Jaki kawał związany z ,,Harrym Potterem” powinieneś wykonać w Prima Aprilis?

377 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 108

Lusiaczek-Prosiaczek

Lusiaczek-Prosiaczek

Podrzuć oszukany list z Hogwartu!
Aby wykonać ten kawał, musisz znaleźć kopertę podobną do tej z ,,Harry'ego Pottera", a następnie włożyć do niej kartkę z jakimś śmiesznym tekstem, albo napisem ,,Prima Aprilis". Następnie podaj taki list swojej ofierze… Podoba Ci się ten żart? Będziesz miał okazję go wypróbować już 1 kwietnia, kiedy to będziemy mieć okazję by obchodzić Prima Aprilis. Pamiętaj, że możesz zmienić kilka szczegółów lub zainspirować się i stworzyć coś zupełnie innego. Ostrzegam, ofiara tego kawału może być przestraszona, zdziwiona, albo rozbawiona! Robisz to na własną odpowiedzialność, jednak myślę, że spędzisz miło czas szykując tę zasadzkę. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super zdrapka

Odpowiedz
1
Zwyczajnie_Niezwykla

Zwyczajnie_Niezwykla

Przyprowadź czarnego psa i udawaj że to ponurak
Super Quiz

Odpowiedz
1
hund14

hund14

Udawaj Toma Riddle'a w dzienniku

Odpowiedz
1
Kr4jb3jbi

Kr4jb3jbi

Przyprowadź czarnego psa i udawaj, że to ponurak

Odpowiedz
1
PotterHeadka45

PotterHeadka45

nagini w toalecie
XDDDD

Odpowiedz
2
..Mrs..Padfoot..

..Mrs..Padfoot..

Oszukany list hmmm może się przyda w przyszłym roku 😊 tak poza tym świetny quiz oby tak dalej ❤️

Odpowiedz
2
Mugolaczka

Mugolaczka

•  AUTOR

@Mishef_Managed Dziękuję! ❤😚

Odpowiedz
1
Padfoots

Padfoots

Podrzuć do łazienki Nagini, w postaci zabawkowego węża! ❤

Odpowiedz
1

misio.anda

Przyprowadź czarnego psa i udawaj, że to ponurak!
W tym kawale chodzi o to, że jak tylko zauważysz czarnego psa ostrzegał wszystkich, że to ponurak, omen śmierci. Zadanie będzie prostsze, jeśli w domu masz pupila o tym kolorze sierści. Podoba Ci się ten żart? Będziesz miał okazję go wypróbować już 1 kwietnia, kiedy to będziemy mieć okazję by obchodzić Prima Aprilis. Pamiętaj, że możesz zmienić kilka szczegółów lub zainspirować się i stworzyć coś zupełnie innego. Ostrzegam, ofiara tego kawału może być przestraszona, zdziwiona, albo rozbawiona! Robisz to na własną odpowiedzialność, jednak myślę, że spędzisz miło czas szykując tę zasadzkę. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
3
FNaF_i_inne_takie

FNaF_i_inne_takie

Udawaj Toma Riddle'a w dzienniku!
Aby wykonać ten żart powinieneś znaleźć jakiś stary, niezapełniony zeszyt, a następnie wcielić się w rolę Toma Riddle'a. Kiedy już zapiszesz to, co trzeba, podsuń zapiski swojej ofierze, rozpoczynając rozmowę. Podoba Ci się ten żart? Będziesz miał okazję go wypróbować już 1 kwietnia, kiedy to będziemy mieć okazję by obchodzić Prima Aprilis. Pamiętaj, że możesz zmienić kilka szczegółów lub zainspirować się i stworzyć coś zupełnie innego. Ostrzegam, ofiara tego kawału może być przestraszona, zdziwiona, albo rozbawiona! Robisz to na własną odpowiedzialność, jednak myślę, że spędzisz miło czas szykując tę zasadzkę. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Yrdis567

Yrdis567

dziwne

Odpowiedz
Mugolaczka

Mugolaczka

•  AUTOR

@Yrdis210 dlaczego?

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej