Najtrudniejsze pytanie życia…

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 128

wierzbaa

wierzbaa

Nie mam wrogów, są ewentualnie ludzie za których towarzystwem nie przepadam. Posiadanie wrogów jest głupie :)

Odpowiedz
1
Gwiazdeczka.Gacha

Gwiazdeczka.Gacha

Wróg dałoby się nie był by to koszmar ale wolę raczej nie myślę żebym pewna nie była czy mogę jej zaufać 😳😑😣😵

Odpowiedz
1

Z...l

Myślę, że dałabym radę zaprzyjaźnić się z moimi wrogami. Gdyby oni tylko chcieli. Ja już dawno im wybaczyłam. I byłabym szczęśliwa, gdyby oni zrobili to samo..

Odpowiedz
1
TW

TW

Miłość.
Cóż… Stało się tak. Przyznała się. Skompromitowałam się przed gościem przez co z przyjaciół staliśmy się sobie obcy. Teraz chodzi do tej samej szkoły co ja i w dodatku zrobił się 2x przystojniejszy niż był…

Odpowiedz
1
Hanna_Guss

Hanna_Guss

„Wróg” cóż… Nie byłby to dla mnie koszmar, ale byłoby dziwnie. Nie potrafiłabym się zwierzyć z czegokolwiek osobie takiej jak on, ponieważ zapewne by to wyśmiał. Również nie potrafię sobie tego wyobrazić. Nie umiem sobie wyimaginować, jak jest dla mnie miły. Gdyby był moim przyjacielem, to pewnie takim jak niektórzy moi dotychczasowi: Toksyczny, obgadywałby mnie za plecami, wypominał rzeczy, które zrobiłam dawno temu i taki na zasadzie „Wygadać się, zostawić samej sobie i wrócić gdy znów będę jej potrzebował. A gdy ona będzie w potrzebie? Ja jej nie znam, więc nie pomogę!”

Odpowiedz
1
Your_Demjin

Your_Demjin

Odpowiedz mi w komentarzu czy udałoby Ci się wcielić w rolę przyjaciółki Twojego wroga.
Tak, ponieważ stosuję żelazną zasadę: przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej!

Odpowiedz
Remi-_-

Remi-_-

A gdyby tak Twój największy wróg był Twoim przyjacielem? Dlaczego on miałby nim zostać? Czy umiesz sobie wyobrazić właśnie tą osobę jako Twojego przyjaciela? Byłby to dla Ciebie koszmar? Odpowiedz mi w komentarzu czy udałoby Ci się wcielić w rolę przyjaciółki Twojego wroga. Podziel się wynikiem w komentarzu!
A tak nie jest? Koleżanka do mnie podeszła i powiedziała że jest moim wrogiem a następna ośmieszyła mnie przed całą klasą z zemsty! Ja mogę teraz w ogóle komuś ufać? Pozdrawiam dziewczyny :) mam nadzieję że to czytacie i widzicie jak bardzo zepsułyście mi życie :)

Odpowiedz
1
marikakalina

marikakalina

Miłość

Odpowiedz
mistre

mistre

A gdyby tak Twój największy wróg był Twoim przyjacielem? Dlaczego on miałby nim zostać? Czy umiesz sobie wyobrazić właśnie tą osobę jako Twojego przyjaciela? Byłby to dla Ciebie koszmar? Odpowiedz mi w komentarzu czy udałoby Ci się wcielić w rolę przyjaciółki Twojego wroga. Podziel się wynikiem w komentarzu! Staram się nie mieć wrogów, chowam i zapominam o urazach, nie rozdrapuję starych ran, ale gdyby to mam na to świetną radę, o której przeczytałam w pewnej książce: „…wroga zadręczaj swoją bezwarunkową miłością”❤❤❤

Odpowiedz
1
Balladyna

Balladyna

Miłość
A gdyby tak Twoje serce zakochało się w kimś nieodpowiednim to czy umiałbyś przyznać się przed samym sobą co czujesz? Postaraj się odpowiedzieć mi w kilku słowach lub w jednym. Dziękuję… Podziel się wynikiem w komentarzu!
Tak😎

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej