Jak potoczy się Twoja k-popowa kariera?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 57

.halsey

.halsey

Oto Twoja k-popowa kariera:
» Wytwórnia: JYP Entertainment
» Ilość członków zespołu: 5
» Pozycja: Główny wokalista, wspomagający raper
» Lata aktywności: 10
» Najbliżsi przyjaciele w wytwórni: Jihyo (Twice) i JB (Got7)

uwu ❣

Odpowiedz
1
_MiSoo_

_MiSoo_

»Wytwórnia: SM Entertainment
» Ilość członków zespołu: 14
» Pozycja: Lider, główny raper, tancerz
» Lata aktywności: 9
» Najbliżsi przyjaciele w wytwórni: Seulgi (Red Velvet) i Mark (NCT)

Zanim zadebiutowałeś w SM, próbowałeś swoich sił w castingach wytwórni takich jak JYP czy Pledis, jednak zostałeś odrzucony ze względu na zbyt słabe umiejętności wokalne. Koniec końców zdecydowałeś się wziąć udział w przesłuchaniu w YG, ale i ono zakończyło się porażką. Błąkając się po mało tłocznych uliczkach Seulu, próbowałeś pogodzić się z odrzuceniem, gdy nagle zostałeś zaczepiony przez starszego mężczyznę w garniturze. – Hej, nie chciałbyś czasem spróbować swoich sił w show-biznesie? Jestem jednym z pracowników SM Entertainment i powiem szczerze, że kiedy cię zobaczyłem, od razu pomyślałem, że świetnie nadawałbyś się na twarz zespołu! – powiedział przyjacielsko, uśmiechając się w Twoją stronę. Pięć miesięcy później byłeś już w grupie trainee przygotowujących się do debiutu w nowej, koedukacyjnej grupie od SM! Teraz czeka Cię naprawdę ciężka praca, ale hej! Głowa do góry, bo przecież właśnie spełniają się Twoje marzenia! Jak podoba Ci się Twoja k-popowa kariera? Zmieniłbyś coś w niej czy w pełni Ci ona odpowiada? Opinią i wynikiem koniecznie podziel się w komentarzu!

Odpowiedz
2
http.amiix_

http.amiix_

» Wytwórnia: BIG HIT Entertainment
» Ilość członków zespołu: 7
» Pozycja: Prowadzący wokalista, visual, maknae, aktor (później)
» Lata aktywności: 3
» Najbliżsi przyjaciele w wytwórni: Rap Monster i Jimin (BTS)

Przychodząc na przesłuchanie do Big Hit miałeś nadzieję na spotkanie wielu nowych ludzi i na udaną współpracę z nimi, jednak już po pierwszym treningu zdałeś sobie sprawę, że chyba zbyt wiele oczekujesz. Większość trainee z Twojej grupy była tu tylko po to, aby poznać chłopaków z BTS, a nie dlatego, że ich marzeniem był debiut w koreańskiej branży muzycznej. Jeden z pracowników chyba to zauważył, bo jakiś czas później zaczęto pozbywać się tych osób pod pretekstem zbyt słabych umiejętności. Ciebie przeniesiono do grupy, która składała się z najbardziej utalentowanych trainee w agencji, przygotowujących się do pierwszego występu na scenie. Na szczęście udało Ci się odnaleźć wśród nowych osób, a nawet zawarłeś parę obiecujących przyjaźni, które zaraz po debiucie zostały podchwycone przez fanów i przemienione na wszystkim dobrze znane shipy! Niestety, ale po trzech latach sukcesów zostaliście wciągnięci w randkowy skandal z paroma chłopakami z BTS. Sprawa była do tego stopnia poważna, że zostaliście zmuszeni do zawieszenia wszelkich aktywności. Złość ze strony fanów nie przechodziła, więc Big Hit zdecydowało zakończyć działalność zespołu. Mimo, iż nie powiodło Ci się w świecie muzyki k-popowej, dostałeś okazję, aby zagłębić się w świat aktorstwa i modelingu. Obecnie wraz z paroma byłymi członkami zespołu ponownie zyskujesz popularność, lecz tym razem już nie na scenie!

Odpowiedz
1
limoneczka8

limoneczka8

SM ENTERAINMENT Mareczek i Seulgi love this ❤

Odpowiedz
1
Kamerzystkaq

Kamerzystkaq

JYP Entertainment ❤️

Odpowiedz
1

H...e

» Wytwórnia: YG Entertainment
» Ilość członków zespołu: 1 (solo)
» Pozycja: Raper, wokalista, producent muzyczny (później)
» Lata aktywności: 21
» Najbliżsi przyjaciele w wytwórni: Dara (ex 2NE1) i B.I (iKon)

Bardzo ciężko pracowałeś, żeby dostać się do nowego zespołu spod skrzydeł YG Entertainment, lecz mimo to nie udało Ci się w nim zadebiutować. Parę dni przed ustaloną datą, z agencji odeszło dwoje członków – lider i visual, a jakiś czas potem dołączył do nich także główny wokalista. Tym sposobem z pięcioosobowej grupy zrobił się duet, który CEO od razu odrzucił. Po tym zdarzeniu całkowicie zamknąłeś się w sobie i zaniedbałeś każdą obowiązkową dla trainee aktywność. Całymi dniami przesiadywałeś w dormie i komponowałeś muzykę, przelewając w nią swoje negatywne uczucia związane z niespełnionymi marzeniami. Jakiś czas później, jeden producentów muzycznych zaalarmowany Twoim zniknięciem z treningów, postanowił złożyć Ci wizytę i przypadkowo usłyszał stworzoną przez Ciebie piosenkę. Jeszcze tego samego dnia dostałeś szansę solowego debiutu, który okazał się być najlepszym posunięciem wytwórni! Po skończeniu promowania paru albumów zdecydowałeś się zacząć tworzyć muzykę dla innych idoli! O współpracę z Tobą poprosili między innymi gwiazdy takie jak Taeyang czy Zion.T, więc pracuj ciężko, bo sukces czeka tuż za rogiem!

Jak podoba Ci się Twoja k-popowa kariera? Zmieniłbyś coś w niej czy w pełni Ci ona odpowiada? Opinią i wynikiem koniecznie podziel się w komentarzu!

wszystko tylko nie yg, juz nawet na starship lub cube sie zgodze XD
troche mi smutno, bo b.i, moj najlepszy przyjaciel tez sobie z yg odszedl;)

Odpowiedz
1
Jasheene

Jasheene

•  AUTOR

@Himire Święte słowa 😪 YG ostatnimi czasy robi się co raz gorsze… Miejmy nadzieję, że wybiorą teraz na CEO kogoś kto naprawi tę wytwórnię 👌

Odpowiedz
2
BaoziXOXO

BaoziXOXO

OŁ JE XD! SM ENTERAINMENT! Z MARKIEM Z NCT I SEULGI!❤💓❤❤❤

Odpowiedz
3

.....

» Wytwórnia: JYP Entertainment
» Ilość członków zespołu: 5
» Pozycja: Główny wokalista, wspomagający raper
» Lata aktywności: 10
» Najbliżsi przyjaciele w wytwórni: Jihyo (Twice) i JB (Got7)

Do JYP udało Ci się dostać głównie dzięki dobrym znajomościom, ale mimo to na swój debiut musiałeś dość długo poczekać. Byłeś przekładany z grupy do grupy, a możliwości wyrwania się z tej rutyny nie było. Pewnego dnia natknąłeś się na grupę osób, która po godzinach siedziała w sali treningowej lub w studiu nagrań. Okazało się, że oni również mają dość czekania w niepewności, więc pracują nad własnymi piosenkami i choreografiami, które mają zmotywować CEO wytwórni do przyspieszenia ich debiutu. Zdecydowałeś się do nich dołączyć i tym samym pomóc zarówno im, jak i sobie w otworzeniu drzwi do kariery. W przeciągu roku udało Wam się osiągnąć naprawdę wiele sukcesów, które CEO docenił, dając Wam szansę stanięcia wspólnie na scenie. Początkowo nikt nie spodziewał się, że zyskacie aż taką popularność! Miliony sprzedanych płyt, tysiące fanów na całym świecie, a fundamentem tego wszystkiego przyjaźń zrodzona z pasji – tak powstaje legenda!

Jak podoba Ci się Twoja k-popowa kariera? Zmieniłbyś coś w niej czy w pełni Ci ona odpowiada? Opinią i wynikiem koniecznie podziel się w komentarzu! Główny wokal – moje powołanie ♥

Odpowiedz
1
FireAndBlood

FireAndBlood

@xRarityInDarknessx Cześć, jeśli miałabyś wolną chwilę, zajrzyj na nasze konto, myślę, że nasza seria ,,House of Cards” Ci się spodoba! ❤

Odpowiedz

.....

@FireAndBlood
Nie lubię reklamowania się ;-;

Odpowiedz
2
NoveA

NoveA

BIGHIT YAAAAAAAAY a wiecie żę to ja jestem członkiem TXT XXDD nie no żart XDDD

Odpowiedz
3
FireAndBlood

FireAndBlood

@NoveA Cześć, jeśli miałabyś wolną chwilę, zajrzyj na nasze konto, myślę, że nasza seria ,,House of Cards” Ci się spodoba! ❤

Odpowiedz
JoshuaLove

JoshuaLove

» Wytwórnia: SM Entertainment
» Ilość członków zespołu: 14
» Pozycja: Lider, główny raper, tancerz
» Lata aktywności: 9
» Najbliżsi przyjaciele w wytwórni: Seulgi (Red Velvet) i Mark (NCT)

Zanim zadebiutowałeś w SM, próbowałeś swoich sił w castingach wytwórni takich jak JYP czy Pledis, jednak zostałeś odrzucony ze względu na zbyt słabe umiejętności wokalne. Koniec końców zdecydowałeś się wziąć udział w przesłuchaniu w YG, ale i ono zakończyło się porażką. Błąkając się po mało tłocznych uliczkach Seulu, próbowałeś pogodzić się z odrzuceniem, gdy nagle zostałeś zaczepiony przez starszego mężczyznę w garniturze.
– Hej, nie chciałbyś czasem spróbować swoich sił w show-biznesie? Jestem jednym z pracowników SM Entertainment i powiem szczerze, że kiedy cię zobaczyłem, od razu pomyślałem, że świetnie nadawałbyś się na twarz zespołu! – powiedział przyjacielsko, uśmiechając się w Twoją stronę.
Pięć miesięcy później byłeś już w grupie trainee przygotowujących się do debiutu w nowej, koedukacyjnej grupie od SM! Teraz czeka Cię naprawdę ciężka praca, ale hej! Głowa do góry, bo przecież właśnie spełniają się Twoje marzenia!

Jak podoba Ci się Twoja k-popowa kariera? Zmieniłbyś coś w niej czy w pełni Ci ona odpowiada? Opinią i wynikiem koniecznie podziel się w komentarzu!

Tak i to bardzo seulgi to moja biaska (nwm jak się to piszę biaska,bias?)

Odpowiedz
3
FireAndBlood

FireAndBlood

@JoshuaLove Cześć, jeśli miałabyś wolną chwilę, zajrzyj na nasze konto, myślę, że nasza seria ,,House of Cards” Ci się spodoba! ❤

Odpowiedz

Jonghan_pledis

@JoshuaLove mam to samo ❤️

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej