka; trzecie oko
Jesteś bardzo wrażliwą osobą, która cech*** się ogromną empatią. Doskonale znasz się na ludziach i sytuacjach, a więc bardzo łatwo przewidujesz, co może się wydarzyć. Twoje uczucia, te negatywne i pozytywne, zawsze są bardzo silne. Nie uważasz, że wrażliwość jest czymś złym, a więc nie masz problemu z okazywaniem emocji.

Odpowiedz
Mugolaczka

Mugolaczka

Książka; oko pierwsze

Zgadza się i to nawet bardzo 😯Super quiz 💜

Odpowiedz
yusu000

yusu000

Spirala; czwarte oko
zgadza się ale to drugie też

Odpowiedz
Russian_blue

Russian_blue

Posiadasz ogromną ilość energii i siły. Jesteś autorytetem dla innych i potrafisz odnaleźć się w roli lidera. Świat ma dla Ciebie tylko dwa kolory – czarny i biały. Bardzo szybko wyrabiasz sobie opinię na dany temat. Posiadasz głęboko w sercu niepewność, której nie chcesz okazywać, bo jest to, Twoim zdaniem, sygnał słabości. Czy już wiesz, w jakich sytuacjach ujawnia się Twoja osobowość? Napisz w komentarzu!

To prawda

Odpowiedz
nvtals

nvtals

Spirala; czwarte oko

Zawsze wyróżniasz się z tłumu. Masz zupełnie inne zainteresowania i hobby, przez co zawsze byłeś odbierany, jako ktoś dziwny. Nigdy jednak Ci to nie przeszkadzało, bo nie masz w zwyczaju przejmować się opinią innych. Robisz to, co uważasz za najlepsze i nie podążasz za trendami czy zasadami. 

Zgadzam się

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej