Którą członkinię 2ne1 przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

Jisooo.Jenniee

Jisooo.Jenniee

Dara😃

Odpowiedz
2
ihatesnakeu_

ihatesnakeu_

Dara!

Najbardziej przypominasz Darę! Jesteś bardzo naturalna, co sprawia, że masz niepowtarzalny urok. Zdania na Twój temat są różne – jedni mówią, że jesteś wspaniałą, zdolną do poświęceń osobą, a drudzy, że jesteś kłamcą i zależy Ci tylko na sobie. Cóż… Prawda jest taka, że to Ty znasz siebie najlepiej, więc bez problemu możesz stwierdzić ile jest w ich słowach prawdy.

To prawda w 100%

Odpowiedz
2
soyaaaqq

soyaaaqq

Minzy!
Najbardziej przypominasz Minzy! Tak jak ona jesteś bardzo dojrzała jak na swój wiek. Masz wielkie ambicje, więc dla nie jednej osoby jesteś wzorem do naśladowania. Wiele ludzi wspiera Cię w tym co robisz, więc nawet w najgorszych chwilach wiesz, że możesz na nich liczyć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ok

Odpowiedz
1
Nanny

Nanny

CL lubię ją

Odpowiedz
1
Jagoda454

Jagoda454

Dara!
Najbardziej przypominasz Darę! Jesteś bardzo naturalna, co sprawia, że masz niepowtarzalny urok. Zdania na Twój temat są różne – jedni mówią, że jesteś wspaniałą, zdolną do poświęceń osobą, a drudzy, że jesteś kłamcą i zależy Ci tylko na sobie. Cóż… Prawda jest taka, że to Ty znasz siebie najlepiej, więc bez problemu możesz stwierdzić ile jest w ich słowach prawdy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

To prawda różnie o mnie osoby myślą, ale to ja znam siebie najlepiej
Super quiz 💚

Odpowiedz
1
Kamerzystkaq

Kamerzystkaq

Minzy !

Zrobiłam taki sam quiz na swoim profilu ( nie nie zgapiłam bo nie wiedziałam że ten quiz istnieje O_o) więc jeżeli ktoś jest ciekawy zapraszam (nie traktujcie tego jako reklamę)

Odpowiedz
1
PatrycjaG

PatrycjaG

Najbardziej przypominasz Minzy! Tak jak ona jesteś bardzo dojrzała jak na swój wiek. Masz wielkie ambicje, więc dla nie jednej osoby jesteś wzorem do naśladowania. Wiele ludzi wspiera Cię w tym co robisz, więc nawet w najgorszych chwilach wiesz, że możesz na nich liczyć.
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
fajny quiz 😘 pozdrawiam

Odpowiedz
1
volleyball_kpop

volleyball_kpop

Bom😩😩😰 Ja jej nienawidze…

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej