Do której organizacji z anime Bungou Stray Dogs powinieneś należeć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 40

nagit0s-h0pe

nagit0s-h0pe

Według Twoich odpowiedzi powinieneś należeć do Gildii! Gildia to amerykańska organizacja pod przywództwem Francisa Fitzgeralda, posiadająca ogromne wpływy na całym świecie. Członkom przyznano poziom władzy Dyplomatów w drodze nacisku na rząd. Każdy członek ma swoją tożsamość poza organizacją. Wielu z nich ma wysokie stanowiska w rządzie i wielkich korporacjach. Po wojnie Gildia podzieliła się na dwie różne grupy, Gildia prowadzona przez Fitzgeralda i Resztki Gildii pod przewodnictwem Steinbecka. Ponieważ Steinbeck szuka zemsty na Fitzgeraldzie, grupy są sobie przeciwne i pozostają w wrogich stosunkach. Daj znać w komentarzu, co myślisz o wyniku.

Hmm, wsumie to tam najbardziej pasuje.

Odpowiedz
xnatusiasx

xnatusiasx

Według Twoich odpowiedzi powinieneś należeć do Zbrojnej Agencji Detektywów! Zbrojna Agencja Detektywów to grupa skupiona na rozwiązywaniu zbrodni, które są uważane za trudne dla Wojskowych Policji. Zbrodnie te często mają nadprzyrodzone pochodzenie. Prawie wszyscy detektywi w firmie mają swoje specjalne umiejętności. Ponieważ obecnym dyrektorem Agencji jest Fukuzawa Yukichi, wszyscy ludzie, którzy są jej członkami, mają wpływ na jego zdolność: „Wszyscy mężczyźni są równi”. Wkurzyła bym się gdyby wyszła gildia to najgorsza organizacja.

Odpowiedz
1
sok__pomaranczowy

sok__pomaranczowy

Portowa Mafia
zdecydowanie jestem #teammafia wiec no c i e s z e s i e

Odpowiedz
3
Septem_7

Septem_7

Portowa Mafia!
Według Twoich odpowiedzi powinieneś należeć do Portowej Mafii! Portowa Mafia to podziemna organizacja w Japonii, posiadająca ogromne wpływy polityczne i gospodarcze, zarządzana przez Ōgai Mori, z siedzibą w Jokohamie. Dzieli swoją potęgę w dużym stopniu pomiędzy szefem i pięcioma Egzekutorami Mafii. Ci, którzy im się przeciwstawią, zostaną zabici.

Odpowiedz
2
xnanamix.q

xnanamix.q

Omg Mafia / szczerze zgadzam się z tym

Odpowiedz
2
xTenshi

xTenshi

Mafia Portowa
#teammafia

Odpowiedz
2
jakis_zul_roku

jakis_zul_roku

Według Twoich odpowiedzi powinieneś należeć do Portowej Mafii! Portowa Mafia to podziemna organizacja w Japonii, posiadająca ogromne wpływy polityczne i gospodarcze, zarządzana przez Ōgai Mori, z siedzibą w Jokohamie. Dzieli swoją potęgę w dużym stopniu pomiędzy szefem i pięcioma Egzekutorami Mafii. Ci, którzy im się przeciwstawią, zostaną zabici. Daj znać w komentarzu, co myślisz o wyniku.

Odpowiedz
2
ImagineOFF

ImagineOFF

Zbrojna Agencja Detektywów!
Jeeeeeej!

Odpowiedz
2
Astrit557

Astrit557

Zbrojna agencja detektywów
Wolę do mafii :c

Odpowiedz
2
x_maselko_x

x_maselko_x

Zbrojna agencja detektywów uwu

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej