Tolerancja

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 80

AbW

Kuuuurde, mam zawał przy 3 pytaniu, robiłem ten quiz w nocy teraz się strasznie boje

Odpowiedz
Frostiak12

Frostiak12

Z R O Z U M I E N I E
Tolerancja jest potrzebna, bo jeśli to Ty znalazłbyś się w którejś z tych mniejszości, chyba chciałbyś zostać zaakceptowany. Mam nadzieję, że ten quiz Ci się podobał. Może nauczył Cię czegoś? Może zdałeś sobie z czegoś sprawę? Może zmieniłeś zdanie na jakiś temat? Prosiłabym Cię, o to abyś nie kłócił się z nikim w komentarzach, jeśli będziecie mieć na jakiś temat inne zdanie. Dyskusje są jak najbardziej dobre, natomiast obrażanie niekoniecznie, dlatego jeśli chcesz podzielić się jakimś swoim pomysłem, poglądem w komentarzach, pamiętaj by szanować innych ludzi i reaguj, jeśli oni nie szanowali by Ciebie.

A oto ostatnie pytanie:
Czy Ty jesteś rozumiany, akceptowany, szanowany przez innych?

Ja jestem tolerancyjny, chcę pokój, chcę aby ludzie się szanowali, Ja szanuję wszystkich i staram się podchodzić do wszystkiego na spokojnie :)

Odpowiedz
pani_psycholog

pani_psycholog

Ciekawy pomysł naprawde

Odpowiedz

bezusia444

Akceptacja.
Tak,akceptuję ludzi,takimi,jakimi są.

Odpowiedz
1
Tosik_official

Tosik_official

Skąd takie śliczne zdjęcia?♥️

Odpowiedz
2
UnicornGirl-

UnicornGirl-

@Tosik_official Pinterest i WeHeartIt

Odpowiedz
1
fragile

fragile

Tolerancja w dzisiejszym świecie to podstawa. Powinniśmy tolerować siebie nawzajem lecz sprzeciwiać się agresji. Aby zmienić świat zacznijmy od siebie. Zacznijmy wyrażać siebie w taki sposób , w jaki chcemy a nie w jaki każe nam społeczeństwo. Każdy jest inny i to jest piękne…
Przepiękny quiz. Skłania do refleksji. Dziękuje ❤️❤️❤️❤️

Odpowiedz
6
Ineriss

Ineriss

Jaki byłby świat, gdyby ludzie tolerowali wszystkie zjawiska opisane w tym quizie?

– Taki świat jest raczej niemożliwy, patrząc na to, że wszystko nie idzie w dobrym kierunku ku temu. Ludzie zauważają problem nietolerancji i starają się z tym walczyć, jednocześnie sprawiając, że wpadamy w paranoje, temat jest bardzo ale to bardzo wysuwany na pierwszy plan przez co wywodzą się nowe nieporozumienia. Naprawdę uważam, że gdyby każdy potrafił żyć tak jak chce, jednocześnie nie raniąc innych byłoby wspaniałe. Ludzie mogliby otworzyć się na swoje uczucia, nie martwiąc się tym, że ktoś może mieć przez to mieć o to tylko pretensje. Osobiście jestem bardzo mocno tolerancyjną, że aż czasami rodzice mówią mi, że się o mnie martwią przez to, że za mocno toleruję innych, bo nie chcą bym była lgbt czy coś. Nie wiem czemu, tłumaczenie im tego codziennie jest trudne, więc chciałabym większego zrozumienia, ale i nie pokazywania tego, że czyjeś poglądy są najważniejsze i trzeba je naśladować. Nawet uważam, że nie tolerowanie czegoś jest dobre, bo to jest część kogoś coś w jaki sposób ktoś żyje i nie mogę zmienić tego, że ktoś przestanie być nie tolerancyjny. Jedynie temat na tyle ważny powinien być poruszany z rozwagą i dlatego uważam, że jest nadużywany, bo osoby które czymś się różnią, może cieszyć, że ktoś je wspiera, ale oni nie potrzebują rozgłosu, jedynie normalnego życia jak ludzie z uczuciami, nie jak coś dziwnego.

Tolerancja i nie tolerancja wcale nie jest głównym problemem, jednak to, że ludzie nie akceptują tego, że można żyć będąc innym, ale też będąc takim jak reszta, jeśli jest się dzięki temu szczęśliwym.

Odpowiedz
9
FallenPuppeteer

FallenPuppeteer

Ostatnio w internecie pod postem związanym z okazaniem przez jeden zespół solidarności ze środowiskiem LGBT, wywiązała się bardzo brzydka dyskusja pełna nienawiści i wyzwisk. Była też jedna pani, która powiedziała, że nigdy nie była po żadnej stronie. Czy to w polityce, orientacjach, kolorze skóry. Powiedziała, że jedynie wzruszył ją gest okazania szacunku wobec drugiego człowieka, tak po prostu, po ludzku. Te słowa bardzo mnie poruszyły, były proste, szczerze i jakże piękne oraz prawdziwe. Bo każdy człowiek zasługuje zwyczajnie na szacunek.

Odpowiedz
9
cry_baby.

cry_baby.

Mnie najbardziej denerwuje nietolerowanie czegoś, czego ktoś nie mogł wybrać, z czym się urodził, czego nie mpże już zmienić np: orientacja seksualna, kolor skóry, pochodzenie, niepełnosprawność. to na co człowiek nie ma wpływu. Dlaczego krzywdzicie kogoś za to na co nie ma wpływu, dlaczego w ogóle jakkolwiek to tykacie? Każdy ma prawo do życia po swojemu,nie oceniajcie po wyglądzie, orientacji seksualnej czy czymś innym co nie jest związane z ich wnętrzem. Każdy na prawo do szczęścia. Nic wam nie daje prawa do odbierania go komuś. Nie prowokujcie innych do zmieniania się, nie bycia sobą. Zajmijcie się sobą. Każdy czerpie z czegoś innego szczęście, każdy jest inny, każdy ma awo robić to co chce póki nie rani inych i nie łamie prawa. Żyjcie swoim życie i nie krzywdźcie ludzi za to, że po prostu chcą być szczęśliwi.

Odpowiedz
11
myy_strange_addiction_

myy_strange_addiction_

Nie jestem mądra.
Nie jestem dobra.
Nie jestem piękna.

Jestem niezauważalna, a jeśli tak to w negatywny sposób.
Jestem debilną osobą.
Jestem idiotką.
Nie dbam o siebie.
Jestem nikim.
I nikt nie wmówi mi, że jest inaczej.

Odpowiedz
3
Beautiful_Heart

Beautiful_Heart

@myy_strange_addiction_ Jest inaczej 😉Każdy powinien znać swoje mocne strony i być z nich dumny, Ty również :)

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej