Którą postacią z Czarodziejki z Księżyca jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 10

ElizabethTonks-Lupin

ElizabethTonks-Lupin

Czarodziejka z Neptuna
Cech*** Cię spokój i elegancja – nie lubisz unosić głosu czy niepotrzebnie się sprzeczać. Możesz wyglądać na niepozorną, ale potrafisz kąsać jak wąż – co mocno odczuwają Twoi wrogowie. Często nie ujawniasz dużej części tego co myślisz, by mieć efekt zaskoczenia. Z gracją i wdziękiem potrafisz zniszczyć to co masz na drodze do swojego celu, lecz Twoi bliscy zawsze znajdą u Ciebie schronienie. Dbasz o tych których kochasz jak najlepiej potrafisz, mimo, że często Cię nie rozumieją. Potrafisz poświęcić swoją sprawę dla czegoś większego dla ogółu, jeśli tego wymaga sytuacja, choć zawsze działasz po swojemu.

❤️Jedna z moich ulubionych czarodziejek❤️

Odpowiedz
Quizyzanime

Quizyzanime

„Mała” Czarodziejka z Księżyca 🌚
Jesteś wygadana i potrafisz powiedzieć prosto z mostu co myślisz. Często czujesz się niedoceniania czy niekochana i potrzebujesz dowodów by uwierzyć, że jest inaczej. Ma to swoje źródło w różnego rodzaju kompleksach, które w sobie skrywasz, ale także w tym, że boisz się odrzucenia i samotności. Mimo to, każdy kto Cię pozna docenia Twoją szczerość i oddanie, dzięki czemu możesz rozwinąć skrzydła. Marzysz, by być kimś godnym by zapamiętać jego imię i starasz się wypełnić to zadanie jak najlepiej.
O wow, ten opis dogłębnie opisuje mój charakter. Trochę mam wrażenie, że zachowuję się jak mała dziewczynka haha

Odpowiedz
ChaeyoungSon

ChaeyoungSon

Czarodziejka z Saturna

Odpowiedz

Karmeza

Czarodziejka z Merkurego 😊

Odpowiedz

tajemnicza096

Czarodziejka z księżyca czyli usagi tsukino😃

Odpowiedz

K...1

Czarodziejka z Jowisza

Odpowiedz
Kardor

Kardor

Czarodziejka z Neptuna

Odpowiedz
ingelin

ingelin

Czarodziejka z Saturna
Jesteś wyjątkowo cichą i spokojną osobą. Nie lubisz rozgłosu ani tłumów, źle się czujesz, gdy jesteś w centrum uwagi – nie oznacza to jednak, że nie potrzebujesz przyjaciół. Często przez to, że niewiele się odzywasz uważasz, że jesteś osobą nudną, jednakże w Twoim umyśle dzieje się tak wiele, że nie wiadomo, czy chociaż połowa ludzkości używa tyle procent mózgu co ty. Jeśli już komuś uda się otworzyć Twoje serce, automatycznie starasz zapewnić mu wszystko co najlepsze i bardzo o niego dbasz. Boisz się odrzucenia, ale potrafisz zareagować gdy wymaga tego sytuacja. Nie jesteś tchórzliwym człowiekiem i masz odwagę, by podejmować ważne decyzje – niektórzy ludzie po prostu nie potrafią tego dostrzec.

Hm, w sumie ten wynik odwzorował mój charakter…

Odpowiedz
sailorall

sailorall

@ingelin też mam Saturna

Odpowiedz

Olasz

Czarodziejka z Księżyca
Jesteś wesołą i otwartą osobą, która kocha i dba o swoich najbliższych. Często duże problemy przerażają Cię, ale z pomocą bliskich jesteś w stanie przezwyciężyć wszystko. W swojej sprawie czasem łatwiej Ci się poddać, niż w sprawach, które są ważne dla bliskich Twojemu sercu. Cenisz szczerość i dobroduszność, wierzysz w siłę miłości i przebaczenia, a także w to, że należy dawać ludziom drugą szansę.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej