Zadam Ci niecodzienne pytanie. Odpowiedz.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 22

Barbasia11

Barbasia11

Jak wyglądałaby twoja ulubiona piosenka jako osoba?

blond włosy, lekko różowa sukienka ❤

Odpowiedz
1
Muzyczna12

Muzyczna12

Jak wyglądają drzwi do Twoich snów?
niebieskie, klamka wygląda jak biały brokat

Odpowiedz
.Silver.

.Silver.

Oto pytanie dla Ciebie:
Dostajesz niewielki, szklany słoik. Zamknij w nim całe swoje życie. Jak? To wszystko. Możesz zinterpretować pytanie, jak chcesz. Nie ma żadnych reguł. Napisz jedno słowo, albo tysiąc. Wszystko zależy od Ciebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!
pod koniec życia wkładasz do niego twój pierwszy wiersz, niosący ze sobą wszystkie twoje uczucia i emocje.

Odpowiedz
Klizerkanata2

Klizerkanata2

Ups. Przymknijcie oko że tam jest napisane niewielki słoik, a ja piszę duży😉

Odpowiedz
Klizerkanata2

Klizerkanata2

Dostajesz niewielki, szklany słoik. Zamknij w nim całe swoje życie. Jak? – Odkręcasz duży słoik, wtykasz do niego twarz, oddychasz powietrzem znajdujàcym się w środku i Przypominasz sobie całe swoje życie, wszystkie wspomnienia, chwile piękne i mniej, snujesz wnioski o sobie dotychczasowym sobie i gdy wszystko stanie się jane, lub wręcz przeciwne, zakręć wieczko. Schowaj go gdzieś tak aby nikt nie mógł go odkręcić. Teraz twoje życie zostało zamknięte w słoiku, możesz od tej pory zaczać nowy rozdział, nie przejmujàc się przeszłościà, lub kontynuować życie ze słoika.

Super Quiz❤️

Odpowiedz
wierzbaa

wierzbaa

Piękny <3

Odpowiedz
Miss_Superka

Miss_Superka

Jak wyglądałaby Twoja ulubiona piosenka jako osoba? Tak jak ja!

Odpowiedz

Yona_Kasai

Wyobraź sobie, że przed urodzeniem mogłeś wybrać życie dowolnego człowieka na ziemi i wybrałeś właśnie TO życie. Dlaczego? To wszystko. Możesz zinterpretować pytanie, jak chcesz. Nie ma żadnych reguł. Napisz jedno słowo, albo tysiąc. Wszystko zależy od Ciebie. Podziel się wynikiem w komentarzu

Po mimo tylu bólu, tylu cierpień, tylu odepchnięć zawsze się podnoszę… Nawet gdyby wbili mi zatruty sztylet w serce i przez całe życie się to za mną ciągnęło. Mam marzenie… chcę je tylko spełnić po tym wszystko mi będzie obojętne. Nie będzie mnie obchodziło co się ze mną stanie. Pragnę tylko tej jedynej rzeczy… ( :

Odpowiedz
2
Neminem

Neminem

Jak wyglądałaby Twoja ulubiona piosenka jako osoba?

Cóż. Była by to dziewczyna. Długie, czarne i proste włosy. Blada cera. Chuda. Ubrana w białą sukienkę, podpięta do kroplówki. ( Jak by co to piosenka „Gasoline”. Nie wiem czemu. Fajna jest.)

Odpowiedz
2
badgirl12

badgirl12

Wyobraź sobie, że przed urodzeniem mogłeś wybrać życie dowolnego człowieka na ziemi i wybrałeś właśnie TO życie. Dlaczego?

Wybrałam to życie, bo mój rozum wiedział, że mimo cierpień to ono najwięcej mnie nauczy, a moje serce czuło, że w nim zrozumiem jak wiele znaczy przyjaźń, jak trudno znaleźć prawdziwą przyjaźń i jak łatwo ją stracić. Moje ciało natomiast pragnęło, aby moja pasja była taka, a nie inna. Coś jeszcze, ale nie wiem co chciało, żebym miała taki unikalny charakter.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej