Do której księżniczki z kreskówki „She-ra i księżniczki mocy” jesteś podobny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 78

LimonAsh

LimonAsh

Glimmer
W sumie, trochę prawda

Odpowiedz
Annoying_Dog

Annoying_Dog

entrapta
XD

Odpowiedz
quizqq

quizqq

Adora /She-ra :)

Odpowiedz
TheRiddler

TheRiddler

Netossa :D

Odpowiedz
Averiaa_AJ

Averiaa_AJ

Adora/She-Ra
Adora jest współ-przywódczynią Przymierza Księżniczek. Całe swoje życie Adora była szkolona na żołnierza Hordy, jednak kiedy znalazła miecz, który zmienia ją w pradawną Księżniczkę Mocy – She-Rę kompletnie zostawia swoje dawne życie za sobą. Zdając sobie sprawę z tego, co Horda zrobiła niewinnym Etherianom, postanowiła dołączyć do Rebeli. Adora jest odważną i szlachetną wojowniczką, która zawsze pozostaje wierna swoim wartościom. Szybko staje się liderem w każdej grupie, do której dołącza. Z pomocą swojego miecza Adora może zmienić się w legendarną wojowniczkę She-Rę. Jako She-Ra Adora jest niesamowicie silna, będąc w stanie z łatwością niszczyć maszyny Hordy, a to tylko jedna z jej wielu umiejętności, które wykorzystuje każdego dnia by bronić Etherię i jej mieszkańców. To właśnie do tej księżniczkimocy jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Pamiętam, że kiedyś wychodziła mi Perfuma. Dzisiaj moje odpowiedzi się nieco zmieniły i jestem bardzo zadowolona z wyniku ^^

Odpowiedz
2
_Plamek_

_Plamek_

Adora/She-Ra
Adora jest współ-przywódczynią Przymierza Księżniczek. Całe swoje życie Adora była szkolona na żołnierza Hordy, jednak kiedy znalazła miecz, który zmienia ją w pradawną Księżniczkę Mocy – She-Rę kompletnie zostawia swoje dawne życie za sobą. Zdając sobie sprawę z tego, co Horda zrobiła niewinnym Etherianom, postanowiła dołączyć do Rebeli.
Adora jest odważną i szlachetną wojowniczką, która zawsze pozostaje wierna swoim wartościom. Szybko staje się liderem w każdej grupie, do której dołącza.

Z pomocą swojego miecza Adora może zmienić się w legendarną wojowniczkę She-Rę. Jako She-Ra Adora jest niesamowicie silna, będąc w stanie z łatwością niszczyć maszyny Hordy, a to tylko jedna z jej wielu umiejętności, które wykorzystuje każdego dnia by bronić Etherię i jej mieszkańców.

To właśnie do tej księżniczki mocy jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Chicken_FnaF_

Chicken_FnaF_

Adora XD

Odpowiedz
Marzycielka_10

Marzycielka_10

Glimmer

Racja

Odpowiedz
izumii

izumii

frosta

Odpowiedz
EmiZuz

EmiZuz

Entrapta :D

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej