Któremu z braci Weasley złamiesz serce?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

kotemirxx123

kotemirxx123

George
Przedzierałaś się przez tłumy uczniów, które zalegały na korytarzach niczym żywy taran. Zupełnie nie zwracałaś na nikogo uwagi, jakby ludzie dookoła nie istnieli. Przez to otrzymałaś kilka nieprzychylnych spojrzeń i przekleństw rzucanych w Twoim kierunku, jednak nie przejmowałaś się tym. Uważnie przepatrywałaś tłum w poszukiwaniu chłopaka.
Znalazłaś go obok sali od zaklęć. Stał z kilkoma swoimi znajomymi, tuż obok grupki Gryfonów. Gdy tylko Cię zobaczył, odsunął się od nich i podszedł w Twoją stronę. Uśmiech natychmiast pojawił się na Twojej twarzy, a serce zabiło mocniej. Poczułaś się jeszcze lepiej, gdy wargi Rogera Daviesa dotknęły Twoich ust.
Po chwili zostałaś od niego odciągnięta, co skwitowałaś niezadowolonym jękiem. Spróbowałaś się wyrwać, jednak osoba, która Cię do tego zmuszała była naprawdę silna i Cię nie puściła dopóki nie zlazłaś się wiele korytarzy dalej. Gdy to zrobiła natychmiast chciałaś powrócić do Rogera, jednak owa osoba, która wcześniej Cię od niego odciągnęła zastąpiła Ci drogę. Jak przez mgłę rozpoznałaś w niej swoją najlepszą przyjaciółkę, której mina nie wróżyła niczego dobrego, ale nie interesowało Cię to. Teraz jedynie liczył się Roger.
– Co z tobą jest nie tak? – niemal wysyczała w Twoją stronę, nadal zagradzając Ci drogę. – Całować się z Daviesem na oczach George'a? Pogrzało cię do reszty?
– Nie wiem o co ci chodzi – odparłaś zdenerwowana, bo w końcu dziewczyna oddzielała Cię od Twojej prawdziwej miłości. – Roger jest cudowny, przystojny, zabawny, uroczy inte…
– Ty nawet nigdy z nim nie rozmawiałaś!
– No i? W końcu czas zacząć.
– Co z tobą, dziewczyno? Jeszcze wczoraj latałaś za Georgem.
– George to przeszłość. Teraz liczy się tylko Roger.
– Przecież ty go nawet nie lubisz – zauważyła, a dla Ciebie było to niebywale zabawne. No bo w końcu serce mówiło Ci, że go kochasz. A skoro tak było to na pewno musiałaś lubić tego chłopaka. – Cholera. Podał ci amortencję.
Spojrzałaś rozbawiona na swoją przyjaciółkę, ale ta już ponownie ciągnęła Cię za rękę w tylko sobie znanym kierunku. Na nieszczęście tym samym coraz bardziej oddalałyście się od Rogera, jednak dziewczyna za nic miała Twoje próby uwolnienia się od niej.
Nie wiedziałaś kiedy znalazłyście się w lochach, ani jakim cudem dziewczynie udało się namówić nauczyciela eliksirów, by Ci pomógł, bo profesor Snape był specyficznym człowiekiem, ale w końcu otrzymałaś odtrutkę.
Gdy parę minut później, w drodze do dormitorium spotkałyście George'a wraz z Fredem z goryczą przyjęłaś jego ignorancję, a nawet drwinę z Twojej osoby. Dziewczyna zdążyła już Ci opowiedzieć co zaszło tego dnia. Jednego byłaś pewna: musiałaś wszystko wyjaśnić George'owi.

Jak dalej postąpisz z Georgem? Dasz radę mu wszystko wyjaśnić? A co ważniejsze: czy chłopak Ci uwierzy? Teraz masz los we własnych rękach. Daj znać w komentarzu!

jak to czytałam to aż mi się dziwnie zrobiło lol

Odpowiedz
potterhead_14

potterhead_14

George

Odpowiedz
.Ostrokrzewiasty.Lisc.

.Ostrokrzewiasty.Lisc.

George

Odpowiedz
_-Mugolaczka-_

_-Mugolaczka-_

Bill
Wspaniałe piszesz!
Życzę SG!!

Odpowiedz
cookiechan

cookiechan

Bill
Cóż… Nie lubię go w TEN sposób wyjaśniłabym to oraz że wole kogoś innego

Odpowiedz
Morsmordre.

Morsmordre.

Potrzebowałam takiego quizu.

Odpowiedz
1
Biale_Serce

Biale_Serce

George. Wzięłam w tym udział a teraz nie wiem kto to George. Powinnam oglądać więcej filmów żeby wiedzieć o co chodzi?

Odpowiedz
monika_rozalia

monika_rozalia

George. Szkoda…

Odpowiedz
TheVibeLife

TheVibeLife

Bill

Odpowiedz
1
yellow.sucrette

yellow.sucrette

George
plz nie

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej