Która piosenka z bajek Disneya jest Twoją piosenką przewodnią?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 9

Hockstetter

Hockstetter

"Lustro" – Mulan
Jesteś osobą spokojną i melancholijną. Więcej myślisz niż mówisz, dlatego ludzie uważają Cię za osobę zamkniętą w sobie, choć nie jest to do końca prawdą. Boisz się niezrozumienia i odrzucenia, dlatego czasem wolisz przemilczeć pewne kwestie. Mimo to, gdy już znajdzie się ktoś, kto Cię zrozumie, jesteś w stanie wiele dla niego poświęcić. W Twoim umyśle i wyobraźni dzieje się więcej niż u większości ludzi, dlatego mimo wrażenia "szarości" jesteś bardzo "kolorową" osobą.

Odpowiedz
Dark_Lilly_Zapasowe

Dark_Lilly_Zapasowe

Lustro- Mulan
Ulubiona😘😘

Odpowiedz
1

t...e

„Mam tę moc” – Kraina Lodu
Jesteś osobą, która nie lubi tłumić w sobie emocji czy odczuć, dlatego czasem zdarzy się jej wybuchnąć. Zawsze powiesz to co myślisz, bo nie lubisz kłamstw i owijania w bawełnę. W głębi duszy nigdy nie chcesz wchodzić z nikim na ścieżkę wojenną, a potrzebujesz po prostu zwyczajnego zrozumienia.

Odpowiedz
NataliaMuszkiet

NataliaMuszkiet

Znam ze snuw śpiąca krulewna

Odpowiedz
_Aydee_

_Aydee_

„Kolorowy wiatr” – Pocahontas

Odznaczasz się bardzo dużym spokojem i szacunkiem do świata. Cech*** Cię tolerancja i akceptacja, czego brakuje bardzo wielu ludziom. Nie szukasz konfliktów i nie lubisz kłótni, zawsze pragniesz pokojowych rozwiązań. Zawsze dostrzegasz inną stronę monety niż inni, przez co jesteś bardziej obiektywną osobą, ale też bardziej niezrozumianą przez innych.

Opis zgadza się całkowicie

Odpowiedz
Naughty.girl

Naughty.girl

,,Jesteś kimś” Ulubiona ❤

Odpowiedz
1
Zuzia12390123

Zuzia12390123

„Hakuna Matata” – Król Lew
Ukochana piosenka

Odpowiedz
Rosaa

Rosaa

„Hakuna Matata” – Król Lew
Jesteś osobą pełną życia i optymizmu. Zawsze uważasz, że „Jakoś to będzie”, nawet, jeśli jest źle. Wiesz, że zbytnie zamartwianie się wszystkim nigdy nie przyniesie takich rezultatów jakich byśmy chcieli, więc działasz po swojemu. Nie pozwolisz, by ktoś narzucił Ci to, jak masz żyć i samemu próbujesz znaleźć swoją drogę do prawdziwego szczęścia.
Król lew, to pasuje, ale hakuna matata…wolałabym coś innego, ale i tak super quiz ;)

Odpowiedz
KacperLenkas

KacperLenkas

„Strasznie już być tym królem chcę!”

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej