Wybierz psa, a dowiesz się czegoś ciekawego o sobie!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 91

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Labrador Retriever

Jesteś ciekawski, odkrywczy i szukasz nowych widoków. Jednak Twoja hałaśliwość może czasem postawić Cię w niechcianej sytuacji. Ludzie uwielbiają mieć Cię w pobliżu, szczególnie dzieci, z którymi dzielisz specjalną chemię. Poza tym wiesz, jak kontrolować swoje emocje i możesz poradzić sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach ze względną łatwością. Jeśli chodzi o relacje, jesteś marzycielem. Jesteś kimś, kto tęskni za bajkowym ślubem i romansem z książki. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Wszystko prawda

Odpowiedz
.lonelydog

.lonelydog

Nie było mojej ulu rasy!!!!!!!!! (kundelek)

Odpowiedz
Rze.

Rze.

Szpic miniaturowy

Jesteś ekstrawertyczny i inteligentny i chcesz być w centrum uwagi. Twoja przyjazna i żywa osobowość sprawia, że porozumiewanie się z ludźmi wydaje się być łatwością i przyjemnością. Bycie zorientowanym na cel jest w Twojej naturze i nie zatrzymujesz się, dopóki nie osiągniesz tego, czego pragniesz. Jednak Twoje nieustanne dążenie do osiągnięcia swoich marzeń może czasami stać się obsesją. Dlatego zaleca się, abyś świadomie określił swoje priorytety. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie było mojego ulu psa (Cavaliera) ale fajny quiz

Odpowiedz
arletka225

arletka225

Nie było mojej ulubionej rasy :(
😢

Odpowiedz
xxjuliaxx20

xxjuliaxx20

Husky 🖤

Odpowiedz

olgaolga7

ej.Ja mam owczarka australijskiego:<

Odpowiedz

jw2222

Pitbull

Odpowiedz
pieselowski

pieselowski

Husky

Odpowiedz

N...r

Husky

Bardzo lubisz ludzi, a to sprawia, że jesteś bardzo popularny w kręgach społecznych. W życiu poszukujesz równowagi i spokoju, ale jesteś także bardzo energiczny. Jesteś wojownikiem o niezłomnym duchu; żaden cel nie jest zbyt odległy i żaden problem nie jest nierozwiązywalny, jeśli podejmiesz decyzję. Miłość do Ciebie polega na bezinteresownym dawaniu i chociaż tego nie żądasz, nadal pragniesz tego samego atrybutu od swojego partnera. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie do końca się zgadza :P

Odpowiedz
Anna0104

Anna0104

Pitbull
Jesteś wolnym duchem, silnym, pewnym siebie i mającym radość życia. Jednak czasami znajomość Twojej siły może sprawić, że będziesz agresywny. Jest to coś, czego należy unikać za wszelką cenę. Uważasz, że miłość powinna być wolna od zasad i ograniczeń społecznych. Dla Ciebie piękno miłości leży w bezinteresowności, zaufaniu i ogólnej wolności. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Tak!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej