Którym z 16 typów osobowości jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

LittleRedAri

LittleRedAri

ESFJ
jestem ENFP

Odpowiedz

hhhhhhhhhhhh2342

Logik
ja jestem INFJ

Odpowiedz
Blednica

Blednica

Działacz!
Osobowość ta to prawdziwie wolny duch. Ludzie ci są ludźmi o wielkiej niezależności, i pragną kreatywności i wolności o wiele bardziej niż stabilizacji i bezpieczeństwa. Postrzegają życie jak wielką, skomplikowaną łamigłówkę, typu puzzle, w której wszystko się ze sobą łączy – jednak patrzą na nie poprzez pryzmat emocji, współczucia i mistycyzmu, zawsze poszukując głębszego znaczenia.
Uważam że się to zgadza! Pozdrawiam cieplutko!

Odpowiedz
Korto123

Korto123

Logik
Jednostki o tej osobowości, znane jako filozofowie, architekci lub profesorowie, zasłużyły się pod względem licznych odkryć w dziejach historii. Znani są ze swoich błyskotliwych teorii i nieustępliwej logiki, w zasadzie uważa się ich za najbardziej dokładnych pod względem logiki ze wszystkich osobowości. Lubują się we wzorcach i w zauważaniu niezgodności pomiędzy twierdzeniami, wręcz można to nazwać ich hobby.
Tak, jestem najmądrzejsza z klasy i 1 z 8 najmądrzejszych w szkole!
Bardzo fajny quiz💜💜💙

Odpowiedz
test10000

test10000

@Korto123 zaobserwuj mnie

Odpowiedz
alussia023

alussia023

Pośrednik

Odpowiedz
addictwithapen

addictwithapen

Dyskutant
Typ ten można nazwać adwokatem diabła, rozwija się w procesie obalania argumentów i przekonań innych ludzi z rozkoszą pozostawiając to pogorzelisko na widoku publicznym. U osób tych można zauważyć przedziwną sprzeczność, są oni bezkompromisowo szczerzy, lecz będą niestrudzenie dowodzić słuszności czegoś w co sami nie wierzą, wchodząc w miejsce kogoś innego, aby udowodnić prawdę widzianą z innej perspektywy.

W sumie prawda 😊

Odpowiedz
Pauli_SQ

Pauli_SQ

Działacz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej