Wybierz najatrakcyjniejszą dziewczynę i dowiedz się czegoś o sobie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 166

WillyX

WillyX

2 brawo tak

Odpowiedz

Poziomka_009

2
Wybór drugiej dziewczyny może oznaczać, że jesteś osobą towarzyską, która szybko nawiązuje kontakt z innymi. Jesteś trochę naiwny i czasami możesz być niepoważny. Jednocześnie wiesz, jak osiągnąć swój cel. Jesteś spokojną osobą, która często ma dobry, zabawny nastrój. Starasz się być zawsze pozytywnych i nie brać sobie do serca złych lub negatywnych rzeczy. Nie zawsze tak jest, a nawet czasami zwykłe niemiłe słowo rzucone w twoją stronę może dogłębnie zranić Twoją duszę.

Odpowiedz
Lilka18

Lilka18

Idealnie mnie opisuje

Odpowiedz
Malomiasteczkowa

Malomiasteczkowa

2
Wybór drugiej dziewczyny może oznaczać, że jesteś osobą towarzyską, która szybko nawiązuje kontakt z innymi. Jesteś trochę naiwny i czasami możesz być niepoważny. Jednocześnie wiesz, jak osiągnąć swój cel. Jesteś spokojną osobą, która często ma dobry, zabawny nastrój. Starasz się być zawsze pozytywny i nie brać sobie do serca złych lub negatywnych rzeczy. Nie zawsze tak jest, a nawet czasami zwykłe niemiłe słowo rzucone w Twoją stronę może dogłębnie zranić Twoją duszę.

Odpowiedz
Rinlen111

Rinlen111

Wow to szczera prawda o mnie

Odpowiedz

Juliczka77

5. Zgadza sie shook

Odpowiedz
1
CrystalGirl-0000

CrystalGirl-0000

Wybór drugiej dziewczyny może oznaczać, że jesteś osobą towarzyską, która szybko nawiązuje kontakt z innymi. Jesteś trochę naiwny i czasami możesz być niepoważny. Jednocześnie wiesz, jak osiągnąć swój cel. Jesteś spokojną osobą, która często ma dobry, zabawny nastrój. Starasz się zawsze być pozytywny i nie brać sobie do serca złych lub negatywnych rzeczy. Nie zawsze tak jest, a czasami nawet zwykłe niemiłe słowo rzucone w Twoją stronę może dogłębnie zranić Twoją duszę.

Czemu tu wszystko się zgadza xD

Odpowiedz
Rozzalka

Rozzalka

Wybór piątej dziewczyny może oznaczać, że jesteś niezależną i wytrwałą osobą. Jesteś przyzwyczajony do osiągania swoich celów. W razie potrzeby możesz popracować nad sobą. Rzadko prosisz o pomoc lub akceptujesz ją od innych, nawet jeśli są gotowi udzielić Ci wsparcia i opieki. Jesteś uparty i niełatwo jest Cię przekonać lub zmienić Twoje zdanie. Ci, którzy są w stanie dotrzeć do Twojego serca, staną się Twoimi prawdziwymi przyjaciółmi, którzy mogą w pełni na Tobie polegać.

Okej 😉😆

Odpowiedz
__Sunflower

__Sunflower

3
Opis sie zgadza w 100%

Odpowiedz
kicia822

kicia822

Hat. Hej Jej

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej