Odpowiedz na kilka pytań, a ja powiem Ci, jak możesz odzyskać radość z życia!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 86

gronko

gronko

No niestety ale na mnie juz nic nie dziala xDD

Odpowiedz
-Baagietta-

-Baagietta-

Zrób mapę marzeń.
Być może ostatnio nie skupiałeś się na swoich przyszłych planach i marzeniach i to dlatego zapomniałeś o tym, by cieszyć się życiem. Zacznij prowadzić dziennik, stwórz mapę myśli lub listę swoich celów czy marzeń. Zastanów się nad swoją przyszłością i teraźniejszością, pomyśl, co chciałbyś osiągnąć lub co jest dla Ciebie ważne właśnie w tym momencie, bo możesz zaplanować nawet najdrobniejsze i z pozoru najprostsze rzeczy. Ważne, byś odczuwał radość z tworzenia takiego dziennika czy mapy. To tylko kilka pomysłów na odzyskanie radości z życia, gdyż jest zdecydowanie dużo więcej! Pamiętaj, że życie to nie tylko złe chwile, ale tez i dobre, dlatego staraj się wykorzystywać szczęśliwe chwile w pełni, by w momencie przygnębienia móc sobie je przypomnieć.

Oki chciałam napisać przysięgę że zawsze z bff będziemy bff ale to też zrobię🤗

Odpowiedz
ruski.dywan

ruski.dywan

Zrób coś dla siebie

Odpowiedz
lemonlimen

lemonlimen

Posłuchaj muzyki.
Właśnie to robię.

Odpowiedz
nikki.vibezzz

nikki.vibezzz

Posłuchaj muzyki
dobry plan

Odpowiedz
Karolinkachlebek3

Karolinkachlebek3

Posłuchaj muzyki.
Być może ostatnio nie zatrzymałeś się choć na chwilę, nie odpocząłeś i to dlatego zapomniałeś o tym, by cieszyć się życiem. Muzyka nas uspokaja lub zupełnie odwrotnie – wyzwala ukryte emocje, zwłaszcza taka, którą lubimy. Wsłuchaj się w ulubione dźwięki i dobrze wypocznij, a w międzyczasie możesz oddawać się innemu zajęciu np. rysowaniu czy przeglądaniu internetu. To tylko kilka pomysłów na odzyskanie radości z życia, gdyż jest zdecydowanie dużo więcej! Pamiętaj, że życie to nie tylko złe chwile, ale tez i dobre, dlatego staraj się wykorzystywać szczęśliwe chwile w pełni, by w momencie przygnębienia móc sobie je przypomnieć.

Teraz słucham.Super quiz 🌼

Odpowiedz
Macierzanka

Macierzanka

Być może ostatnio nie miałeś czasu, by poświęcić się nowym zajęciom i to dlatego zapomniałeś o tym, by cieszyć się życiem. Rozpoczęcie nauki czegoś nowego pomoże Ci odciągnąć się od złego nastroju. Możesz zacząć np. od zapisania się na zajęcia sportowe, nauki języka obcego, fotografii czy innego zajęcia (być może zupełnie oryginalnego i nietypowego), które Cię interesuje, a nie mogłeś znaleźć na nie czasu.
W sumie rzadko rozwiązuję quizy z głównej, bo zwykle nie są zbyt trafne, ale tym razem z nudów kliknęłam i muszę przyznać, że wyszła mi bardzo dobra rada. Rzeczywiście u mnie najlepszym sposobem na przygnębienie jest zrobienie, spróbowanie czegoś nowego, ale często o tym zapominam
Super quiz :D

Odpowiedz
femshinji

femshinji

dzieki mordo dzieki tej maseczce i kompieli w wannie juz nie musze brac antydepresantow

Odpowiedz
Helmut_Heiligkreuz

Helmut_Heiligkreuz

Częściej opuszczaj „strefę komfortu".
Być może ostatnio i to dlatego zapomniałeś o tym, by cieszyć się życiem. Strefa komfortu to sytuacje, w których czujemy się bezpiecznie. Problem polega jednak na tym, że jednocześnie nie daje zbyt wielu szans na rozwój, lepsze poznanie siebie, odkrycie nowych talentów, poszerzenie grona znajomych, dlatego od czasu do czasu warto spróbować ją zostawić i otworzyć się na nowe możliwości.

To tylko kilka pomysłów na odzyskanie radości z życia, gdyż jest zdecydowanie dużo więcej! Pamiętaj, że życie to nie tylko złe chwile, ale tez i dobre, dlatego staraj się wykorzystywać szczęśliwe chwile w pełni, by w momencie przygnębienia móc sobie je przypomnieć.

Cholernie ciężko będzie ze strefy wyjść

Odpowiedz
zuzaneczqqq

zuzaneczqqq

Otaczaj się żywymi kolorami.
Być może ostatnio przygnębiasz się smutnym otoczeniem i ciemnymi barwami i to dlatego zapomniałeś o tym, by cieszyć się życiem. Ubierz się inaczej niż zwykle np. załóż czerwoną koszulkę, kup sobie nowy przedmiot w radosnym odcieniu lub włóż kolorowe kwiaty do wazonu. Patrząc na miłe otoczenie Twój nastrój powinien się polepszyć. To tylko kilka pomysłów na odzyskanie radości z życia, gdyż jest zdecydowanie dużo więcej! Pamiętaj, że życie to nie tylko złe chwile, ale tez i dobre, dlatego staraj się wykorzystywać szczęśliwe chwile w pełni, by w momencie przygnębienia móc sobie je przypomnieć.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej