Horoskopquiz: znak zodiaku, a wygląd!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 271

Evie_2009

Evie_2009

Ascendent lub Słońce w Rybach:
Ryby zwykle są pulchne i średniego wzrostu. Jest to jedyny znak zodiaku, który może przybierać różne formy. Oczy ascendentalnych lub słonecznych Ryb są duże, ciekawe i atrakcyjne, ale poruszają się powoli i często stają w bezruchu. Są hipnotyczne. Ich sylwetka jest mglista, tajemnicza i cicha, nie rzuca się w oczy. Tak jak ze wszystkimi cechami ryb, tak samo jest z ich wyglądem – jako znak, są nieuchwytne, niestabilne i ciężkie do sklasyfikowania. Kolory, które cenią sobie najbardziej: odcienie fioletu, niebieskiego i zielonego.

Czy to zgadza się w Twoim przypadku? Daj znać w komentarzu!

nic się nie zgadza poza niebieskim i fioletem, a poza tym jestem szupła i wysoka

Odpowiedz
antri2010

antri2010

I racja, mam ciemne gęste włosy

Odpowiedz
antri2010

antri2010

Wodnik no jestem wysoka szczupła nie do końca ale w miarę uznajmy że się zgadza

Odpowiedz

Koxrednew

No niestety się nie zgadza.

OSZUŚCI

Odpowiedz
RosePianistLovegood

RosePianistLovegood

Zgadza się oprócz koloru i tego, że mam grube włosy…

Odpowiedz
rikopresident

rikopresident

Ascendent lub Słońce w Byku:
Byki mają harmonijną twarz wpisującą się w kwadrat lub owal, grube rysy, okrągły nos i zmysłowe usta. Osoba z ascendentem w tym znaku ma jasną cerę i grube, lśniące włosy. Ciało jest proporcjonalne, chociaż kark ma wyjątkowo masywny. Przez to sylwetka sprawia wrażenie miękkiej i silnej jednocześnie. Byk traktuje swój wygląd wyjątkowo poważnie, pilnuje tego co na siebie wkłada, ma dobry gust. Jego ulubiony kolor to zielony i brązowy. Czy to zgadza się w Twoim przypadku? Daj znać w komentarzu!

Zgadza się praktycznie idealnie

Odpowiedz
AmazingHorses

AmazingHorses

Wodnik jest szczupły i wysoki. Ma regularne rysy twarzy i ciemne, gęste włosy. Zazwyczaj ma lekko rozczochrane włosy lub wymyślną fryzurę. Wygląda na poważnego, ale miłego. Z daleka sprawia wrażenie zdystansowanego i niedostępnego. Oczy Wodnika są żywe i ciekawe świata, szukają rozwiązań na wszystkie tematy, które go zainteresują. Ulubiony kolor to indygo oraz odcienie ciemniejszego niebieskiego.

A więc jestem niska, mam blond włosy, a moje ulubione kolory to morski, ciepły żółty i khaki. Poza tym nawet było blisko, ale ja tam jestem zdania, że znaki zodiaku na wygląd nie wpływają. Z drugiej strony jestem świetna w zgadywaniu znaków zodiaku ludzi, więc może coś w tym jest.

Odpowiedz
summerdawson

summerdawson

Nie chce mi się przypisywać wyniku napisze tylko że mam to co Fasolka777 (czyli panna) i zgadza się co do kolorów zielonego i żółtego ale jestem niska a nie wysoka ani średniego wzrostu

Odpowiedz
.Ignis.

.Ignis.

Bliźnięta mają błyszczące oczy i proporcjonalną mimikę twarzy. Są smukłej budowy i średniego lub wysokiego wzrostu. Ich sylwetki są smukłe, elastyczne, z niewielką, delikatną muskulaturą. Nogi i ręce długie jak u modelek. Przez to figura zdaje się być finezyjna, wyluzowana i wiotka. Styl ascendentalnych lub słonecznych Bliźniąt jest pozornie kontrolowany i skierowany na niewymuszony luz. Są kameleonami, dostosowują się do sytuacji i potrafią skorygować swój wygląd, aby nie odstawać. Lubią otaczać się kolorem żółtym i srebrnym.

Czy to zgadza się w Twoim przypadku? Daj znać w komentarzu!

Nie. W ogóle nie. Co do twarzy to nie wiem, ale jestem niska, nie jestem smukła ani zdecydowanie delikatna. Nie jestem ani trochę wyluzowana. Nie dostosowuję się do innych. Wyjątkowo nie lubię koloru żółtego, srebrny tak sobie. Przykro mi, ale nie mogę się z tym wszystkim zgodzić.

Odpowiedz

komentuje.poprostu

Lwy mają silne i wyraźne rysy twarzy, szerokie czoło, gęste i jasne włosy (zazwyczaj rudawe lub blond). Na ich twarzy dość wyraźny jest nos – duży i aksamitny. Ich proporcje są harmonijne. Zazwyczaj są wysokiego wzrostu i mają długie nogi. Są silni i mają rozbudowaną muskulaturę. Wyglądają na osoby szlachetne, z klasą, dumne i zadowolone ze swojego życia. Lwy lubią biżuterię i ozdoby, słoneczne kolory (żółty i pomarańczowy) i cenią sobie najwyższą jakość.

No można powiedzieć że się zgadza ale nie przepadam za taką kolorystyce bo wolę słabo nasycone i zimne kolory co jest dosłownie przeciwieństwem. I mam bardzo BARDZO ciemne brązowe włosy które podchodzą już nawet pod czerń. Ale reszta się w sumie zgadza XD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej