Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Jako kto ożyjesz w zaświatach?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 142

S...q

W imię wszystkich którym się nie podoba demon: Może i są mniej grzeczni ale nie od razu demony bardzo raniący opis wyniku demon a w dodatku:nawet nie przeprosiłaś/eś😤

Odpowiedz

S...q

anioł. No to super.

Odpowiedz
-Germania-

-Germania-

Anioł 👼
no spoko

Odpowiedz

Nikodem515

Anioł

Odpowiedz
vandelopacuksfan

vandelopacuksfan

Anioł 😇😇😇😇

Odpowiedz

T...x

Anioł 😇 bardzo się cieszę ☺

Odpowiedz

Banknocik20

Anioł 😇 supcio

Odpowiedz
Secr3tum_TarQuant

Secr3tum_TarQuant

Anioł

Jesteś jedną z najbardziej uroczych i wielkodusznych osób na świecie! Kiedy umrzesz i zbudzisz się w życiu pozagrobowym, ockniesz się w chmurach i zyskasz wielu nowych przyjaciół!

Odpowiedz
ZunkaDb

ZunkaDb

Anioł .Jesteś jedną z najbardziej uroczych i wielkodusznych osób na świecie! Kiedy umrzesz i zbudzisz się w życiu pozagrobowym, ockniesz się w chmurach i zyskasz wielu nowych przyjaciół!: / na prawde? ja bym tam zrobiła coś innego i bez rozmów

Odpowiedz
AleksTwT

AleksTwT

Demon
O nie! Wygląda na to, że byłeś całkiem niegrzeczny na Ziemi! Witaj w piekle, Ty nieznośny demonie. Spędzisz wieczność w podziemiach pełnych wulkanów. Przynajmniej możesz pozwolić sobie na popełnianie wszelkich grzechów.

Jak to?! Przecież ja byłam grzeczna xDDD

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej