Poznaj swoją osobowość w związkach miłosnych!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 36

Sweet_Princesska

Sweet_Princesska

Chciałby ktoś zostać moim chłopakiem (dziewczyną też można w zasadzie, bo jestem bi)?

Odpowiedz
1
_zosia_aa

_zosia_aa

Jejku! Ten quiz jest ŚWIETNY.👍

Odpowiedz
1
CakeMusicSweets

CakeMusicSweets

Analiza Twoich odpowiedzi:
1. Którą drogę wybrałeś do domu swojej miłości? Drogi reprezentują Twój stosunek do zakochania. Jeśli wybór padł na tą krótką, zakochasz się szybko i łatwo; a jeśli tą długą – nie śpieszysz się w miłości i nie zakoch**esz się zbyt szybko. 2. Jaką kombinację róż wybrałeś, by podarować je swojej sympatii? Liczba czerwonych róż reprezentuje to, jak dużo jesteś w stanie dać od siebie w związku. Liczba białych róż reprezentuje, jak wiele oczekujesz w związku. Dlatego, jeśli np. wybrałeś 19 róż czerwonych i jedną białą, może to oznaczać, że będziesz dawać z siebie bardzo dużo, niewiele oczekując w zamian. 3. Czy prosisz pokojówkę, by Cię zaprowadziła do swojego ukochanego/ukochanej, czy też robisz to sam? Odpowiedź na to pytanie pokazuje Twoje nastawienie do rozwiązywania problemów w związku. Jeśli poprosiłeś pokojówkę o zaprowadzenie Cię do pokoju, może to oznaczać, że w trudnych sytuacjach lub sytuacjach konfliktowych będziesz prosił o pomoc osoby trzecie, sam unikając odpowiedzialności i wysiłku. Jeśli sam poszedłeś do pokoju ukochanej osoby, jesteś bezpośredni i zdecydowany. Jeśli pojawia się problem, konfrontujesz się z nim, by go rozwiązać jak najszybciej. 4. Gdzie kładziesz róże? Na parapecie czy na łóżku? Umieszczenie róż wskazuje, jak często chcesz widzieć swojego chłopaka/dziewczynę. Pozostawienie róż na łóżku oznacza, że ​​potrzebujesz dużo zaufania w związku i chciałbyś widzieć ukochaną osobę każdego dnia, jeśli to możliwe. Umieszczenie róż przy oknie pokazuje, że nie oczekujesz, ani nawet nie potrzebujesz widywać się z ukochaną osobą tak często, jak to tylko możliwe. 5. Czy uważasz, że Twoja sympatia jeszcze śpi czy już wstała? Jeśli wchodzisz do pokoju na tyle wcześnie, że jeszcze śpi, oznacza to, że akceptujesz ją w pełni taką, jaka jest. Gdy zwlekasz z odwiedzinami i robisz to na tyle późno, by już zdążyła wstać, prawdopodobnie oczekujesz, że będzie się zmieniać dla Ciebie i zawsze wyglądać idealnie. 6. Którą drogę wybrałeś do domu? Wybór powrotnej drogi mówi o tym, na jak długo się zakoch**esz. Jeśli wybór padł na krótką, prawdopodobnie i Twoje związki trwają krótko. Jeśli Twój wybór padł na dłuższą drogę, masz tendencję do angażowania się i pozostawania w związku przez długi czas. Co sądzisz o tym teście? Czy uważasz, że wynik odzwierciedla jaki jesteś w związku? Daj znać w komentarzach. Super ♥️

Odpowiedz
BubblegumUwU

BubblegumUwU

wszystko sie zgadza oprócz tym z pokojówka, nie wiem jak wy to robicie ale supcio quiz!!

Odpowiedz
Apres

Apres

Wszystko się zgadza. Naprawdę świetny quiz. 🤩

Odpowiedz
Firefoxhorse

Firefoxhorse

1. Którą drogę wybrałeś do domu swojej miłości? Drogi reprezentują Twój stosunek do zakochania. Jeśli wybór padł na tą krótką, zakochasz się szybko i łatwo; a jeśli tą długą – nie śpieszysz się w miłości i nie zakoch**esz się zbyt szybko. 2. Jaką kombinację róż wybrałeś, by podarować je swojej sympatii? Liczba czerwonych róż reprezentuje to, jak dużo jesteś w stanie dać od siebie w związku. Liczba białych róż reprezentuje, jak wiele oczekujesz w związku. Dlatego, jeśli np. wybrałeś 19 róż czerwonych i jedną białą, może to oznaczać, że będziesz dawać z siebie bardzo dużo, niewiele oczekując w zamian. 3. Czy prosisz pokojówkę, by Cię zaprowadziła do swojego ukochanego/ukochanej, czy też robisz to sam? Odpowiedź na to pytanie pokazuje Twoje nastawienie do rozwiązywania problemów w związku. Jeśli poprosiłeś pokojówkę o zaprowadzenie Cię do pokoju, może to oznaczać, że w trudnych sytuacjach lub sytuacjach konfliktowych będziesz prosił o pomoc osoby trzecie, sam unikając odpowiedzialności i wysiłku. Jeśli sam poszedłeś do pokoju ukochanej osoby, jesteś bezpośredni i zdecydowany. Jeśli pojawia się problem, konfrontujesz się z nim, by go rozwiązać jak najszybciej. 4. Gdzie kładziesz róże? Na parapecie czy na łóżku? Umieszczenie róż wskazuje, jak często chcesz widzieć swojego chłopaka/dziewczynę. Pozostawienie róż na łóżku oznacza, że ​​potrzebujesz dużo zaufania w związku i chciałbyś widzieć ukochaną osobę każdego dnia, jeśli to możliwe. Umieszczenie róż przy oknie pokazuje, że nie oczekujesz, ani nawet nie potrzebujesz widywać się z ukochaną osobą tak często, jak to tylko możliwe. 5. Czy uważasz, że Twoja sympatia jeszcze śpi czy już wstała? Jeśli wchodzisz do pokoju na tyle wcześnie, że jeszcze śpi, oznacza to, że akceptujesz ją w pełni taką, jaka jest. Gdy zwlekasz z odwiedzinami i robisz to na tyle późno, by już zdążyła wstać, prawdopodobnie oczekujesz, że będzie się zmieniać dla Ciebie i zawsze wyglądać idealnie. 6. Którą drogę wybrałeś do domu? Wybór powrotnej drogi mówi o tym, na jak długo się zakoch**esz. Jeśli wybór padł na krótką, prawdopodobnie i Twoje związki trwają krótko. Jeśli Twój wybór padł na dłuższą drogę, masz tendencję do angażowania się i pozostawania w związku przez długi czas. Co sądzisz o tym teście? Czy uważasz, że wynik odzwierciedla jaki jesteś w związku? Daj znać w komentarzach.

Odpowiedz
Kuromyy

Kuromyy

Wszystko się zgadza :3

Odpowiedz
sanhxpe

sanhxpe

O Jezus czemu tu wszystko jest prawdą aż dziwnie mi z tym faktem XD

moje odpowiedzi: idę długą drogą, po 10 róż białych i czerwonych, sama idę, zostawiam na łóżku, śpi dalej, idę długą drogą

Superancki quiz :>

Odpowiedz
3
BubblegumUwU

BubblegumUwU

@sanhxpe OMG WYBRAŁAM WSZYSTKO TO SAMO ale mi sie nie zgadzało to z pokojówka!!

Odpowiedz
1
sanhxpe

sanhxpe

@BubblegumUwU @-…..- guys mamy matching

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Paimon._.

Paimon._.

Boże wszystko się zgadza XD

Odpowiedz
.Sisterki

.Sisterki

1. Którą drogę wybrałeś do domu swojej miłości?
Drogi reprezentują Twój stosunek do zakochania. Jeśli wybór padł na tą krótką, zakochasz się szybko i łatwo; a jeśli tą długą – nie śpieszysz się w miłości i nie zakoch**esz się zbyt szybko. – Wybrałam krótką i to nic przecież nie znaczy. Może po prostu nie lubię zwiedzać oraz szybciej chciałam dotrzeć do jego domu.

2. Jaką kombinację róż wybrałeś, by podarować je swojej sympatii?
Liczba czerwonych róż reprezentuje to, jak dużo jesteś w stanie dać od siebie w związku. Liczba białych róż reprezentuje, jak wiele oczekujesz w związku. Dlatego, jeśli np. wybrałeś 19 róż czerwonych i jedną białą, może to oznaczać, że będziesz dawać z siebie bardzo dużo, niewiele oczekując w zamian. – Wybrałam wszystkie czerwone i w sumie się zgadzam, ale nie uważam, żeby wybranie białych róż mogło oznaczać oczekiwanie wielu rzeczy…

3. Czy prosisz pokojówkę, by Cię zaprowadziła do swojego ukochanego/ukochanej, czy też robisz to sam?
Odpowiedź na to pytanie pokazuje Twoje nastawienie do rozwiązywania problemów w związku. Jeśli poprosiłeś pokojówkę o zaprowadzenie Cię do pokoju, może to oznaczać, że w trudnych sytuacjach lub sytuacjach konfliktowych będziesz prosił o pomoc osoby trzecie, sam unikając odpowiedzialności i wysiłku.

Jeśli sam poszedłeś do pokoju ukochanej osoby, jesteś bezpośredni i zdecydowany. Jeśli pojawia się problem, konfrontujesz się z nim, by go rozwiązać jak najszybciej. – Wybrałam, że pójdę sama i racją jest, że nigdy nie dzielę się innymi z moimi problemami choć twierdzę, że czasem wręcz powinno się poprosić o pomoc.

4. Gdzie kładziesz róże? Na parapecie czy na łóżku?
Umieszczenie róż wskazuje, jak często chcesz widzieć swojego chłopaka/dziewczynę. Pozostawienie róż na łóżku oznacza, że ​​potrzebujesz dużo zaufania w związku i chciałbyś widzieć ukochaną osobę każdego dnia, jeśli to możliwe.

Umieszczenie róż przy oknie pokazuje, że nie oczekujesz, ani nawet nie potrzebujesz widywać się z ukochaną osobą tak często, jak to tylko możliwe. – Położyłam na łóżku, bo wydaje mi się, że po prostu będą tam bardziej widoczne i on zobaczy je zaraz po wejściu, ale nie zgadzam się z tym, że to jak położy się róże na oknie oznacza niepotrzebowanie wielu spotkań.

5. Czy uważasz, że Twoja sympatia jeszcze śpi czy już wstała? Jeśli wchodzisz do pokoju na tyle wcześnie, że jeszcze śpi, oznacza to, że akceptujesz ją w pełni taką, jaka jest.
Gdy zwlekasz z odwiedzinami i robisz to na tyle późno, by już zdążyła wstać, prawdopodobnie oczekujesz, że będzie się zmieniać dla Ciebie i zawsze wyglądać idealnie. – uważałam, że wstała, ale to przecież były tylko moje podejrzenia. Nie chodziło mi o to, że powinna już wstać.

6. Którą drogę wybrałeś do domu?
Wybór powrotnej drogi mówi o tym, na jak długo się zakoch**esz. Jeśli wybór padł na krótką, prawdopodobnie i Twoje związki trwają krótko.

Jeśli Twój wybór padł na dłuższą drogę, masz tendencję do angażowania się i pozostawania w związku przez długi czas. – Wybrałam tym razem długą, bo teraz miałam czas i się nie spieszyłam, ale znów sądzę, że wybranie krótszej drogi nie oznacza krótkich związków. Może ktoś by się po prostu spieszył…?

Co sądzisz o tym teście? Czy uważasz, że wynik odzwierciedla jaki jesteś w związku? Daj znać w komentarzach.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej