Wylosuj mniej znaną książkę z Wattpada, która została wydana!


Komentarze sameQuizy: 19

maxymalnymax

maxymalnymax

Romance, w skrócie Ro

Odpowiedz
1
EdmLover

EdmLover

Instytut absurdu, może przeczytam, who knows

Odpowiedz
1
Tigra123

Tigra123

Dziedziczka Pecha

Kurde, brzmi serio dobrze. Chyba kupię.

Odpowiedz
2
333ccc

333ccc

•  AUTOR

@Tigra123 W takim razie miłego czytania!

Odpowiedz
1
Lenaa_genziara

Lenaa_genziara

Instytut Absurdu
Lubisz nawiązania do baśni i legend i chcesz się zaśmiać przy czytaniu? Jeśli tak, być może „Instytut Absurdu” to książka właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z opisem pochodzącym od wydawcy i oceń sam:
„Ciekawość to pierwszy stopień do…. Instytutu Absurdu? Eliza Żaczek, niedoszła studentka dziennikarstwa, podczas poszukiwania swojego pierwszego wielkiego tematu wplątuje się w niedorzeczną historię. Podążając tropem tajemniczego mężczyzny, trafia do biblioteki uniwersyteckiej, gdzie przeżywa atak krwiożerczych moli książkowych. Nie poddaje się jednak – chęć napisania wspaniałego artykułu sprawia, że ciekawość staje się silniejsza niż instynkt samozachowawczy. Śledztwo doprowadza ją do magicznego Instytutu Absurdu, gdzie nic nie jest normalne: na widok wilkołaków to kobiety wyją do księżyca, wampiry są weganami, a gargulce – niszczarkami do papieru. Absurd goni absurd, a Eliza staje w samym jego centrum i może wybrać – albo przyjmie posadę stażystki w tym pokręconym miejscu, albo pożegna się z marzeniem o samodzielnym życiu w dużym mieście. Wybór może być tylko jeden. Instytucie, poznaj swoją nową stażystkę!”

Wydaje się ciekawa. Może kiedyś kupię 😘😍💕

Odpowiedz
1
Lerinnes

Lerinnes

Iskra
Lubisz zagłębiać się w nowe, fantastyczne światy i chcesz kibicować bohaterom w ich niełatwym rozwoju? Jeśli tak, być może „Iskra” to książka właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z opisem pochodzącym od wydawcy i oceń sam:
„W sielskiej wsi na uboczu świata żyje Olav, syn młynarza. Młody chłopak nie wie jeszcze, że posiada moc, nad którą nie ma kontroli. Gdy po raz kolejny zostaje pobity przez ojca, manifestuje swój potencjał i zabija swojego rodziciela. Od linczu ratuje go zielarz i przydziela mu czarodzieja, który pomoże Olavowi uzyskać kontrolę nad drzemiącą w nim magią. Udają się wspólnie ku dalekiej Brevy, gdzie na chłopca czeka trening, który pomoże mu okiełznać drzemiącą w nim moc, ale także sekrety, których się nie spodziewał. Olavowi, dotychczas cichemu i zamkniętemu w sobie, przyjdzie odkryć jeszcze jedną rzecz że gdy bardzo mu na czymś zależy, nic nie jest w stanie go powstrzymać.”

Brzmi bardzo interesująco, może się skuszę. Zwykle nie czytam książek z Watppada, ale niekiedy po jakąś sięgam.
Świetna zdrapka ;)

Odpowiedz
1
333ccc

333ccc

•  AUTOR

@Lerinnes Jeśli tak, to miłego czytania :) Sama często sceptycznie podchodzę do książek z Wattpada, ale niektóre z nich są przez to pokrzywdzone i tą zdrapką chciałam trochę odczarować tę wattpadową łatkę, więc cieszę się, że quiz się spodobał :)

Odpowiedz
1
Evitte

Evitte

Dziedziczka Pecha
Lubisz akademicki klimat i chcesz spojrzeć na zmagania wykluczonej osoby? Jeśli tak, być może „Dziedziczka Pecha” to książka właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z opisem pochodzącym od wydawcy i oceń sam:
„By czuć ciepło, trzeba wiedzieć, czym jest zimno. By dostrzegać światło, trzeba znać również ciemność. By wiedzieć, że ma się szczęście, trzeba doświadczyć pecha. Przeciwieństwa, które bez siebie nawzajem nie istnieją. W kraju, który po dziesięcioleciach nadal żył w strachu przed kolejnym atakiem przeklętych wyrzutków, prewencja przed kolejną katastrofą była najwyższym priorytetem. W tym celu Akademia szkoliła pod swoimi skrzydłami wszystkich najpotrzebniejszych członków społeczeństwa: naukowców usprawniających życie; medyków, którzy je ratowali; wojowników, którzy je chronili oraz rzemieślników, którzy ich zaopatrywali. Niestety, wśród pretendentów do nowego pokolenia obrońców znalazła się osoba, której miejsce, zdaniem wielu, było kilka metrów pod ziemią, a nie na szkoleniach bojowych. Prawo jednak stanowiło jasno – jeśli chciała zostać na powierzchni, musiała związać swoje życie ze swoim kompletnym przeciwieństwem. Sama stanowiła zagrożenie dla wielu, ale z nim miała szansę być czymś więcej niż tylko niebezpieczeństwem.

Brzmi ciekawie. Ogólnie to nie za bardzo lubię książki pochodzące z wattpada, ale czasami trafi się jakaś wartościowa. Może ta do nich należy? Mam nadzieję, bo okładka bardzo zachęcająca :)
Bardzo fajna zdrapka!

Odpowiedz
2
333ccc

333ccc

•  AUTOR

@Evitte Rzeczywiście sporo wattpadowych książek powiela szkodliwe stereotypy i normalizuje nieodpowiednie rzeczy. Dużo się o tym mówi i to potępia (i bardzo słusznie), ale przez to w tym wszystkim mogą zaginąć właśnie takie mniej znane, dobre książki i z automatu dostają łatkę „niskich lotów” albo „toksyczna”, bo pierwotnie były publikowane na Wattpadzie. A jednak jest tam sporo perełek. Za część wyników tutaj mogę osobiście ręczyć, a te, które dodałam, żeby było odpowiednio dużo wyników, starałam się dokładnie prześwietlić i przeczytałam masę opinii. Negatywne należały do mniejszości, a w tych, które się pojawiły nie było im zarzucane nic takiego, co skłaniałoby do skreślenia książki jako bezwartościowa albo jeszcze gorsza. Po prostu to przykre, że autorzy wkładają mnóstwo pracy i serca w swoje książki, a trafiają do szufladki „wattpad – bez kija nie podchodź”. Także cieszę się, że książka w wyniku do Ciebie przemówiła :)

Odpowiedz
1
Evitte

Evitte

@333ccc całkowicie się z Tobą zgadzam <3

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Nie całuj się pod kapliczką

Fajne

Odpowiedz
1
Zlota_borowka

Zlota_borowka

Spętani przeznaczeniem
Oj, to chyba nie dla mnie. Osobiście preferuje lekką fantastykę z wątkiem komediowym

Odpowiedz
1
Zlota_borowka

Zlota_borowka

@333ccc No niestety, ja jeszcze nie w liceum… Ale będę losować dalej, może coś się trafi…

Odpowiedz
1
333ccc

333ccc

•  AUTOR

@Zlota_borowka Przynajmniej jest jakiś pomysł na przyszłość 😂 Powodzenia w losowaniu, oby trafiło się coś pod Twój gust!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

susan_taylor

"Spętani Przeznaczeniem" super książka, czytałam ❤️❤️

Odpowiedz
1
333ccc

333ccc

•  AUTOR

@susan_taylor No to przeznaczenie skoro Ci się trafiła ;D

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej