Tolerancja


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 87

Kasjopea

Kasjopea

Powiem tak: ludzi toleruję, ale niektórych rzeczy, które robią już nie.

Odpowiedz
KNROiRSQ

KNROiRSQ

Każdy jest inny, to normalne przecież Każdy innym jest człowiekiem, chodzimy po jednym świecie Każdy ma wiele zalet, tak samo jak wad I to od Ciebie zależy to ile jesteś wart Jedni mają gorszy start, inni mają trochę lepiej Jednak od Ciebie zależy to jakim jesteś człowiekiem Mądrość nie przychodzi z wiekiem, zdobywamy ją sami Niektórzy nawet na starość pozostaną głupcami Mam swoje poglądy, kieruję się zasadami Definiuje własne życie pewnymi normami Pilnuje by pewnych granic nigdy nie przekroczyć Rzekomo nietolerowani chcą tę granicę przeskoczyć Dzieje im się krzywda, podobno mają źle Powinniśmy akceptować to, czego każdy z nich chce Według nich jesteśmy równi, a nie inni Jak ich nie popieramy jesteśmy nietolerancyjni

Tolerancja nie oznacza akceptacji, przeciwnie To szanowanie poglądów, które dla mnie są dziwne Bądź sobie kim jesteś, wszystkiego możesz spróbować Ale nie mów mi, że to normalne i mam to akceptować (x2)

Powiesz coś źle o murzynach – jesteś rasistą Do tego faszystą, co jest sprawą oczywistą A nie daj Boże, powiesz "ty żydzie" do żyda To będziesz antysemitą, no cóż, tak bywa Nie chcesz meczetów w Polce? Kim jesteś proste – islamofobem Nie chcesz multi-kulti? Jesteś ksenofobem Tak ci tolerancyjni będą mówić o Tobie Ale wiem z kogo szydzić możesz! Śmiej się z krzyża, potępiaj katolików Bo to tych tolerancyjnych nie uraża, bez kitu Możesz kpić z Polskości, z biało-czerwonej flagi Przecież tych tolerancyjnych to nigdy nie urazi Możesz segregować ludzi, to znaczy kiboli Możesz pluć na nich, gnębić i obrażać do woli bo to RACJA to NOWOCZESNOŚĆ.

Tolerancja nie oznacza akceptacji, przeciwnie To szanowanie poglądów, które dla mnie są dziwne Bądź sobie kim jesteś, wszystkiego możesz spróbować Ale nie mów mi, że to normalne i mam to akceptować (x3)

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,evtis,tolerancja.html

Zapraszam na moją strone.

Odpowiedz
Karolinka_Spinka

Karolinka_Spinka

Cudowny quiz!

Odpowiedz
.00...0.0o_o

.00...0.0o_o

Super quiz

Odpowiedz
Fbyahkrsgj

Fbyahkrsgj

A K C E P T A C J A
Akceptuję innych ludzi

Odpowiedz
1

9...6

Kuuuurde, mam zawał przy 3 pytaniu, robiłem ten quiz w nocy teraz się strasznie boje

Odpowiedz
Bezglutenowa

Bezglutenowa

@9…6 cóż wyobraź sobie że to widzisz za każdym razem kiedy spoglądasz na lustro 😿

Odpowiedz
1

F...2

Z R O Z U M I E N I E
Tolerancja jest potrzebna, bo jeśli to Ty znalazłbyś się w którejś z tych mniejszości, chyba chciałbyś zostać zaakceptowany. Mam nadzieję, że ten quiz Ci się podobał. Może nauczył Cię czegoś? Może zdałeś sobie z czegoś sprawę? Może zmieniłeś zdanie na jakiś temat? Prosiłabym Cię, o to abyś nie kłócił się z nikim w komentarzach, jeśli będziecie mieć na jakiś temat inne zdanie. Dyskusje są jak najbardziej dobre, natomiast obrażanie niekoniecznie, dlatego jeśli chcesz podzielić się jakimś swoim pomysłem, poglądem w komentarzach, pamiętaj by szanować innych ludzi i reaguj, jeśli oni nie szanowali by Ciebie.

A oto ostatnie pytanie:
Czy Ty jesteś rozumiany, akceptowany, szanowany przez innych?

Ja jestem tolerancyjny, chcę pokój, chcę aby ludzie się szanowali, Ja szanuję wszystkich i staram się podchodzić do wszystkiego na spokojnie :)

Odpowiedz
pani_psycholog

pani_psycholog

Ciekawy pomysł naprawde

Odpowiedz
1

bezusia444

Akceptacja.
Tak,akceptuję ludzi,takimi,jakimi są.

Odpowiedz
2
Tosik_official

Tosik_official

Skąd takie śliczne zdjęcia?♥️

Odpowiedz
2
vilerie

vilerie

@Tosik_official Pinterest i WeHeartIt

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej