Którą K-Popową idolkę przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 45

BLINKing

BLINKing

Amber!
Najbardziej przypominasz Amber z f(x)! Jesteś bardzo pozytywną osobą, pełną energii i z dystansem do siebie! Ludzie kochają Cię za to, że jesteś sobą i nikogo nie udajesz. Wszystkie problemy (zarówno swoje jak i Twoich przyjaciół) starasz się na bieżąco rozwiązywać, aby w pełni korzystać z życia mogąc nie przejmować się błahostkami. Naprawdę dobrze mieć takiego przyjaciela jak Ty! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie znam, ale fajny quiz

Odpowiedz
Twoja_Stara_Kpopiara

Twoja_Stara_Kpopiara

Cl

Odpowiedz
Park_Somi

Park_Somi

Cl!
Najbardziej przypominasz liderkę 2ne1 – CL! Na pewno masz w sobie coś z przywódcy. Zdecydowanie lubisz pokazywać się od najlepszej strony, nie lubisz przegrywać, a każdy popełniony błąd traktujesz jako lekcję na przyszłość. Na pierwszy rzut oka wydajesz się być osobą zimną i zamkniętą w sobie jednak kiedy ktoś pozna Cię bliżej od razu przekonuje się, że masz zupełnie inny charakter. Zdecydowanie warto znać kogoś takiego jak Ty! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie wiem czemu ale jak zaczynałam robić ten quiz odrazu pomyślałam że ona mi wyjdzie i tak się stało xD

Odpowiedz
1
irenebebe

irenebebe

Amber!

Najbardziej przypominasz Amber z f(x)! Jesteś bardzo pozytywną osobą, pełną energii i z dystansem do siebie! Ludzie kochają Cię za to, że jesteś sobą i nikogo nie udajesz. Wszystkie problemy (zarówno swoje jak i Twoich przyjaciół) starasz się na bieżąco rozwiązywać, aby w pełni korzystać z życia mogąc nie przejmować się błahostkami. Naprawdę dobrze mieć takiego przyjaciela jak Ty!

Odpowiedz
1
Jumy

Jumy

Hani!
Twój charakter jest zdecydowanie podobny do charakteru Hani! Jesteś dość emocjonalną osobą. Kiedy wszystko idzie po Twojej myśli nie ukrywasz zadowolenia, podobnie jak w odwrotnej sytuacji – nie ukrywasz smutku. Niektórzy mogą pomyśleć, że udajesz – i co za tym idzie – mogą zacząć komentować Twoje zachowanie w negatywny sposób. Dlatego zawsze dobrze jest mieć przy sobie kogoś kto zapewni Cię, że wszystkie te hejty są jedynie wynikiem zazdrości. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nwm nie znam

Odpowiedz
1
perhaps

perhaps

Taeyeon🥰

Odpowiedz
1

t...e

Amber💖

Odpowiedz
1
Nasoo

Nasoo

Taeyeon!
Twoją bratnią duszą jest Taeyeon! Ludzie mają na Twój temat zupełnie różne zdania. Niektórzy naprawdę Cię szanują, a inni ledwo znoszą Twój widok. Psychicznie jesteś bardzo dojrzałą osobą, jednak nie potrafisz do końca poradzić sobie, z niektórymi problemami. Czasem potrzebujesz po prostu pomocnej dłoni, aby im zaradzić. Pamiętaj, że masz w okół siebie wiele osób, na których możesz polegać! Podziel się wynikiem w komentarzu!💕

Odpowiedz
2
.Happiness.

.Happiness.

Taeyeon

Odpowiedz
1
Stigma2002

Stigma2002

CL xD ♥️🔥

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej