I wylałaś na niego garnek wody, odskoczył jak poparzony.
-No patrz, a byłam przekonana, że nalałam lodowatą-wybuchnęłaś śmiechem i zaczęłaś oddalać się w stronę kuchni, Michał natomiast patrzył chwilę za Tobą i poszedł do łazienki, nie umiałaś wyczytać z jego twarzy czy jest zły czy nie, usiadłaś na krześle i dopiłaś resztę kawy, po czym znowu wstałaś i poszłaś do Rafael'a, kucnęłaś przy nim i zaczęłaś go delikatnie szturchać w ramię, obudził się, ale widać po nim było, że ma ogromnego kaca. Podałaś mu szklankę wody i zaczęłaś budzić resztę. Kiedy wszyscy już jedli śniadanie, włącznie z Michałem, Ty poszłaś wziąć szybki prysznic, po czym przebrałaś się w piżamę:




Kiedy już kładłaś się do łóżka do pokoju wszedł Rafael.
-A Ty co?
-Jak to co?-przykryłaś się kołdrą-Spać idę.
-Nie spałaś nic?-usiadł na łóżku.
-Nie, a niby gdzie miałam spać?-zaśmiałaś się pod nosem-Tutaj spał Ciel, a Ty z resztą w salonie, jeden na drugim.
-Samy..-pocałował Cię w czoło-Śpij dobrze-pogłaskał Cię jeszcze lekko po głowie i wyszedł z pokoju, byłaś tak zmęczona, że zasnęłaś od razu.

-Nawet nie próbuj tych swoich sztuczek!-obudził Cię wrzask Rafael'a, podniosłaś się na łokciach-Jak tylko jej coś zrobisz to przysięgam, że Cię gołymi rękami ukatrupię, pomimo naszej wieloletniej znajomości!
-Nic jej przecież nie zrobię!-odezwał się Logan, kiedy wyostrzył Ci się obraz na tyle, że byłaś już wstanie zauważyć cokolwiek spostrzegłaś bruneta, który trzymał wampira za gardło i przypierał go do ściany.
-Co wy robicie?-zapytałaś cicho, a Twoja brew skoczyła momentalnie do góry, oboje równocześnie popatrzyli na Ciebie.
-Nie śpisz..?-zapytał jakby sam siebie demon.
-Jak widać, to nie śpię, co wy robicie się pytam?-zaczęłaś powoli wstawać z łóżka.
-Nic-Rafael puścił srebrnowłosego, a ten skierował swoje kroki w stronę kuchni.
-To nie wyglądało na nic-wstałaś i delikatnie się zatoczyłaś, zakręciło Ci się w głowie. Usiadłaś z powrotem na łóżku i złapałaś się za głowę.
-Co Ci jest?-demon podszedł do Ciebie.
-Nic.
-To nie wyglądało na nic-szepnął przytulając Cię.
-Czuj się..-mruknęłaś pod nosem.

Komentarze sameQuizy: 0 Najnowsze