Horoskopquiz: Jak wyleczysz się z depresji i lęków?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 48

Daila

Dlaczego mam wrażenie jakby to był jakiś naskok na mnie? Gram ofiarę? (Lew jak coś) Zostałam zgwałcona i co i teraz gram ofiare? To moja wina? No kufa mać no nie bardzo…

Odpowiedz

Vict

Waga: Waga nieustannie martwi się tym, co inni o niej myślą, potrafi to doprowadzić do fatalnej sytuacji stresowej. Rozwiązaniem może być rywalizacja. Niezależnie od tego z kim zdecydujesz się rywalizować, pomoże Ci to zainspirować się i zrobić rzeczy, które dodadzą Ci odwagi. Ten proces doprowadzi Cię do lepszej wersji siebie. Współzawodnictwo sprawi, że strach stanie się dla Ciebie polem gry, dzięki któremu możesz zdobyć coś co doda Ci wiary w siebie. Ostatecznie Twoim przeciwnikiem możesz stać się Ty sam – kiedy zdecydujesz się, że nie chcesz już walczyć o to, aby inni Cię kochali, sam spróbujesz pokochać siebie. To uspokoi Twoje wnętrze na zawsze. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
BlackRoseUwu

BlackRoseUwu

Panna: Cisza!

Odpowiedz
ZwyczajnyCzlowiek

ZwyczajnyCzlowiek

Komplemety

Odpowiedz
ArcheriaInu_Absynt

ArcheriaInu_Absynt

Rak: Nie przejmuj się innymi!
Jako rak masz zwyczaj do dbania o innych ludzi i zapominaniu o sobie. Często Twoja chęć pomocy i empatia prowadzą do toksycznych sytuacji. Pomagasz wszystkim, nawet ludziom, którzy Cię krzywdzą, a własnych potrzeb nigdy nie spełniasz. Prowadzi to do uczucia lęku, depresji, strachu przed pokonywaniem problemów. Musisz pozwolić sobie na zdrowy egoizm, skupić się na własnym wnętrzu i uzdrowić je, nawet jeśli jest to coś, co nie spodoba się Twoim bliskim. Przestań przejmować się akceptacją innych – zadbaj o siebie, zdobądź siłę i spokój, dopiero wtedy możesz pomagać innym i pokonać własne demony. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
fanka_Mela

fanka_Mela

Lew: Przestań być ofiarą!
Kiedy nie potrafisz poradzić sobie z wewnętrznym chaosem, który czujesz, masz zwyczaj zrzucać odpowiedzialność za to na innych ludzi. Grasz ofiarę, a to osłabia Cię jeszcze bardziej. Tworzenie chaosu wokół siebie nigdy nie pozwoli Ci wrócić do stanu wewnętrznego spokoju, który potrzebujesz, aby wyleczyć się z traumy. Strach, bycie ofiarą, depresja przejmują Twoją osobę od środka. Aby to pokonać powinieneś poświęcić czas na przypomnienie sobie kim tak naprawdę jesteś. Gdy już to zrobisz stwórz coś kreatywnego dla siebie. Owoc Twojej kreacji pozwoli Ci uwolnić wewnętrzne napięcia. Podziel się wynikiem w komentarzu

ale to ja nie jestem ofiarą

Odpowiedz
Nyathera

Nyathera

Bliźnięta: Podwójne rozwiązanie!
Bliźnięta mają podwójny charakter, dlatego powinny radzić sobie ze strachem i depresją na dwa różne sposoby. Pomoc komuś przez rozmowę lub przekazując ważne informacje, pomoże Ci uzdrowić siebie samego, co zrelaksuje Twój chaotyczny umysł. Drugim sposobem na pokonanie problemu, jest odcięcie kontaktu z toksyczną osobą. Po zerwaniu takiej znajomości Twoje serce się zregeneruje, co pozwoli Ci poczuć się znowu zdolnym do stawiania czoła życiowym wyzwaniom. Opanujesz swój strach i zdobędziesz narzędzia do walki z problemami. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zgadzam się.

Odpowiedz
x.arioch

x.arioch

Koziorożec: Komplementy

Odpowiedz
Sim4

Sim4

Zaufanie
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

Odpowiedz

juliaaquizzsz

Panna: cisza..racja

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej