Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

MEDICINE

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 35

invisiblesmile

invisiblesmile

Czytam to dopiero teraz i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Niby krótkie, ale jednak piękne i prawdziwe. Dziękuję ci za to.

Odpowiedz

w...s

niestety, ale są ludzie na świecie, którzy nie tolerują takich osób. cieszę się, że poruszyłaś ten temat, gdyż na tej stronie powinno znaleźć się kilka takich cudnych opowiadań jak to. mogę nazwać cię teraz dobrą duszyczką, haha.

w skrócie mówiąc: piękne 💞

Odpowiedz
3
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@hecallsmemoonlight powiadomienie zagubiło się wśród, stąd też dopiero teraz odpowiadam.
to naprawdę niesamowite widzieć, że ktoś docenia poruszanie takich tematów, bo sama też uważam, że to ważne, ale przede wszystkim nie mogę nacieszyć się tym, że wszyscy zgodnie tkwią przeciwko nienawiści. 💞😌

Odpowiedz
1
Shadow_Lady

Shadow_Lady

Równie mocno jak smuci mnie fakt, że temat braku tolerancji wciąż istnieje, tak bardzo żałuję, że nie potrafię powiedzieć, jak szanuję zarówno tekst i autorkę, za dzieła, które tworzy.

I tak właśnie dochodzę do miejsca, gdzie bez najmniejszego wahania mówię, że w poruszaniu ważnych spraw jesteś naprawdę niezastąpiona. 💜

Och, do tego to prawdziwy miód na moje serce, że za inspirację posłużyła właśnie ta piosenka.

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@Shadow_Lady piosenka faktycznie jest świetną inspiracją. urzekła mnie przede wszystkim tym, że przedstawiony tam świat osoby biseksualnej jest pozbawiony trosk związanych z jej orientacją. tak powinno być, nikt nie powinien się martwić tym, że ktoś go nie zaakceptuje.
Twoje słowa znaczą dla mnie naprawdę cholernie wiele, dziękuję Ci z całego serca. 💞

Odpowiedz
1
outcast

outcast

Sama praca jest niesamowitym arcydziełem i jestem przeszczęśliwa, że poruszyłaś ten temat i pieprzone postrzeganie świata, który pała nietolerancyjnością do owych osób. Trzeba mówić o niektórych tematach głośno i wyraźnie, a Ty właśnie to robisz. Nie tylko podziwiam Cię za taki ogromny talent, ale również za próbę uświadomienia i rozwinięcia Twoich poglądów na rozmaite tematy.

Nadal boli mnie fakt, że większość społeczeństwa ma jakikolwiek ” problem” do lgbt i każdej osoby, która jest podobno w jakiś sposób ”inna”.
Chociażby miłość stanowi problem dla tak wielu istot, co jest wręcz śmieszne, bo każdy ma prawo kochać i być kochanym przez drugą osobę. Tak więc nadal nie rozumiem powodu, czy nawet sensu nietolerowania miłości, a tym bardziej wytykania palcami i wyśmiewania się z osoby, która wykracza poza heteroseksualność. Ludzie poczęli pozyskiwać satysfakcję z czyjegoś bólu, cierpienia, łez, spowodowanych przez okropne nazewnictwo, które stosują dla „innych” osób? Czy chociażby miłość stała się zbrodnią i powodem, dla którego inne istoty obdażają ich okropnymi obelgami?

Czuję wręcz obrzydzenie, widząc dookoła wiele osób, które z chęcią uprzykrzyłyby życie tym „innymi” istotom.

Podobno każdy ma własne prawa. Podobno żyjemy w wolnym kraju, gdzie będziemy szanowni. Skoro tak, dlaczego chociażby miłość nadal stanowi problem?

Odpowiedz
2
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@Messies idealnie to ujęłaś. nigdy nie zrozumiem tego, że można kogoś nienawidzić przez to, że jest zdolny do miłości. strasznie frustruje mnie również pozycja Kościoła, ponieważ jako osoba wierzącą, nie chciałabym, żeby ludzie z góry myśleli, że będę ich nie tolerować. nie będę rozwodzić się akurat nad tym, ale właściwie krótko i na temat opisałam to w poprzednim opowiadaniu, który poruszał tematy orientacji. cieszę się jednak, że coraz więcej osób zaczyna rozumieć, jak nieludzka jest nienawiść w stosunku do innych. liczba tolerancyjnych ludzi się zwiększa i to – szczerze mówiąc – ulga dla serca. nie wyobrażam sobie, żebym musiała bać się kochać, to nie powinno nawet kogoś stresować, nigdy.
dziękuję za docenienie. staram się poruszać takie tematy, bo to naprawdę ważne, że powoli zdzierać etykietki ,,tabu” z niektórych tematów.

Odpowiedz
2
dimple

dimple

a
r
c
y
d
z
i
e
ł
o
💞

Odpowiedz
2
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@dimple dziękuję Ci bardzo, Słońce. 😌😍

Odpowiedz
1
confused

confused

Super!

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@.Lea. dziękuję. 😌

Odpowiedz
LociaKocia

LociaKocia

Cudowne jak zawsze 😍 Zawstydzasz mnie swoim talentem ❤❤

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@LociaKocia dziękuję bardzo, chociaż wydaje mi się, że takie słowa to jednak przesada. 😌💞

Odpowiedz
1
LociaKocia

LociaKocia

@Diamoond Czy ja wiem czy przesada . . . Tylko piszę to co myślę 😉

Odpowiedz
1

t...k

Ta historia jest cudowna, tak jak cała praca. Do ulubionych ♥

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@.tosia. dziękuję bardzo, to zaszczyt trafić do ulubionych. 🙊💞

Odpowiedz
1

e...d

w historiach napisanych twoim piórem wszystko wydaje się być realne i bliskie odbiorcy. naprawdę nietrudno się utożsamić z bohaterami.

a za to akurat szanuję i podziwiam(:

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@xcutebutpsycho dziękuję Ci bardzo, to dla mnie naprawdę ważne. 😌

Odpowiedz
1
foofaraw

foofaraw

Zakoch**ę się. 💫

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@h.o.p.e.l.e.s.s cieszy mnie to. 😌💞

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej