Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

If you were mine – 1

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 59

Betty-Cooper

Betty-Cooper

Wow❤️❤️🔥🔥

Odpowiedz
1
_tersa_

_tersa_

Hej😊😊pozdro
Będzie następne??

Odpowiedz
2
mrsdaisy

mrsdaisy

•  AUTOR

@_tersa_
Będzie już niedługo 💞

Odpowiedz
1
_tersa_

_tersa_

@mrsdaisy
Fajnie😄😄

Odpowiedz
doomed

doomed

A kiedy kolejna część?

Odpowiedz
1
goldenblue

goldenblue

Hah, kolejną opowiastka z Shawn’em 🙈
Oprócz paru literówek czy błędów gramatyczno – ortograficznych, raz tak poważnych, że nie mogłam zrozumieć w oogleyo co chodzi 😅Jest naprawdę super, czekam na dalsze części 🌼

Odpowiedz
matricide

matricide

@goldenblue Ja też nie wiem co piszesz, bo nie wiem kiedy kończysz zdanie, ponieważ nie widzę kropki. Zdanie bez kropki to nie zdanie.

W oogleyo? Nowe słowo!

Odpowiedz
goldenblue

goldenblue

@matricide Eee…co? Mam akurat taki dziwny zwyczaj(choć nie taki dziwny, dużo osób tak ma), że zdanie kończy emotką, zamiast kropki i ja nie widzę w tym nic złego. Do takich rzeczy jak kropki, czy drobne literówki, się nie przyczepiam, mówię jedynie o błędach, które zmieniają kontekst wypowiedzi :) Zresztą kto powiedział, że ja piszę zdania🤔Sklecam jedynie w całość swoją opinię i mówię to tylko po to, aby autorka mogła (jeśli chce oczywiście 🤷🏻‍♀️) poprawić swoją pracę. Zwykły komentarz, a dzieło, to moim zdaniem całkiem spora różnica i warto zwrócić na takie rzeczy większą uwagę ;)
Poza tym ja nikogo nie atakuję. Napisałam, że projekt mi się podoba, że czekam na dalsze części, nikogo nie obrażałam ani już tymbardziej nie hejtowałam, nie użyłam sarkazmu ani żadnego ,,jadu”🙉
Pisałam komentarz na szybko, z pewnych powodów i przebierając szybko palcami po klawiaturze, zdarza się tworzyć nowe wyrazy, które kochana autokorekta potrafi przekręcać jeszcze bardziej :)) Zazwyczaj sprawdzam, czy napisany komentarz nie ma żadnej literówki i naprawdę bardzo często poprawiam, nawet takie szczegóły, jak przecinki, kropki, wielkie litery itp.🙃Akurat wówczas nie mogłam i co? Coś się stało? :))

Odpowiedz
matricide

matricide

@goldenblue Nie, ale ja po prostu ściśle trzymam się zasad literatury, więc zdanie bez kropek dla mnie, nie jest zdaniem. :) Słyszałam od Daisy, że pod każdym opowiadaniem ktoś cały czas powtarza jej, że opowiadanie super, ale dużo błędów, przez który nie rozumieją zdania, bądź wypowiedzi danego bohatera. A ona już miesiące temu, wzięła to sobie do serduszka i próbuje to zmienić. Nie wiem, czy ty powtarzasz to cały czas pod jej komentarzami, ale to bardzo ją demotywuje. :))

Więc, nie przyczepiam się, że wyżej nie dodałaś kropek, ale o to że Daisy demotywują tego typu komentarze, a ona zdaje sobie sprawę z tego, że popełnia czasem błędy.

Odpowiedz
goldenblue

goldenblue

@matricide Właśnie zareagowałaś sarkazmem i zaatakowałaś mnie, a ja do autorki nic nie mam, bardzo lubię jej twórczość. Jeżeli zauważę błąd, zawsze to piszę – logiczne, że chcę pomóc autorowi, co w tym złego, każdy popełnia błędy, i ja je tylko wskazuję, aby poprawić. Nie miałam pojęcia, że autorce to przeszkadza, bo jakoś piszę tak oczywiście również pod innymi opowiadaniami, innych autorów i jakoś zawsze dostaję odpowiedź w stylu ,, dziękuję bardzo, wskażesz mi jakie?” , ja wówczas odpowiadam gdzie i jakie widnieją błędy. Skoro jednak autorka tak specyficznie reaguje na chęć pomocy (🤷🏻‍♀️), dlaczego nie może sama tego mi powiedzieć, albo chociażby w swoim wpisie?

Odpowiedz
matricide

matricide

@goldenblue Zaatakowałam i użyłam sarkazmu? Widocznie masz problemy z wyłapaniem go. Może autorka po prostu ma dość, odpowiadania każdej osobie o treści „dzięki, gdzie te błędy? :)” Każdy ma dość odpowiadania na milion komentarzy tego typu.

Odpowiedz
goldenblue

goldenblue

@matricide ,,W oogleyo? Nowe słowo! ”
Zdecydowana większość osób wychwyci to jako sarkazm/niemiłe wtrącenie ;)

Nigdy nie widziałam, aby autorka odpowiedziała komukolwiek w ten sposób, nie trzeba odpisywać, jeśli się już te błędy zna, to logiczne. Ważne, żeby w ten sposób odpisała np. jednej osobie. Ja sama pytam się kogoś, czy zauważył jakiś błąd z chęcią poprawy, przecież w tym nie ma nic złego!
Dlaczego, ponawiam pytanie, autorka nie wspomni o tym sama?

Odpowiedz
matricide

matricide

@goldenblue Obecnie jest smutna, a ja próbuję wytłumaczyć jej, że liczy się tylko to, że kocha pisać. Więc ni sądzę, żeby była w nastroju sama Ci o tym pisać.

Odpowiedz
goldenblue

goldenblue

@matricide Oczywiście, że liczy się to, że kocha pisać, również tak uważam. Jedynie zwracam uwagę na detale, które również są jednak ważne :)
Rozumiem.

Odpowiedz
1
Alpax

Alpax

Cudo nad cudami ❤

Odpowiedz
1
Wik_ka

Wik_ka

Kiedy kolejna część?

Odpowiedz
1
tylko_koty

tylko_koty

Cudowne ❤️ i na dodatek o SHAWNIE!

Odpowiedz
2
PofikanaPL

PofikanaPL

Aaaaaaaaaa…to jest MEGA!!!!!!!!

KIEDY NEXT?!?!?!!!!?!?!??

Odpowiedz
2
Tina_love

Tina_love

Kobieto to jest BOSKIE!!
Czekam na kolejną część♡♥

Odpowiedz
2
Merlin_

Merlin_

Next next next

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej