Wybierz najładniejsze zdjęcia, a ja powiem Ci, jaką k-popową idolkę przypominasz!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 114

Pani-Kot

Pani-Kot

Irene z RV

Odpowiedz
nameofuser0

nameofuser0

Irene z RedVelvet

Odpowiedz
emina.grl

emina.grl

Chyba nie jestem jak Yuqi

Odpowiedz
1
littlequeenbee123

littlequeenbee123

Na podstawie wybranych przez Ciebie zdjęć, zgaduję, że najbardziej przypominasz Sunmi! Masz wiele twarzy — w zależności od humoru, przybierasz, taką jaka Ci w danej sytuacji pasuje, jesteś zupełnie nieobliczalna. Masz parę wrogów, ale z większością trzymasz ”pokój”. Mimo, że jesteś specyficzna, posiadasz pare prawdziwych przyjaciół, na których możesz liczyć! Zgadłam? A może jest zupełnie na odwrót? Podziel się wynikiem w komentarzu!
W sumie pasuje ❤

Odpowiedz
2
ariarneis

ariarneis

Hwasa😱❤️ ta kobieta jest naprawdę niesamowita i, racja, nie taka jak wszyscy. Jestem pewna, że nie mogłam trafić milszego wyniku, haha

Odpowiedz
1
Amkook

Amkook

Irene z Red Velvet

Odpowiedz
1
adaadzia

adaadzia

@Amkook Me Too

Odpowiedz
Amkook

Amkook

Odpowiedz
1
Juki___

Juki___

Jisoo!
Na podstawie wybranych przez Ciebie zdjęć, zgaduję, że najbardziej przypominasz Jisoo z BlackPink! Uwielbiasz się śmiać, a uśmiech prawie nie znika z Twojej twarzy, lubisz także zarażać nim innych. Jesteś znana ze swoich perfekcyjnych żartów oraz optymistycznego nastawienia do świata. Nie przejmujesz się porażkami i pniesz się dalej ku górze, dopóki nie osiągniesz sukcesu! Zgadłam? A może jest zupełnie na odwrót? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie spodziewałam się Jisoo ale cieszę się bardzo z wyniku

Odpowiedz
1
Luna_Amore

Luna_Amore

Irene z Red Velvet!

Na podstawie wybranych przez Ciebie zdjęć, zgaduję, że najbardziej przypominasz Irene z Red Velvet! Wyróżniasz się spośród rówieśników przez wiele rzeczy; od oszałamiającego wyglądu po przez wielką pewność siebie aż po niemożliwie spokojną naturę. Znajomi cenią w Tobie między innymi to, że potrafisz wysłuchać drugą osobę i jej pomóc niczym prawdziwy psycholog. Mimo, że na pozór wydajesz się być tylko spokojną, szarą myszką, dla bliższych często robisz się bardziej otwarta, wtedy mogą oni poznać Twoją drugą stronę, która jest zupełnym przeciwieństwem… Zgadłam? A może jest zupełnie na odwrót? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
soyaaaqq

soyaaaqq

Irene z Red Velvet
Taak moja biaska w RV ❤️❤️❤️

Odpowiedz
2
GoldZuza

GoldZuza

Świetny quiz 💖

Odpowiedz
1
yves.

yves.

•  AUTOR

@GoldZuza dziękuję bardzo ♥

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej