Którą członkinię 2ne1 przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

SlonyCukier

SlonyCukier

Minzy 🧸

Odpowiedz
1
just.mili

just.mili

Bom!
Super quiz!
Ale wolałabym cl

Odpowiedz
2
irenebebe

irenebebe

Minzy!

Najbardziej przypominasz Minzy! Tak jak ona jesteś bardzo dojrzała jak na swój wiek. Masz wielkie ambicje, więc dla nie jednej osoby jesteś wzorem do naśladowania. Wiele ludzi wspiera Cię w tym co robisz, więc nawet w najgorszych chwilach wiesz, że możesz na nich liczyć

Odpowiedz
1
Szerylka

Szerylka

CL!
Najbardziej przypominasz CL! Tak jak ona jesteś przywódcza i bardzo wytrwała. Dążysz do wyznaczonego celu i choć czasem na Twojej drodze staje wiele przeszkód, nie zrażasz się i traktujesz wszystko jako lekcje na przyszłość. Wrogów trzymasz na dystans, natomiast najbliższych darzysz ufnością i jesteś im bardzo oddana. Podziel się wynikiem w komentarzu! I dobrze tak dobrze

Odpowiedz
1
perhaps

perhaps

Dara!
Najbardziej przypominasz Darę! Jesteś bardzo naturalna, co sprawia, że masz niepowtarzalny urok. Zdania na Twój temat są różne – jedni mówią, że jesteś wspaniałą, zdolną do poświęceń osobą, a drudzy, że jesteś kłamcą i zależy Ci tylko na sobie. Cóż… Prawda jest taka, że to Ty znasz siebie najlepiej, więc bez problemu możesz stwierdzić ile jest w ich słowach prawdy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2

t...e

CL💖

Odpowiedz
1
Misuna

Misuna

Dara

Odpowiedz
2
.Happiness.

.Happiness.

Dara😃

Odpowiedz
2
ihatesnakeu_

ihatesnakeu_

Dara!

Najbardziej przypominasz Darę! Jesteś bardzo naturalna, co sprawia, że masz niepowtarzalny urok. Zdania na Twój temat są różne – jedni mówią, że jesteś wspaniałą, zdolną do poświęceń osobą, a drudzy, że jesteś kłamcą i zależy Ci tylko na sobie. Cóż… Prawda jest taka, że to Ty znasz siebie najlepiej, więc bez problemu możesz stwierdzić ile jest w ich słowach prawdy.

To prawda w 100%

Odpowiedz
2

u...m

Minzy!
Najbardziej przypominasz Minzy! Tak jak ona jesteś bardzo dojrzała jak na swój wiek. Masz wielkie ambicje, więc dla nie jednej osoby jesteś wzorem do naśladowania. Wiele ludzi wspiera Cię w tym co robisz, więc nawet w najgorszych chwilach wiesz, że możesz na nich liczyć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ok

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej