Która męska postać z Disneya najbardziej do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 6

Victoria_Eveline_Black_II

Victoria_Eveline_Black_II

Jim (Planeta Skarbów)
Jesteś typem dziewczyny, która potrzebuje mieć u boku osobę, szanującą jej ogromną potrzebę wolności – po prostu zamknięcie i izolacja to nie są rzeczy dla Ciebie, przynajmniej nie na dłuższą metę. Uwielbiasz się wykazywać i rozwijać, ale nie znosisz nacisków, dlatego zawsze doceniasz to, gdy ktoś ze zrozumieniem potrafi dać Ci spokój i przemyśleć wszystko co Ci leży na sercu. Nie cierpisz owijania w bawełnę i oczekujesz od swojej drugiej połówki przede wszystkim szczerości, zawsze i wszędzie, nieważne co.
Spoko

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Christoph
Potrzebujesz kogoś, kto będzie zabawny, kiedy będzie na to odpowiedni moment i poważny, gdy będzie wymagała tego sytuacja – innymi słowy – wszystkiego po trochu. Ważne jest dla Ciebie to, by osoba bliska Twojemu sercu była osobą kolorową i przede wszystkim – raczej pracowitą i optymistycznie nastawioną do świata. Cenisz, gdy ktoś ciężko pracuje na to, by coś osiągnąć i szanujesz taki rodzaj spełnienia. Na pewno też ucieszyłaby Cię nieukrywana troska i szczerość.

Odpowiedz
Dark_Lilly_Zapasowe

Dark_Lilly_Zapasowe

Aladyn

Odpowiedz
Kardor

Kardor

Herkules

Odpowiedz
Naughty.girl

Naughty.girl

Jim ❤

Odpowiedz
Marcelina145

Marcelina145

Herkules
Potrzebujesz kogoś, kto swoim optymizmem i walką o to, by każdy dzień był lepszy zaraził Ciebie – nie ukrywasz tego, że lubisz, gdy ktoś ma wyrafinowane i urocze poczucie humoru, cenisz w głębi duszy każdy akt szczerej opieki i troski, które są dla Ciebie bardzo ważne. Traktowanie z szacunkiem to dla Ciebie podstawa, a nieustępliwość w dążeniu do swoich marzeń to to, co cenisz najbardziej i czego chcesz się uczyć.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej