Którą K-Popową idolkę przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 37

Jisooo.Jenniee

Jisooo.Jenniee

Taeyeon

Odpowiedz
1
Stigma2002

Stigma2002

CL xD ♥️🔥

Odpowiedz
1
badyl_

badyl_

Amber!
oke ;-;

Odpowiedz
1
krukiczek22

krukiczek22

hyuna <33 moja ub ! kocham ^^

Odpowiedz
1
_merlix_

_merlix_

Hyuna^^

Odpowiedz
2
.Chaewon.

.Chaewon.

Amber
moja biaska :>

Odpowiedz
1
vermija

vermija

Hani

Odpowiedz
1
jestem_tencza

jestem_tencza

Amber!

Najbardziej przypominasz Amber z f(x)! Jesteś bardzo pozytywną osobą, pełną energii i z dystansem do siebie! Ludzie kochają Cię za to, że jesteś sobą i nikogo nie udajesz. Wszystkie problemy (zarówno swoje jak i Twoich przyjaciół) starasz się na bieżąco rozwiązywać, aby w pełni korzystać z życia mogąc nie przejmować się błahostkami. Naprawdę dobrze mieć takiego przyjaciela jak Ty! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Junkoo

Junkoo

Hani!
Twój charakter jest zdecydowanie podobny do charakteru Hani! Jesteś dość emocjonalną osobą. Kiedy wszystko idzie po Twojej myśli nie ukrywasz zadowolenia, podobnie jak w odwrotnej sytuacji – nie ukrywasz smutku. Niektórzy mogą pomyśleć, że udajesz – i co za tym idzie – mogą zacząć komentować Twoje zachowanie w negatywny sposób. Dlatego zawsze dobrze jest mieć przy sobie kogoś kto zapewni Cię, że wszystkie te hejty są jedynie wynikiem zazdrości. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
bbibbinu

bbibbinu

CL!
Najbardziej przypominasz liderkę 2ne1 – CL! Na pewno masz w sobie coś z przywódcy. Zdecydowanie lubisz pokazywać się od najlepszej strony, nie lubisz przegrywać, a każdy popełniony błąd traktujesz jako lekcję na przyszłość. Na pierwszy rzut oka wydajesz się być osobą zimną i zamkniętą w sobie jednak kiedy ktoś pozna Cię bliżej od razu przekonuje się, że masz zupełnie inny charakter. Zdecydowanie warto znać kogoś takiego jak Ty! Podziel się wynikiem w komentarzu!
myślę że to prawda heh

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej