Jakie wyzwanie związane z ,,Harrym Potterem” powinieneś wykonać na lekcjach zdalnych?

476 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 171

Wexi11

Wexi11

przebiorę się za Lunę

Odpowiedz
1

Angelina.Lupin

Przyleciała sowa!

Odpowiedz
1
PotterHeadka45

PotterHeadka45

Udawaj, że rzucasz zaklęcia długopisem (na kamerce) uff akurat mam polaka, a pani jest potterheadką (na brode merlina)

Odpowiedz
magda2803

magda2803

Udawać dowolną postać z ,,Harry'ego Pottera"!
Jedyne, co musisz zrobić, to przebrać się za dowolnego bohatera z serii ,,Harry Potter" oraz odtwarzać jego zachowanie w czasie lekcji, używając znanych tekstów. Oto Twoje wyzwanie! Nie jest one dość trudne do wykonania, potrzeba jedynie trochę odwagi i wyrozumiałego nauczyciela. Jeśli, natomiast trafisz na bardzo surowego pedagoga, lepiej zachować to wyzwanie na lekcję z osobą, która przyjmie to bez większych problemów. Kto wie, może nawet odkryjesz, że Twój nauczyciel również jest Potterheadem…? A może myślisz, że to zadanie w Twoim przypadku się nie sprawdzi? nie zrobię tego tylko na religi bo siostra mi nie daruje

Odpowiedz
1
Makcia

Makcia

Przez cały dzień używaj pojęć związanych z Harrym Potterem. Fajnie, na historii to zrobię, bo pani też jest Potterheadką hahah

Odpowiedz
1
Zielone_Jabuszko-2010

Zielone_Jabuszko-2010

Udawać dowolną postać z Harrego Pottera

Spoko chyba wybiorę hermione i będę się cały czas zgłaszać na lekcji :)

Odpowiedz
1
lodydlawszyskich

lodydlawszyskich

Udawaj, że rzucasz zaklęcia długopisem (na kamerce)!
Na lekcji włącz kamerkę, chwyć długopis, zacznij zataczać okręgi, wymach**ąc ,,różdżką" i wymawiaj formułki zaklęć do mikrofonu. Oto Twoje wyzwanie! Nie jest one dość trudne do wykonania, potrzeba jedynie trochę odwagi i wyrozumiałego nauczyciela. Jeśli, natomiast trafisz na bardzo surowego pedagoga, lepiej zachować to wyzwanie na lekcję z osobą, która przyjmie to bez większych problemów. Kto wie, może nawet odkryjesz, że Twój nauczyciel również jest Potterheadem…? A może myślisz, że to zadanie w Twoim przypadku się nie sprawdzi? W takim razie zachęcam do ponownego zdrapania i podzielenia się wynikiem oraz efektami swoich działań w komentarzu!
457
xd może

Odpowiedz
1
Hermisia

Hermisia

Przez cały dzień używaj pojęć związanych z ,,Harrym Potterem"!
Przez cały dzień, na każdej lekcji, używaj słów, które znał będzie każdy fan serii. Przykładowo, jeśli coś Cię zaciekawi i zszokuje, możesz krzyknąć: ,,Na brodę Merlina!" Oto Twoje wyzwanie! Nie jest one dość trudne do wykonania, potrzeba jedynie trochę odwagi i wyrozumiałego nauczyciela. Jeśli, natomiast trafisz na bardzo surowego pedagoga, lepiej zachować to wyzwanie na lekcję z osobą, która przyjmie to bez większych problemów. Kto wie, może nawet odkryjesz, że Twój nauczyciel również jest Potterheadem…? A może myślisz, że to zadanie w Twoim przypadku się nie sprawdzi? W takim razie zachęcam do ponownego zdrapania i podzielenia się wynikiem oraz efektami swoich działań w komentarzu!
XD ja już i tak to robię

Odpowiedz
1
Hermisia

Hermisia

Challenge accepted

Odpowiedz
xTrangix

xTrangix

5 uwag i dwie 1

Odpowiedz
.Hp_Girl.

.Hp_Girl.

Udawać dowolną postać z ,,Harry'ego Pottera"!
Jedyne, co musisz zrobić, to przebrać się za dowolnego bohatera z serii ,,Harry Potter" oraz odtwarzać jego zachowanie w czasie lekcji, używając znanych tekstów. Oto Twoje wyzwanie! Nie jest one dość trudne do wykonania, potrzeba jedynie trochę odwagi i wyrozumiałego nauczyciela. Jeśli, natomiast trafisz na bardzo surowego pedagoga, lepiej zachować to wyzwanie na lekcję z osobą, która przyjmie to bez większych problemów. Kto wie, może nawet odkryjesz, że Twój nauczyciel również jest Potterheadem…? A może myślisz, że to zadanie w Twoim przypadku się nie sprawdzi? W takim razie zachęcam do ponownego zdrapania i podzielenia się wynikiem oraz efektami swoich działań w komentarzu!

To też zrobię! Chyba wybiorę rona albo hermionę!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej