Stwórz sobie przyjaciółkę!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 91

FoggyForest

FoggyForest

Piękne słowa😚

Odpowiedz
.Silver.

.Silver.

Mia
Poznaj Mię.
Energiczna, promieniująca życiem, wesoła. Jest skrajnie optymistyczna, potrafi dostrzec coś pozytywnego choćby w najgorszych chwilach. Ciekawa świata i wrażliwa, uwielbia zmiany i próbowanie nowych rzeczy.
Mimo ciągłego uśmiechu jest jednak delikatna i łatwo ją zranić. Czasem jest naiwnie ufna, wydaje jej się, że wszyscy ludzie są dla siebie mili i dobrzy. Zawsze będzie się starała poprawić Ci humor, czasem męcząco wypytując, czasem wręcz denerwując. Jest zaskakująca. Jej nagłe wybuchy śmiechu, nieobliczalne wygłupy czy niezwykle kreatywne pomysły – pokazują jej kolorową osobowość. To wyjątkowa osoba, z którą możesz stworzyć piękną przyjaźń. To co, spróbujesz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

_..._

Lucy

W sumie podobna do mnie XD trochę XDDDDD a moja młodsza siostra ma na imię Łucja

Odpowiedz

B...e

Ingrid. Super quiz!

Odpowiedz
KingaEdu2004

KingaEdu2004

Lucy, w sumie lubię osoby które są trochę sarkastyczne i wredne. Wątpię czy dogadałabym się z przesadnie miłym człowiekiem. Gdybym spotkała kogoś takiego jak Lucy, bardzo prawdopodobne, że dogadałabym się z nią.

Odpowiedz
Katherine_Rule

Katherine_Rule

Lucy
Poznaj Lucy.
Głęboka i uczuciowa, ale pewna siebie i zdecydowana. Zwykle poważna i chłodna, ale jednocześnie sarkastyczna i zaczepna. Czasem bywa wręcz wredna, lubi wszystko komentować, rzucać kąśliwe uwagi. Nie daje się ignorować czy źle traktować, zdecydowanie potrafi zawalczyć o swoje. Ironiczna i zdecydowana, ze specyficznym poczuciem humoru. Za to zawsze szczera. Potrafi zrozumieć inną osobę, poważnie przejąć się jej problemami i pomóc, jak tylko umie. Nie wyjawi powierzonej tajemnicy. A czasem po prostu uwielbia się pośmiać i powygłupiać. To wyjątkowa osoba, z którą możesz stworzyć piękną przyjaźń. To co, spróbujesz? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Czy ty właśnie opisałaś mnie?

Odpowiedz
Aleyss

Aleyss

Lucy, trochę podobna do mnie

Odpowiedz

k...a

lucy jestem jak ona

Odpowiedz
1
Elveris

Elveris

<3

Odpowiedz
Alice_Malfoy

Alice_Malfoy

Lucy…
Wow dziewczyno.. Tak czytam jej opis i okazuje się że to cała ja!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej