Test 16 osobowości!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 185

Batonowski

Batonowski

Nie wiem dlaczego ale INFJ (Rzecznik) oraz INTJ (Architekt) zgadzają się z moją osobowością. Tak jakbym miał obydwie. Może łączą się ze sobą? Różnica która to stanowi to trzeci wybór o podejmowaniu decyzji: Słuchanie głosu serca lub wyciąganie wad i zalet – myślę że różnie to u mnie bywa.

Odpowiedz
Rainy

Rainy

INTP

Odpowiedz
AnneTrisWeasley

AnneTrisWeasley

INTJ „Architekt”
Architekci stanowią zaledwie 2% ludności. Mają bujną wyobraźnię, lecz są zdecydowani; są ambitni, lecz cenią sobie prywatność; niezwykle ciekawi świata, lecz nie marnują energii. Architekci są znakomici i pewni siebie w dziedzinach, na których zgłębienie poświęcili wiele czasu, jednak kontakty społeczne najczęściej nie należą do tych dziedzin. Powierzchowne znajomości mogą uważać za zwyczajnie głupie i je odrzucać – szukają prawdziwych, głębokich relacji. Architekci promienieją pewnością siebie i aurą tajemniczości, a ich głębokie spostrzeżenia, oryginalne pomysły i wspaniały zmysł logiki umożliwiają im dokonywanie zmian samą siłą woli i osobowości. Znani „Architekci”: Elon Musk Vladimir Putin Michelle Obama Katniss Everdeen („Igrzyska Śmierci”) Littlefinger („Gra o tron”) Gandalf („Władca Pierścieni”)
Pasuje! Na 100%

Odpowiedz
1

other_girl16

Protagonista-jestem bardzo zadowolona z wyniku😊

Odpowiedz
Rozmaryna

Rozmaryna

ISFJ \”Obrońca\”

Obrońca to dość wyjątkowa osobowość, gdyż obdarzeni nią ludzie mają wiele cech indywidualnych wymykających się jej charakterystyce. Choć pełni empatii, Obrońcy mogą być zaciekli, gdy bronią rodziny lub przyjaciół; choć są cisi i zdystansowani, zwykle mają też wysoce rozwinięte umiejętności towarzyskie i solidne więzi społeczne; choć poszukują bezpieczeństwa i stabilności, mogą być niezwykle otwarci na zmiany, o ile tylko czują się zrozumiani i szanowani. Ten typ osobowości stanowi dużą część społeczeństwa, co jest bardzo korzystne – aż 13%. Obrońcy traktują swoje obowiązki osobiście, stale podwyższają poprzeczkę i robią wszystko, co w ich mocy, aby przekroczyć oczekiwania i zadowolić innych. Co nietypowe dla introwertycznych typów osobowości, Obrońcy mają towarzyską naturę, znakomicie korzystają z własnej pamięci, aby zapamiętywać ludzi i szczegóły z ich życia. Obrońcy nie mają sobie równych, jeśli chodzi o dawanie prezentów – korzystając ze swojej wyobraźni i naturalnej wrażliwości potrafią poruszyć serce. Obrońcy to wspaniali ludzie, którzy rzadko pozostają bezczynni, jeśli jakaś ważna sprawa czeka na rozwiązanie.
Zgadzam się 💙

Odpowiedz

S...3

Logik. Zgadzam się

Odpowiedz
Batonowski

Batonowski

Czy to możliwe żeby mieć dwa typy osobowości? Architekt i Rzecznik łączą się ze mną.

Odpowiedz

abyssofsensitivity

INFP

Odpowiedz
XxLuluxX

XxLuluxX

ISFP „Poszukiwacz przygód”
Ludzie o osobowości Poszukiwacza Przygód to prawdziwi artyści, choć niekoniecznie tacy, którzy spędzają czas, radośnie malując czy pisząc. Choć często to potrafią. Chodzi raczej o to, że wykorzystują swój zmysł estetyczny i projektowy, aby przełamywać społeczne konwencje. Stanowią 4% społeczeństwa. Swoimi eksperymentami lubią rzucać wyzwanie tradycyjnym kanonom piękna i zachowań – nie raz powtarzają, że “nie dadzą się zaszufladkować”. Poszukiwacze Przygód żyją w barwnym, zmysłowym świecie, znajdując inspirację w związkach z ludźmi i ideami. Żaden inny typ osobowości nie poszukuje ani nie eksperymentuje w ten sposób tak bardzo. Stwarza to wrażenie spontaniczności, przez co Poszukiwacze Przygód wydają się nieprzewidywalni, nawet dla najbliższych przyjaciół i rodziny. Poszukiwacze Przygód lubią też nawiązywać kontakty z innymi ludźmi i mają pewien nieodparty urok. Mimo tego Poszukiwacze Przygód są zdecydowanie introwertykami i mogą zaskakiwać znajomych, gdy usuwają się w cień, aby pobyć trochę samemu i naładować baterie. Poszukiwacze Przygód są wrażliwi na uczucia innych i cenią sobie harmonię. Gdy spotkają się z krytyką, mogą mieć trudności z nabraniem dystansu i często dają się ponieść chwili. Dla Poszukiwaczy Przygód ważne jest pamiętać, aby aktywnie stawać się tą osobą, którą chcą być.

Znani „Poszukiwacze Przygód”:
Michael Jackson
Lana Del Rey
Avril Lavigne
Éowina („Władca pierścieni”)
Jesse Pinkman („Breaking Bad”)
Beatrix Kiddo („Kill Bill”)

Odpowiedz
ksiazkoholiczka13

ksiazkoholiczka13

INFJ „Rzecznik”
Osobowość Rzecznika jest bardzo rzadka, stanowi niecałe 1% społeczeństwa, obdarzeni nią ludzie zostawiają jednak po sobie ślad w świecie. Rzecznicy najczęściej uważają za cel swojego życia pomaganie innym i czynienie świata lepszym. Charakteryzuje ich bardzo specyficzne połączenie cech: są cisi, mają jednak bardzo silne poglądy i są gotowi walczyć o idee, w które wierzą. Ludzie o tym typie osobowości są zdecydowani i mają silną wolę. Rzecznicy łatwo nawiązują kontakty, mają talent do ciepłej, przepełnionej wrażliwością rozmowy. Choć ich przyjaciele i znajomi postrzegają ich raczej, jako towarzyskich, warto, aby pamiętali, że Rzecznicy potrzebują spędzić trochę czasu w samotności, aby zrelaksować się i odzyskać energię. Rzecznicy bardzo liczą się z uczuciami innych, jednak tak naprawdę najważniejsze dla Rzeczników jest zadbanie o siebie samych. Pasja, z jaką bronią swoich przekonań, jest godna podziwu i niespotykana.

Znani „Rzecznicy”:
Nicole Kidman
Morgan Freeman
Martin Luther King
Jon Snow („Gra o tron”)
Aragorn („Władca pierścieni”)
Rose Bukater („Titanic”)

Jeśli nie do końca identyfikujesz się z tym opisem lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim typie osobowości, zachęcam do podjęcia pełnej wersji testu 16 osobowości, który jest naprawdę ciekawą i przyjemną zabawą. Znajdziesz go na stronie
„16 Osobowości”
(https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci)

Podziel się wynikiem w komentarzu i przekonaj się, kto ma taki sam wynik jak Ty!

Jest tutaj jakiś rzecznik?

Odpowiedz
FoggyForest

FoggyForest

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej