Czy potrafisz radzić sobie w trudnych chwilach?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 11

galaxy-cat1

galaxy-cat1

Tak
Jesteś osobą, która w trudnych chwilach radzi sobie świetnie. Potrafisz pozytywnie patrzeć na świat nawet wtedy kiedy coś nie idzie po Twojej myśli. Podziel się

Odpowiedz
nanamis_momozono

nanamis_momozono

tak

Odpowiedz
kukurydza123

kukurydza123

Niby dlaczego „Nie”? Bo co bo wolę przebywać samotnie niż w towarzystwie fałszywych ludzi? Nie wiem czym się kierowałaś tworząc ten quiz, ale trochę Ci nie wyszło.

Odpowiedz
1

L...n

Da fuck? Nie potrafię sobie poradzić dlatego, ze nie mam przyjaciół ponieważ ludzie którzy mnie otaczają to debile, którzy nie akceptują inności, i dlatego wolę być sama? To ze wolę poczytać książkę w domu, niż chlać na imprezie? To, zę przyzwyczaiłam się do samotności, bo nikt nie chce zakolegować się z ,,inną” a na ,,przyjaciółkach” się przejechałam? Wyjątkowo słaby i durny quiz. To, że nie lubię towarzystwa, nie znaczy ze jestem słaba. Może właśnie planuję podbój świata?

Odpowiedz
1
J.K

J.K

Quiz całkiem okey, tylko (bez urazy oczywiście ;)) Wszystkie pytania były takie same tylko inaczej zadane:
Introwertyk, ambiwertyk, ekstrawertyk?
Ilu masz przyjaciół?
Czy lubisz chodzić na imprezy?
Czy lubisz być sam?
Ale czy to, że nie lubisz często przebywać w towarzystwie ludzi od razu świadczy o tym że źle sobie radzisz w ciężkich sytuacjach?

Odpowiedz
1
No.Name

No.Name

Dlaczego od tego, czy umiem radzić sobie w trudnych chwilach zależy to, czy mam przyjaciół, lubię samotność, i wybieranie obrazków? xd

Odpowiedz
1

Maciorex

Jesteś typem osoby, która nie przejmuje się za bardzo tym, że coś im nie wyszło. Przejmujesz się jednak tym co mówią inni i w tych chwilach czujesz się źle.-tak to prawda xddddddddddd

Odpowiedz
StrayLight

StrayLight

Nie
Niestety nie radzisz sobie w trudnych chwilach. Ciężko jest Tobie przyjąć do wiadomości, że coś poszło nie tak, jak byś chciał.
Bo jestem introwertyczką? A co to ma do rzeczy, że wolę zostać w domu niż chlać na imprezie?

Odpowiedz
2
nati.828

nati.828

Zależy
Jesteś typem osoby, która nie przejmuje się za bardzo tym, że coś im nie wyszło. Przejmujesz się jednak tym co mówią inni i w tych chwilach czujesz się źle. Podziel się wynikiem w komentarzu!
To przejmowanie się innymi, to niestety prawda, ale pracuje nad tym i staram się to zmienić. Fajny quiz :)

Odpowiedz
1
_A_g_a_t_a_

_A_g_a_t_a_

Tak
Jesteś osobą, która w trudnych chwilach radzi sobie świetnie. Potrafisz pozytywnie patrzeć na świat nawet wtedy kiedy coś nie idzie po Twojej myśli.
nie zawsze, ale głównie tak..

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej