Test 16 osobowości!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 188

.realist

.realist

Logistyk
Super quiz, bardzo mi się podoba 😚

Odpowiedz
Night_Raven

Night_Raven

ISTP „Wirtuoz”
Wirtuozi uwielbiają poznawać otaczający ich świat wszystkimi zmysłami, dotykając go i badając trzeźwym umysłem i żywą ciekawością. Stanowią oni 6% społeczeństwa. Ludzie o tym typie osobowości są naturalnymi twórcami, przechodzą od projektu do projektu, budując zarówno to, co konieczne, jak i zbędne dodatki dla samej przyjemności tworzenia i ucząc się z otoczenia na bieżąco. Lubią, gdy inni okazują zainteresowanie ich projektami i nie przeszkadza im nawet, jeśli wtrącają się w ich działania. Ludzie o osobowości Wirtuoza mają kłopoty z przestrzeganiem ustalonych granic i wytycznych, wolą swobodę ruchu i łamią zasady, jeśli sytuacja tego wymaga. Wirtuozi są w rzeczywistości dość zagadkowi. Przyjaźni, lecz skryci, spokojni, lecz czasami okazujący nagłą spontaniczność, niezwykle ciekawi świata, lecz niezdolni do skupienia się na formalnej edukacji, mogą być nieprzewidywalni, nawet dla bliskich i przyjaciół. W jednej chwili Wirtuozi wydają się bardzo lojalni i stabilni, mogą jednak nagromadzić tyle impulsywnej energii, że eksploduje ona bez ostrzeżenia, nadając odważne, nowe kierunki ich zainteresowaniom.

Znani „Wirtuozi”:
Clint Eastwood
Tom Cruise
Olivia Wilde
Arya Stark („Gra o tron”)
Indiana Jones („Indiana Jones”)
James Bond (seria „James Bond”)

Jeśli nie do końca identyfikujesz się z tym opisem lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim typie osobowości, zachęcam do podjęcia pełnej wersji testu 16 osobowości, który jest naprawdę ciekawą i przyjemną zabawą. Znajdziesz go na stronie
„16 Osobowości”
(https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci)
*
właściwie to zgadzałoby się, gdyby tylko odjęto pierwszą połowę opisu xD

Odpowiedz
Nya_Games

Nya_Games

ESTP – Przedsiębiorca
Hm… Nie nazwałabym się tak, ale już sam opie do mnie pasuje

Odpowiedz
Batonowski

Batonowski

Nie wiem dlaczego ale INFJ (Rzecznik) oraz INTJ (Architekt) zgadzają się z moją osobowością. Tak jakbym miał obydwie. Może łączą się ze sobą? Różnica która to stanowi to trzeci wybór o podejmowaniu decyzji: Słuchanie głosu serca lub wyciąganie wad i zalet – myślę że różnie to u mnie bywa.

Odpowiedz
Rainy

Rainy

INTP

Odpowiedz
AnneTrisWeasley

AnneTrisWeasley

INTJ „Architekt”
Architekci stanowią zaledwie 2% ludności. Mają bujną wyobraźnię, lecz są zdecydowani; są ambitni, lecz cenią sobie prywatność; niezwykle ciekawi świata, lecz nie marnują energii. Architekci są znakomici i pewni siebie w dziedzinach, na których zgłębienie poświęcili wiele czasu, jednak kontakty społeczne najczęściej nie należą do tych dziedzin. Powierzchowne znajomości mogą uważać za zwyczajnie głupie i je odrzucać – szukają prawdziwych, głębokich relacji. Architekci promienieją pewnością siebie i aurą tajemniczości, a ich głębokie spostrzeżenia, oryginalne pomysły i wspaniały zmysł logiki umożliwiają im dokonywanie zmian samą siłą woli i osobowości. Znani „Architekci”: Elon Musk Vladimir Putin Michelle Obama Katniss Everdeen („Igrzyska Śmierci”) Littlefinger („Gra o tron”) Gandalf („Władca Pierścieni”)
Pasuje! Na 100%

Odpowiedz
1

other_girl16

Protagonista-jestem bardzo zadowolona z wyniku😊

Odpowiedz
Rozmaryna

Rozmaryna

ISFJ \”Obrońca\”

Obrońca to dość wyjątkowa osobowość, gdyż obdarzeni nią ludzie mają wiele cech indywidualnych wymykających się jej charakterystyce. Choć pełni empatii, Obrońcy mogą być zaciekli, gdy bronią rodziny lub przyjaciół; choć są cisi i zdystansowani, zwykle mają też wysoce rozwinięte umiejętności towarzyskie i solidne więzi społeczne; choć poszukują bezpieczeństwa i stabilności, mogą być niezwykle otwarci na zmiany, o ile tylko czują się zrozumiani i szanowani. Ten typ osobowości stanowi dużą część społeczeństwa, co jest bardzo korzystne – aż 13%. Obrońcy traktują swoje obowiązki osobiście, stale podwyższają poprzeczkę i robią wszystko, co w ich mocy, aby przekroczyć oczekiwania i zadowolić innych. Co nietypowe dla introwertycznych typów osobowości, Obrońcy mają towarzyską naturę, znakomicie korzystają z własnej pamięci, aby zapamiętywać ludzi i szczegóły z ich życia. Obrońcy nie mają sobie równych, jeśli chodzi o dawanie prezentów – korzystając ze swojej wyobraźni i naturalnej wrażliwości potrafią poruszyć serce. Obrońcy to wspaniali ludzie, którzy rzadko pozostają bezczynni, jeśli jakaś ważna sprawa czeka na rozwiązanie.
Zgadzam się 💙

Odpowiedz

S...3

Logik. Zgadzam się

Odpowiedz
Batonowski

Batonowski

Czy to możliwe żeby mieć dwa typy osobowości? Architekt i Rzecznik łączą się ze mną.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej