Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Superbohater (nie)potrzebny od zaraz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 7

WeraWika

WeraWika

Kiedy zobaczyłam okładkę pomyślałam: „O, ciekawie. Połączenie Marvela z DC, zwłaszcza, że oboje walczyli w II wś. W końcu ktoś o tym napisał.” Jednak trochę bolą mnie oczy, po błędach jakie tu wystąpiły. Czemu Steve Rogers został Shazamem? William „Billy” Batson i Kapitan Ameryka to dwie różne osoby. I skąd I wojna światowa, jak oboje walczyli w II wś, a w I to Rogers nawet nie żył? Poza tym Bruce Wayne, serio? Też jeszcze nie istnieje. I Steve urodził się i wychował na Brooklynie. Dalej, nasz Kapitan pali?! Zawsze prawy i mężny chłopak pełen patriotyzmu, nie ma szacunku dla zmarłych?! Już nie wspomnę tu o jego zuchwalstwie.

Droga autorko proszę o sprawdzanie danych informacji na temat postaci już istniejących i choć wiem, że tego typu gatunek rządzi się swoimi prawami, to wypadałoby to uprzednio wyjaśnić.

Odpowiedz
Hiroshi

Hiroshi

•  AUTOR

@WeraWika Autorze, jeśli już. To jest opowiadanie do mojego uniwersum DC, które tworzę i nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób tutaj trzymać się charakteru Kapitana, czy też tego skąd pochodzi lub czy właśnie tego, że nie mogli się spotkać.
U mnie w opowiadaniu jak widać mogli. I do tego jeszcze został zmieniony na Kapitan DC, bo chcę go w swoim uniwersum DC, więc stąd została wymyślona nowa nazwa dla niego, a także nakreślona kompletnie inna historia.
Ja rozumiem, że wszystkiego nie trzeba czytać i też nie wiedzieć o wszystkim, ale najpierw warto się zorientować, jak wygląda sytuacja u autora, a potem wytykać błędy, bo ja tych błędów jestem świadomy, ale to z założenia miało być lekkie opowiadanie, o Kapitanie DC, czyli kimś zupełnie innym, niż Kapitan Ameryka.

Odpowiedz
1
winchester1979

winchester1979

Użycie postaci inspirowanej Kapitanem Ameryką jest naprawdę spoko, ale zabrania postaci z zupełnie innego uniwersum i wciśnięcie jej do fanfiction, całkowicie zmieniając jej charakter na potrzebę fabuły i udając że to inna osoba, nie jest najlepszym pomysłem. Zmieniłabym trochę tą postać, żeby faktycznie byłą inną osobą, nawet nie dużo, bo masz dobry zamysł na postać. Dawanie wizerunku Steve’a na okładkę też od razu nasuwa to że jest on bohaterem opowiadania (arty w opowiadaniu niech już będą jeśli pasują). Życzę powodzenia w dalszej twórczości

Odpowiedz
WeraWika

WeraWika

@Alijah Przepraszam, trochę się zagalopowałam. 😶 Myślałam, że chodzi dokładnie o Steve’a i jako fanka Marvela poczułam się obrażona. Nie mam również na myśli, tego, że nie mogli się spotkać, bo mogli.

Tu znów wina leży po mojej stronie, że czepiam się literówek, które tworzą takie coś.
Zgadzam się również ze zdaniem winchester1979.
Jeszcze raz proszę o wybaczenie i życzę weny, bo naprawdę ciekawie piszesz.

Odpowiedz
1
I.N.N.A

I.N.N.A

Kocham to. Świetnie napisane❤

Odpowiedz
1
bealfire

bealfire

Cudo! 🌹🖤

Odpowiedz
1
Chazy-Chaz

Chazy-Chaz

💜

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej