Test 16 osobowości!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 339

Just_Flamezz

Just_Flamezz

Pośrednik. SERIO OMG!!!!!!

Odpowiedz
.Starshine

.Starshine

Logik to stosunkowo rzadki typ osobowości, stanowiący jedynie 3% ludności, co z pewnością jest dobrą wiadomością dla samych Logików, ponieważ nic ich tak nie martwi jak bycie “przeciętnym”. Są dumni z własnej kreatywności, wyjątkowego punktu widzenia i żywego intelektu. Logicy są znani ze swoich genialnych teorii i nieugiętej logiki – w istocie uważa się ich za najbardziej precyzyjnie myślący typ osobowości. Choć Logicy wydają się wciąż śnić na jawie, nieustannie myślą, a ich umysły kipią pomysłami od rana do wieczora. Ciągłe myślenie może sprawiać, że wydają się zadumani i oderwani od rzeczywistości, tak naprawdę jednak są przyjaźni i zrelaksowani, gdy spotykają się ze znajomymi lub z osobami o podobnych zainteresowaniach. Znani "Logicy": Bill Gates Albert Einstein Kirsten Stewart Neo ("Matrix") Aemon Targaryen ("Gra o tron") Leslie Winkle ("Teoria wielkiego podrywu") Jeśli nie do końca identyfikujesz się z tym opisem lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim typie osobowości, zachęcam do podjęcia pełnej wersji testu 16 osobowości, który jest naprawdę ciekawą i przyjemną zabawą. Znajdziesz go na stronie "16 Osobowości" (https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci) Podziel się wynikiem w komentarzu i przekonaj się, kto ma taki sam wynik jak Ty!

Odpowiedz
1
Krukogon

Krukogon

INTP "Logik"
Zgadza się.

Odpowiedz
1
.mint.

.mint.

Wyszło mi tu to samo co na stronie czyli Logik, zgadzam się z tym wynikiem. Super quiz!

Odpowiedz
1
Haisu

Haisu

ISTP „Wirtuoz”
Wirtuozi uwielbiają poznawać otaczający ich świat wszystkimi zmysłami, dotykając go i badając trzeźwym umysłem i żywą ciekawością. Stanowią oni 6% społeczeństwa. Ludzie o tym typie osobowości są naturalnymi twórcami, przechodzą od projektu do projektu, budując zarówno to, co konieczne, jak i zbędne dodatki dla samej przyjemności tworzenia i ucząc się z otoczenia na bieżąco. Lubią, gdy inni okazują zainteresowanie ich projektami i nie przeszkadza im nawet, jeśli wtrącają się w ich działania. Ludzie o osobowości Wirtuoza mają kłopoty z przestrzeganiem ustalonych granic i wytycznych, wolą swobodę ruchu i łamią zasady, jeśli sytuacja tego wymaga. Wirtuozi są w rzeczywistości dość zagadkowi. Przyjaźni, lecz skryci, spokojni, lecz czasami okazujący nagłą spontaniczność, niezwykle ciekawi świata, lecz niezdolni do skupienia się na formalnej edukacji, mogą być nieprzewidywalni, nawet dla bliskich i przyjaciół. W jednej chwili Wirtuozi wydają się bardzo lojalni i stabilni, mogą jednak nagromadzić tyle impulsywnej energii, że eksploduje ona bez ostrzeżenia, nadając odważne, nowe kierunki ich zainteresowaniom. Znani „Wirtuozi”: Clint Eastwood Tom Cruise Olivia Wilde Arya Stark („Gra o tron”) Indiana Jones („Indiana Jones”) James Bond (seria „James Bond”) Jeśli nie do końca identyfikujesz się z tym opisem lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim typie osobowości, zachęcam do podjęcia pełnej wersji testu 16 osobowości, który jest naprawdę ciekawą i przyjemną zabawą. Znajdziesz go na stronie „16 Osobowości” (https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci) Podziel się wynikiem w komentarzu i przekonaj się, kto ma taki sam wynik jak Ty!

Nie zgadzam się! A ten test to ściema xd
Z funkcji kognitywnych jestem ISFJ – Obrońcą 👍🏿

Odpowiedz
1
just_IREK

just_IREK

Logistyk

Odpowiedz
1
Anna0104

Anna0104

ISFP

Odpowiedz
1
vulpa

vulpa

INTP
Przed chwilą robiłam test i wynik był taki sam. Tylko już wiele razy sprawdzałam i wychodziło cały czas tylko i wyłącznie INFP. Zdaję mi się, że jestem o jakieś 5-10% bardziej logikiem niż uczuciowcem.

Odpowiedz
1
_DravillO_

_DravillO_

ISTP Wirtuoz

Odpowiedz
1
Lodysubibak11

Lodysubibak11

Obrońca
Super ❤️💕

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej