niby krótkie, a jednak jakoś tak… uderzyło we mnie? czytając niektóre zdania miałam wrażenie, jakbyś wkleił tu moje myśli kiedy próbuje zasnąć. Przysięgam, że 4 to jest godzina w której najczęściej nie śpię 😭 kurde, no to jest po prostu cudowne. końcówka lekko taka confusing..? sama nie wiem… pierwszy raz czytając coś, mam takie dziwne uczucie i nie umiem tego określić. nie będę już przedłużać tego komentarza, hah, wspaniałe 💗
Kocham_Kie
niby krótkie, a jednak jakoś tak… uderzyło we mnie?
czytając niektóre zdania miałam wrażenie, jakbyś wkleił tu moje myśli kiedy próbuje zasnąć. Przysięgam, że 4 to jest godzina w której najczęściej nie śpię 😭
kurde, no to jest po prostu cudowne. końcówka lekko taka confusing..? sama nie wiem… pierwszy raz czytając coś, mam takie dziwne uczucie i nie umiem tego określić. nie będę już przedłużać tego komentarza, hah, wspaniałe 💗
ericius
reluję z tym tekstem, bo ostatnio nie umiem spać