Jaki typ osobowości reprezentujesz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 66

Zozo2626

Zozo2626

Spokojny flegmatyk
Prawda haha

Odpowiedz
Asiqq

Asiqq

Energiczny choleryk
Zgadza się
Fajny Quiz

Odpowiedz
Arelise

Arelise

Spokojny flegmatyk

To typ spokojny, zrównoważony i elastyczny. Łatwo dostosowuje się do każdych warunków, nie cierpi konfliktów i unika ich za wszelką cenę. Zanim podejmie jakąś decyzję, musi starannie przeanalizować wszystkie za i przeciw. Jest znakomitym obserwatorem, któremu nie umknie żaden szczegół. Zazwyczaj wie o ludziach z bliskiego otoczenia więcej, niż chcieliby zdradzić. Jest wyrozumiały i cierpliwy, nie lubi zmieniać swoich przyzwyczajeń i żyje według własnego rytmu. Kiedy mówi, to spokojnie, cichym głosem, ważąc słowa. Ma dużą skłonność do refleksji i chętnie pogrąża się we własnym świecie. Innych czasami irytuje jego powolność i konserwatyzm. Żywiołem tradycyjnie przypisywanym flegmatykom jest woda.

Odpowiedz
f0ps0n

f0ps0n

Energiczny choleryk

Większość się zgadza

Odpowiedz
The_Lonely_Person

The_Lonely_Person

Perfekcyjny melancholik… skąd ja znam sytuacje z opisu…? Hmmm… z życia.

Odpowiedz
leawie

leawie

perfekcyjny melancholik
pasuje

Odpowiedz

C...s

Spokojny flegmatyk
To typ spokojny, zrównoważony i elastyczny. Łatwo dostosowuje się do każdych warunków, nie cierpi konfliktów i unika ich za wszelką cenę. Zanim podejmie jakąś decyzję, musi starannie przeanalizować wszystkie za i przeciw. Jest znakomitym obserwatorem, któremu nie umknie żaden szczegół. Zazwyczaj wie o ludziach z bliskiego otoczenia więcej, niż chcieliby zdradzić. Jest wyrozumiały i cierpliwy, nie lubi zmieniać swoich przyzwyczajeń i żyje według własnego rytmu. Kiedy mówi, to spokojnie, cichym głosem, ważąc słowa. Ma dużą skłonność do refleksji i chętnie pogrąża się we własnym świecie. Innych czasami irytuje jego powolność i konserwatyzm. Żywiołem tradycyjnie przypisywanym flegmatykom jest woda. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Salija

Salija

Perfekcyjny melancholik
To typ ze skłonnością do introwersji, urodzony idealista. Wszystko mocno przeżywa, wszystkim się przejmuje. Kiedy kocha, to na zabój, kiedy jest szczęśliwy, to do głębi duszy, jednak smutek oznacza dla niego głęboki dół. Woli pracować sam, polega głównie na sobie. Jest też bardzo empatyczny, przejmuje się nieszczęściem, problemami świata, w odpowiednich warunkach budzi się w nim duch społecznika. Z chęcią poświęci się pomocy tym, których dotknęła jakaś tragedia. Niestety, sam jest skłonny do wpadania w depresję i miewa wahania nastroju. Żywiołem tradycyjnie przypisywanym melancholikom jest ziemia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Feliz

Feliz

Towarzyski sangwinik
Wszystko się zgadza :)

Odpowiedz
Vanessa202

Vanessa202

Towarzyski sangwinik
z opisem się zgadzam

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej