Z czego zrobiono Twoje nerwy?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 137

B....

Stal
Możesz pochwalić się przysłowiowymi nerwami ze stali. W kryzysowych sytuacjach zachowujesz zimną głowę. Potrafisz się opanować i wolisz najpierw wszystko przeanalizować, by potem podjąć rozsądne działania. Masz duże pokłady cierpliwości i nie tak łatwo wyprowadzić Cię z równowagi. Myślisz, że opis do Ciebie pasuje, a Twoje nerwy faktycznie mogą być ze stali? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Wow

Odpowiedz
1
ViaadaYT

ViaadaYT

Jedwab

Odpowiedz
1
Kasiks124.

Kasiks124.

Stal. O.

Odpowiedz
1

K...n

Dynamit
Twoje nerwy przypominają dynamit. Trzeba być przy Tobie ostrożnym, bo jesteś bardzo impulsywny. Najpierw robisz, potem myślisz. Jesteś upartą i zdecydowaną osobą. Większość ciężkich sytuacji traktujesz osobiście oraz działasz szybko i emocjonalnie, nie przejmując się konsekwencjami. Myślisz, że opis do Ciebie pasuje, a Twoje nerwy faktycznie mogą być z dynamitu? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tak zdecydowanie

Odpowiedz
1

Zero_Two_

Dynamit
Twoje nerwy przypominają dynamit. Trzeba być przy Tobie ostrożnym, bo jesteś bardzo impulsywny. Najpierw robisz, potem myślisz. Jesteś upartą i zdecydowaną osobą. Większość ciężkich sytuacji traktujesz osobiście oraz działasz szybko i emocjonalnie, nie przejmując się konsekwencjami. Myślisz, że opis do Ciebie pasuje, a Twoje nerwy faktycznie mogą być z dynamitu?

Szczerze to strzał w dziesiątkę 😅

Odpowiedz
1
AmazingHorses

AmazingHorses

Stal
Nie wiem, chyba jednak jestem trochę wybuchowa, ale to zależy od sytuacji.

Odpowiedz
1
Sunshinewww

Sunshinewww

Dynamit – tak bardzo często się denerwuję (leci do ulu)

Odpowiedz
1

L...t

Jedwab. Fajny pomysł na quiz, ciekawy i oryginalny. Pytania zmuszają do uruchomienia wyobraźni; świetnie się bawiłam, rozwiązując.

Odpowiedz
1
interlude

interlude

Dynamit
Twoje nerwy przypominają dynamit. Trzeba być przy Tobie ostrożnym, bo jesteś bardzo impulsywny. Najpierw robisz, potem myślisz. Jesteś upartą i zdecydowaną osobą. Większość ciężkich sytuacji traktujesz osobiście oraz działasz szybko i emocjonalnie, nie przejmując się konsekwencjami.
pozdrawiam discorda, jak jest tam jakaś drama od razu wbijam ja z moimi ripostami i sarkazmem

Odpowiedz
1
inga_a_

inga_a_

Jedwab

Twoje nerwy mogły zostać utkane z jedwabnych nici. Jesteś delikatną i wrażliwą osobą. Zazwyczaj zachowujesz spokój, ale wewnątrz bardzo przeżywasz ciężkie sytuacje. Unikasz starć, a jeśli już się przydarzą musisz po nich odpocząć. Łatwo Cię skrzywdzić, ale sam bardzo liczysz się z innymi. Myślisz, że opis do Ciebie pasuje, a Twoje nerwy faktycznie mogą być z jedwabiu? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej