Test 16 osobowości!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 208

LiMochi

LiMochi

INTP "Logik"

cóż, nie wiem, nie znam siebie w sumie

Odpowiedz
Antek_Informatyk

Antek_Informatyk

Architekt
Architekt informatyczny (no tak jakby)

Odpowiedz
DogsCats

DogsCats

ISFP "Poszukiwacz przygód"

Ludzie o osobowości Poszukiwacza Przygód to prawdziwi artyści, choć niekoniecznie tacy, którzy spędzają czas, radośnie malując czy pisząc. Choć często to potrafią. Chodzi raczej o to, że wykorzystują swój zmysł estetyczny i projektowy, aby przełamywać społeczne konwencje. Stanowią 4% społeczeństwa. Swoimi eksperymentami lubią rzucać wyzwanie tradycyjnym kanonom piękna i zachowań – nie raz powtarzają, że “nie dadzą się zaszufladkować”. Poszukiwacze Przygód żyją w barwnym, zmysłowym świecie, znajdując inspirację w związkach z ludźmi i ideami. Żaden inny typ osobowości nie poszukuje ani nie eksperymentuje w ten sposób tak bardzo. Stwarza to wrażenie spontaniczności, przez co Poszukiwacze Przygód wydają się nieprzewidywalni, nawet dla najbliższych przyjaciół i rodziny. Poszukiwacze Przygód lubią też nawiązywać kontakty z innymi ludźmi i mają pewien nieodparty urok. Mimo tego Poszukiwacze Przygód są zdecydowanie introwertykami i mogą zaskakiwać znajomych, gdy usuwają się w cień, aby pobyć trochę samemu i naładować baterie. Poszukiwacze Przygód są wrażliwi na uczucia innych i cenią sobie harmonię. Gdy spotkają się z krytyką, mogą mieć trudności z nabraniem dystansu i często dają się ponieść chwili. Dla Poszukiwaczy Przygód ważne jest pamiętać, aby aktywnie stawać się tą osobą, którą chcą być. Znani "Poszukiwacze Przygód": Michael Jackson Lana Del Rey Avril Lavigne Éowina ("Władca pierścieni") Jesse Pinkman ("Breaking Bad") Beatrix Kiddo ("Kill Bill")

Odpowiedz
Avelines

Avelines

ENTP "Dyskutant"
Nazwa tego typu osobowości mówi sama za siebie – Dyskutant to osoba, która uwielbia wielkie dyskusje i rozrywanie na strzępy argumentów i przekonań w jak najbardziej spektakularny sposób. Dyskutanci nie robią tego, aby osiągnąć jakiś głębszy cel, lecz dlatego, że sprawia im to przyjemność. Daje im to szansę na wykazanie się przychodzącym bez trudu świetnym dowc***m, rozległą wiedzą i zdolnością do łączenia najodleglejszych faktów. Ludzie o osobowości Dyskutanta uwielbiają burze mózgów i wielkie idee, za wszelką cenę unikają jednak codziennych, nudnych zadań.
Dyskutanci są często szanowani za swoją pewność siebie, wiedzę i przenikliwe poczucie humoru, nieraz jednak trudno jest im wykorzystać te zalety, jako podstawę głębszych przyjaźni i związków uczuciowych.
Stanowią zaledwie około 3% społeczeństwa. To idealna proporcja, aby mogli tworzyć oryginalne pomysły i jednocześnie mieć kogoś, kto pomoże w ich realizacji.

Znani "Dyskutanci":
Tom Hanks
Mark Twain
Thomas Edison
Joker ("Batman")
Jack Sparrow ("Piraci z Karaibów")
Tyrion Lannister ("Gra o tron")

Jeśli nie do końca identyfikujesz się z tym opisem lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim typie osobowości, zachęcam do podjęcia pełnej wersji testu 16 osobowości, który jest naprawdę ciekawą i przyjemną zabawą. Znajdziesz go na stronie
"16 Osobowości"
(https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci)

Podziel się wynikiem w komentarzu i przekonaj się, kto ma taki sam wynik jak Ty!

Odpowiedz

NMJablonska

INFJ "Rzecznik"

Odpowiedz
Rainbow_waterfall

Rainbow_waterfall

Nie jestem pewna czy entp czy enfp bo to zależy od sytuacji xd

Odpowiedz
singularainty

singularainty

Pośrednik (INFP)
zgadzam się, jak najbardziej i cieszę się z wyniku

Odpowiedz
_Natalcia_

_Natalcia_

ENTP

Odpowiedz
Angie8

Angie8

INTJ

Odpowiedz
lurri

lurri

„Rzecznik”
Osobowość Rzecznika jest bardzo rzadka, stanowi niecałe 1% społeczeństwa, obdarzeni nią ludzie zostawiają jednak po sobie ślad w świecie. Rzecznicy najczęściej uważają za cel swojego życia pomaganie innym i czynienie świata lepszym. Charakteryzuje ich bardzo specyficzne połączenie cech: są cisi, mają jednak bardzo silne poglądy i są gotowi walczyć o idee, w które wierzą. Ludzie o tym typie osobowości są zdecydowani i mają silną wolę. Rzecznicy łatwo nawiązują kontakty, mają talent do ciepłej, przepełnionej wrażliwością rozmowy. Choć ich przyjaciele i znajomi postrzegają ich raczej, jako towarzyskich, warto, aby pamiętali, że Rzecznicy potrzebują spędzić trochę czasu w samotności, aby zrelaksować się i odzyskać energię. Rzecznicy bardzo liczą się z uczuciami innych, jednak tak naprawdę najważniejsze dla Rzeczników jest zadbanie o siebie samych. Pasja, z jaką bronią swoich przekonań, jest godna podziwu i niespotykana.

Znani „Rzecznicy”:
Nicole Kidman
Morgan Freeman
Martin Luther King
Jon Snow („Gra o tron”)
Aragorn („Władca pierścieni”)
Rose Bukater („Titanic”)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej