Z czego jest Twoje serce?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 119

Kacper_aka_Mafuyu

Kacper_aka_Mafuyu

Drweniane serce
Twoje serce jest z drewna! Drewno może wytrzymać ciepło pięciu pożarów. Jednocześnie drewno można zarysować. I można je polerować. Można je wyrzeźbić. Można uformować wszystko, co tylko zechcesz. Jesteś niezależny, solidny i ogólnie niezawodny. Ludzie postrzegają Cię, jako osobę bardzo produktywną. Twoje umiejętności obserwacyjne są bardzo duże. Zauważasz rzeczy i przyjmujesz rzeczy wokół siebie, nawet jeśli wydaje się, że nie zwracasz uwagi. Podobnie jak drewno, możesz dostosować się do zmian.

Odpowiedz
Herbacioo

Herbacioo

Drewniane serce
Twoje serce jest z drewna! Drewno może wytrzymać ciepło pięciu pożarów. Jednocześnie drewno można zarysować. I można je polerować. Można je wyrzeźbić. Można uformować wszystko, co tylko zechcesz. Jesteś niezależny, solidny i ogólnie niezawodny. Ludzie postrzegają Cię, jako osobę bardzo produktywną. Twoje umiejętności obserwacyjne są bardzo duże. Zauważasz rzeczy i przyjmujesz rzeczy wokół siebie, nawet jeśli wydaje się, że nie zwracasz uwagi. Podobnie jak drewno, możesz dostosować się do zmian. Podziel się wynikiem w komentarzu!
|||||||
raczej tak

Odpowiedz
Kittyemi

Kittyemi

Mam szklane serce

Odpowiedz
Naomi-chan

Naomi-chan

Twoje serce jest ze szkła! Szkło jest delikatne. Jeszcze bardziej kruche niż papier. Jeśli nie zostanie potraktowane ostrożnie, może się bardzo łatwo złamać. Można naprawić uszkodzone elementy za pomocą taśmy lub kleju, ale nigdy nie będą wyglądać tak, jak wcześniej. Nadal widać będzie pęknięcia i luki grożące ponownym rozpadem. Twoje emocje są niestabilne. Mogą czasami zasłonić umysł do tego stopnia, że ​​nie obchodzi Cię, jak i kto ocenia, gdy szalejesz lub płaczesz.
~~~~
Oh ! Prawdziwa prawda :D <3

Odpowiedz
Basia2019

Basia2019

Drewniane serce

Odpowiedz
kittyjulaka95

kittyjulaka95

Szklane łoooo fajnie😀

Odpowiedz
edyta92

edyta92

ze szkła. :)

Odpowiedz
Pieseczka12

Pieseczka12

Szklane. Dobry wybur

Odpowiedz
Chandramukhi

Chandramukhi

Kamienne serce
W sumie praktycznie wszystko pasuje. 😂

Odpowiedz
Mikokina

Mikokina

Szklane serce
Twoje serce jest ze szkła! Szkło jest delikatne. Jeszcze bardziej kruche niż papier. Jeśli nie zostanie potraktowane ostrożnie, może się bardzo łatwo złamać. Można naprawić uszkodzone elementy za pomocą taśmy lub kleju, ale nigdy nie będą wyglądać tak, jak wcześniej. Nadal widać będzie pęknięcia i luki grożące ponownym rozpadem. Twoje emocje są niestabilne. Mogą czasami zasłonić umysł do tego stopnia, że ​​nie obchodzi Cię, jak i kto ocenia, gdy szalejesz lub płaczesz. Masz dobre umiejętności przywódcze. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej