Należysz do grupy magów, androidów czy kosmitów?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

gvhgfhgfghfds

jestem magikiem xxd
pog

Odpowiedz
MrsGray

MrsGray

Android!
Z udzielonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że należysz do grupy androidów. Androidy nie potrafią odczuwać emocji i nie posiadają uczuć, są z reguły zaprogramowani na dany cel i trzymają się go do końca. Skoro należysz do tej grupy to prawdopodobnie miewasz problemy z emocjami i okazywaniem uczuć, niektórzy sądzą, że jesteś oziębły i wolą trzymać się z daleka. Wyróżnia Cię jasność umysłu, zamiłowanie do rywalizacji i potrzeba udowodnienia innym, że jesteś od nich lepszy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Quux

Kosmita
Spodziewałem się odpowiedzi cyborg

Odpowiedz
Fufff_fffuF

Fufff_fffuF

Mag!

Odpowiedz
Wojownik-Wody

Wojownik-Wody

mag

Odpowiedz
AnitPolaN

AnitPolaN

Mag!

Z udzielonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że należysz do grupy magów. Wykorzystują oni magię w czystej postaci, są wytrwali, a każde niepowodzenie uczy ich czegoś nowego. Uwielbiają literaturę i magiczne księgi, z których czerpią wiedzę i mądrość. Najpotężniejsi z nich prowadzą innych i stają się opiekunami sanktuarium i strażnikami światów równoległych. Skoro należysz do tej grupy, prawdopodobnie jesteś osobą pewną siebie, arogancką i dowcipną. Czasami się popisujesz, jesteś skoncentrowany i lubisz czytać. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Lubię magię ale czarną, niestety niektórzy mnie nie rozumieją przez zmiękczanie wyrazów, jak byłam mała to byłam nie so zrozumienia. Nie przepadam za ludźmi, lubię tylko przyjaciół bo jeszcze im moge ufać. Ludzie mnie nigdy nie nawidzili, jak coś nie potrafiłam zrobić to mnie wyzywali lub jak była jakaś kłutnia to wszystko na mnie. 2020/2021 rok, to było i jest dla mnie piekło

Odpowiedz

Slonecznik_olej

Czy jestem tu jedyną osobą która ma Androida i się z tym, zgadza?

Odpowiedz
Pan_Pepe

Pan_Pepe

Jestem Magiem
Super ale nie lubie czytać
JA KOCHAM CZYTAĆ

Odpowiedz
XxKarolQaxX

XxKarolQaxX

Kosmita!
Z udzielonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że należysz do grupy kosmitów. Niezrozumiani, osamotnieni i często uważani za naszych wrogów. Tacy są kosmici. Skoro należysz do tej grupy to prawdopodobnie miewasz problemy z odnalezieniem swojego miejsca w grupie i świecie, czujesz się niezrozumiany lub samotny. Towarzyszy Ci uczucie niepewności i strach przed przyszłością, lubisz rozmyślać i zagłębiać się w świat marzeń i fantazji. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Wszystko się zgadza

Odpowiedz
martyna12.sp139

martyna12.sp139

magik ależ nie

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej