Którym zwierzęciem będzie Twój patronus?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 46

Lupinowa.Czekolada

Lupinowa.Czekolada

wilk
Potrzebujesz zwierzęcia, które będzie symbolizować to, jak dbasz o swych bliskich i jak potrafisz być niebezpieczny, gdy ktoś im zagraża. Wilki odznaczają się niezwykłą szlachetnością i hierarchią, która odzwierciedla świat zasad, które są ważne także dla Ciebie. Przez to, że są przodkami psów nawiązują także do Twojej bardziej "otwartej" strony, która udowadnia, że dobry z Ciebie przyjaciel.

Mega się cieszę ponieważ lubię nymphadorę tonks i remusa lupina i oni właśnie też mają wilka

Odpowiedz
RockDog27

RockDog27

Puma
Potrzebujesz zwierzęcia, które właśnie niczym puma będzie atakować znienacka i na dodatek robić to z całkowitą gracją. Pumy są gibkie i szybkie, potrafią cierpliwie czekać by zaatakować. Ten patronus podkreśliłby Twoją wolę walki i zaciętość w dążeniu do celów.

Odpowiedz
Luna_sunflower

Luna_sunflower

Królik

Odpowiedz
Gingula

Gingula

Koń
Mojej kuzynce delfin
Genialny quiz

Odpowiedz
KakashiLPS

KakashiLPS

wilk

Odpowiedz
avada._.kedavra

avada._.kedavra

Smok
Potrzebujesz zwierzęcia, które pokaże, że jesteś czystym ogniem. Czasem trudno zapanować Ci nad emocjami, a skutki tego mogą być opłakane – biada temu, kto wejdzie Ci w drogę w zły dzień. Jednakże, jeśli już komuś uda się zdobyć Twoje serce, będziesz go chronić nawet za cenę swego życia i spalisz żywcem wszystkich, którzy będą Twym bliskim zagrażać.
ej z cechami się zgadza

Odpowiedz

karty_legotube_to_moja_pasja

Koń

Odpowiedz
xXHaniXx

xXHaniXx

Sokół
Potrzebujesz zwierzęcia, które tak jak Ty zachowuje dystans do świata i jedynie „obserwuje”. Ludzie mogą uznać to za brak uczestnictwa, ale to tak naprawdę cierpliwość. Jeśli ktoś Cię krzywdzi nigdy nie oddajesz od razu – zawsze czekasz na odpowiednią okazję. A kiedy się znajdzie – nikt nie umknie żywy.

IDEALNIE <3
Na Pottermore wyszło mi to samo <3

Odpowiedz
Wiktoria10.pl

Wiktoria10.pl

Koń
Potrzebujesz zwierzęcia, które będzie ukazywało Twoją potrzebę wolności, a także Twoją siłę. Konie „mocno” stąpają po ziemi i charakteryzują się ogromną siłą. Tak jak one i Ty jesteś w stanie nieść na barkach swego przyjaciela, jeśli brak mu sił. Masz dużą cierpliwość dla ludzi. Jeśli jednak ktoś zajdzie Ci za skórę, dostanie przysłowiowego kopniaka z tylnego kopyta.

Odpowiedz

xxNoraRin

wilk

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej