Od której kreskówkowej postaci dostaniesz walentynkowe czekoladki?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #czekoladki #kreskowki #milosc #postacie #prezent #walentynki

Komentarze sameQuizy: 31

Mari20Love

Mari20Love

Carmen Sandiego 💛
Lubię ją ale miałam nadzieję na chłopaka no a jak zwykle wszyscy chłopcy ślepi.
Nie widzą mego piękna (Poprawia swoje włosy) 💄🪞😂

Odpowiedz

p...o

Claudia
To właśnie Ciebie ta energiczna czarodziejka obdarzyła uczuciem! Postanowiła włożyć całe serce (niedosłownie, przynajmniej taką mam nadzieję) w swój prezent, który zamierza Ci wręczyć, by pokazać, co czuje. Postanowiła więc przygotować czekoladę, choć nie mnie oceniać, jak jej to wyszło (w końcu zrobiła ją dla Ciebie). Czy przyjmiesz podarek? Odwzajemnił(a)byś jej uczucie? Napisz w komentarzu!

Nie kojarzę postaci, z czego ona jest?

Odpowiedz
1
Ania2055

Ania2055

Wirt
Czy tylko ja go wylosowałam?

Odpowiedz
Alex_The_Furry

Alex_The_Furry

Robin
WTF

Odpowiedz
Anna244

Anna244

Shiro
To właśnie Ciebie ten odważny pilot obdarzył uczuciem! Postanowił włożyć całe serce (niedosłownie, przynajmniej taką mam nadzieję) w swój prezent, który zamierza Ci wręczyć, by pokazać, co czuje. Postanowił więc przygotować czekoladę, choć nie mnie oceniać, jak mu to wyszło (w końcu zrobił ją dla Ciebie). Czy przyjmiesz podarek? Odwzajemnił(a)byś jego uczucie? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz

V...e

Marcelina Abadeer
To właśnie Ciebie ta utalentowana wampirzyca obdarzyła uczuciem! Postanowiła włożyć całe serce (niedosłownie, przynajmniej taką mam nadzieję) w swój prezent, który zamierza Ci wręczyć, by pokazać, co czuje. Postanowiła więc przygotować czekoladę, choć nie mnie oceniać, jak jej to wyszło (w końcu zrobiła ją dla Ciebie). Czy przyjmiesz podarek? Odwzajemnił(a)byś jej uczucie? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
_Vendie_

_Vendie_

Hay Lin
To właśnie Ciebie ta zabawna czarodziejka obdarzyła uczuciem! Postanowiła włożyć całe serce (niedosłownie, przynajmniej taką mam nadzieję) w swój prezent, który zamierza Ci wręczyć, by pokazać, co czuje. Postanowiła więc przygotować czekoladę, choć nie mnie oceniać, jak jej to wyszło (w końcu zrobiła ją dla Ciebie). Czy przyjmiesz podarek? Odwzajemnił(a)byś jej uczucie? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
Anne_Dark_Rose

Anne_Dark_Rose

Clover
To właśnie Ciebie ta urocza agentka obdarzyła uczuciem! Postanowiła włożyć całe serce (niedosłownie, przynajmniej taką mam nadzieję) w swój prezent, który zamierza Ci wręczyć, by pokazać, co czuje. Postanowiła więc przygotować czekoladę, choć nie mnie oceniać, jak jej to wyszło (w końcu zrobiła ją dla Ciebie). Czy przyjmiesz podarek? Odwzajemnił(a)byś jej uczucie? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
kei

kei

Luka Couffaine

Odpowiedz
1
AnnieChase1234

AnnieChase1234

Clover
Spk ale tylko przyjaciółka nic więcej!
🖤

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej