Test 16 osobowości!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 182

other_girl16

Protagonista-jestem bardzo zadowolona z wyniku😊

Odpowiedz
Roni_13

Roni_13

ISFJ \”Obrońca\”

Obrońca to dość wyjątkowa osobowość, gdyż obdarzeni nią ludzie mają wiele cech indywidualnych wymykających się jej charakterystyce. Choć pełni empatii, Obrońcy mogą być zaciekli, gdy bronią rodziny lub przyjaciół; choć są cisi i zdystansowani, zwykle mają też wysoce rozwinięte umiejętności towarzyskie i solidne więzi społeczne; choć poszukują bezpieczeństwa i stabilności, mogą być niezwykle otwarci na zmiany, o ile tylko czują się zrozumiani i szanowani. Ten typ osobowości stanowi dużą część społeczeństwa, co jest bardzo korzystne – aż 13%. Obrońcy traktują swoje obowiązki osobiście, stale podwyższają poprzeczkę i robią wszystko, co w ich mocy, aby przekroczyć oczekiwania i zadowolić innych. Co nietypowe dla introwertycznych typów osobowości, Obrońcy mają towarzyską naturę, znakomicie korzystają z własnej pamięci, aby zapamiętywać ludzi i szczegóły z ich życia. Obrońcy nie mają sobie równych, jeśli chodzi o dawanie prezentów – korzystając ze swojej wyobraźni i naturalnej wrażliwości potrafią poruszyć serce. Obrońcy to wspaniali ludzie, którzy rzadko pozostają bezczynni, jeśli jakaś ważna sprawa czeka na rozwiązanie.
Zgadzam się 💙

Odpowiedz
Skurcz3

Skurcz3

Logik. Zgadzam się

Odpowiedz

Batonowski

Czy to możliwe żeby mieć dwa typy osobowości? Architekt i Rzecznik łączą się ze mną.

Odpowiedz

abyssofsensitivity

INFP

Odpowiedz
XxLuluxX

XxLuluxX

ISFP „Poszukiwacz przygód”
Ludzie o osobowości Poszukiwacza Przygód to prawdziwi artyści, choć niekoniecznie tacy, którzy spędzają czas, radośnie malując czy pisząc. Choć często to potrafią. Chodzi raczej o to, że wykorzystują swój zmysł estetyczny i projektowy, aby przełamywać społeczne konwencje. Stanowią 4% społeczeństwa. Swoimi eksperymentami lubią rzucać wyzwanie tradycyjnym kanonom piękna i zachowań – nie raz powtarzają, że “nie dadzą się zaszufladkować”. Poszukiwacze Przygód żyją w barwnym, zmysłowym świecie, znajdując inspirację w związkach z ludźmi i ideami. Żaden inny typ osobowości nie poszukuje ani nie eksperymentuje w ten sposób tak bardzo. Stwarza to wrażenie spontaniczności, przez co Poszukiwacze Przygód wydają się nieprzewidywalni, nawet dla najbliższych przyjaciół i rodziny. Poszukiwacze Przygód lubią też nawiązywać kontakty z innymi ludźmi i mają pewien nieodparty urok. Mimo tego Poszukiwacze Przygód są zdecydowanie introwertykami i mogą zaskakiwać znajomych, gdy usuwają się w cień, aby pobyć trochę samemu i naładować baterie. Poszukiwacze Przygód są wrażliwi na uczucia innych i cenią sobie harmonię. Gdy spotkają się z krytyką, mogą mieć trudności z nabraniem dystansu i często dają się ponieść chwili. Dla Poszukiwaczy Przygód ważne jest pamiętać, aby aktywnie stawać się tą osobą, którą chcą być.

Znani „Poszukiwacze Przygód”:
Michael Jackson
Lana Del Rey
Avril Lavigne
Éowina („Władca pierścieni”)
Jesse Pinkman („Breaking Bad”)
Beatrix Kiddo („Kill Bill”)

Odpowiedz
ksiazkoholiczka13

ksiazkoholiczka13

INFJ „Rzecznik”
Osobowość Rzecznika jest bardzo rzadka, stanowi niecałe 1% społeczeństwa, obdarzeni nią ludzie zostawiają jednak po sobie ślad w świecie. Rzecznicy najczęściej uważają za cel swojego życia pomaganie innym i czynienie świata lepszym. Charakteryzuje ich bardzo specyficzne połączenie cech: są cisi, mają jednak bardzo silne poglądy i są gotowi walczyć o idee, w które wierzą. Ludzie o tym typie osobowości są zdecydowani i mają silną wolę. Rzecznicy łatwo nawiązują kontakty, mają talent do ciepłej, przepełnionej wrażliwością rozmowy. Choć ich przyjaciele i znajomi postrzegają ich raczej, jako towarzyskich, warto, aby pamiętali, że Rzecznicy potrzebują spędzić trochę czasu w samotności, aby zrelaksować się i odzyskać energię. Rzecznicy bardzo liczą się z uczuciami innych, jednak tak naprawdę najważniejsze dla Rzeczników jest zadbanie o siebie samych. Pasja, z jaką bronią swoich przekonań, jest godna podziwu i niespotykana.

Znani „Rzecznicy”:
Nicole Kidman
Morgan Freeman
Martin Luther King
Jon Snow („Gra o tron”)
Aragorn („Władca pierścieni”)
Rose Bukater („Titanic”)

Jeśli nie do końca identyfikujesz się z tym opisem lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim typie osobowości, zachęcam do podjęcia pełnej wersji testu 16 osobowości, który jest naprawdę ciekawą i przyjemną zabawą. Znajdziesz go na stronie
„16 Osobowości”
(https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci)

Podziel się wynikiem w komentarzu i przekonaj się, kto ma taki sam wynik jak Ty!

Jest tutaj jakiś rzecznik?

Odpowiedz
FoggyForest

FoggyForest

Odpowiedz
1
.Silver.

.Silver.

ENTJ „Dowódca”
Dowódcy to naturalni liderzy. Ludzie o tym typie osobowości stanowią ucieleśnienie charyzmy i pewności siebie, promienieją autorytetem. Być może to lepiej, że stanowią tylko 3% ludności, gdyż mogliby przytłoczyć sobą bardziej nieśmiałe i wrażliwsze typy osobowości. Tym, co Dowódcy uwielbiają, są porządne wyzwania, duże i małe, mocno wierzą też, że jeśli dysponują wystarczającą ilością czasu i zasobów, mogą osiągnąć każdy cel. Wyrażanie swoich uczuć nie jest mocną stroną Dowódców, za to posiadają szczególną zdolność do dostrzegania talentów u innych. Czasem zdarza im się naśmiewać z błędów innych ludzi, przy czym okazują kompletny brak wrażliwości i nieraz wpadają w tarapaty.
Są jednak prawdziwymi wulkanami energii i potrafią z determinacją dążyć do celu.

Znani „Dowódcy”:
Steve Jobs
Gordon Ramsay
Harrison Ford
Malcolm Merlyn („Arrow”)
Francis Underwood („House of Cards”)
Mary Talbot („Downtown Abbey”)

Jeśli nie do końca identyfikujesz się z tym opisem lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim typie osobowości, zachęcam do podjęcia pełnej wersji testu 16 osobowości, który jest naprawdę ciekawą i przyjemną zabawą. Znajdziesz go na stronie
„16 Osobowości”
(https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci)

Podziel się wynikiem w komentarzu i przekonaj się, kto ma taki sam wynik jak Ty!

Odpowiedz
1
MrsQuinzel

MrsQuinzel

Pośrednik. Świetny quiz. <3

Odpowiedz
Megapola1

Megapola1

tu nie ma kombiinacji enfp : ( nie dowiem sie swojej osobowości

Odpowiedz
1
MrsQuinzel

MrsQuinzel

@Megapola1 jest ;)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej