Do jakiej psychopatycznej bądź socjopatycznej postaci z anime jesteś podobny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 132

ILoveHappyTreeFriends

ILoveHappyTreeFriends

Yuno Gasai – Mirai Nikki
Jestem dokładnie taka sama jak ona..

Odpowiedz
Koks_Oshawott

Koks_Oshawott

Light Yagami
Zaeboscie! Akurat ogladam to anime i idealnie do mnie ten opis pasuje. Hehhehehe

Odpowiedz
Sayorii-chan

Sayorii-chan

Isaac Foster – Angels of Death! pozdrawiam

Odpowiedz
Matrioszka_chan

Matrioszka_chan

Junko Enoshima? Robi wrażenie

Odpowiedz
Kittyzetkka

Kittyzetkka

Yuno Gasai – Mirai Nikki!

Na podstawie Twoich odpowiedzi wnioskuję, iż najwięcej wspólnego masz z Yuno Gasai z anime ,,Mirai Nikki"! Yuno to typowa psychopatka typu yandere. Dziewczyna ma obsesję na punkcie głównego bohatera, – Yukiteru Amano – dla którego jest gotowa poświęcić wszystko, nawet samą siebie. Takie oddanie jest godne podziwu, ale również jest przerażające. Yuno nie jest aż taką wariatką jak się wydaje. W końcu to Yukiteru sprawiał, że miała w sobie choć odrobinę normalności. Dziewczyna chciała być kochana, a zabijała dlatego, że nie widziała innej możliwości. Mimo to, zabójstwa szły jej naprawdę dobrze. Oprócz jej inteligencji i sprytu, chyba najbardziej przerażającą rzeczą, był fakt, iż Yuno umiała się posługiwać każdym typem broni, jaki tylko jej dano. Co o tym myślisz? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj, że nie ma on na celu nikogo urazić!

Tak, uważam że jest bardzo do mnie podobna…

Odpowiedz
Wolfgirl157

Wolfgirl157

Junko Enoshima – Danganronpa!\nie znam ale z opisu się sparwdza

Odpowiedz
OmoCat

OmoCat

Junko Enoshima – Danganronpa!

Na podstawie Twoich odpowiedzi wnioskuję, iż najbardziej pasujesz do Junko Enoshimy! Junko to psychopatyczna postać, która ma bardzo zmienne zachowania – Z radości w smutek, ze smutku w euforię, a z euforii w złość. Mimo to, dziewczyna potrafi przez dłuższy czas trzymać jedną osobowość, na przykład kiedy nadzorowała uczniów poprzez Monokumę. Junko jest osobą bezczelną, pewną siebie i potrafi robić doskonałe analizy. Ma obsesję na punkcie rozpaczy. Nieważne, czy zadaje rozpacz komuś, czy sama cierpi. Jest to dla niej jedyna zabawna emocja. Przez to właśnie ta postać jest tak niebezpieczna i nieprzewidywalna. Co o tym myślisz? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj, że nie ma on na celu nikogo urazić!
Według mnie Junko bardzo do mnie pasuje

Odpowiedz
ajakistyp

ajakistyp

Izaya Orihara – Durarara!
Na podstawie Twoich odpowiedzi wnioskuję, iż najwięcej wspólnego masz z Izayą Orihara! Jest to ogromny socjopata i manipulator. Jak sam stwierdził, Izaya kocha ludzi. Nie jest to jednak miłość, jaką znamy. On kocha manipulować ludźmi oraz niszczyć ich życia. Za pomocą odpowiedniej argumentacji i dobrze przeprowadzonego dialogu, potrafi on wywołać na człowieku określone działanie. Dodatkowo, mężczyzna nikogo nigdy nie zamordował, ani nie torturował. Jego ofiary same zabijały ludzi lub popełniały samobójstwa. Powodem, dla którego robi to Izaya, nie jest ani chęć władzy, ani pieniędzy. Dla niego jest to forma rozrywki, hobby. Co o tym myślisz? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj, że nie ma on na celu nikogo urazić!

Odpowiedz
Cotton_candy_Queen

Cotton_candy_Queen

Isaac Foster – Angels of Death!
Na podstawie Twoich odpowiedzi wnioskuję, iż najwięcej Cię łączy z Zackiem Foster z anime "Angels of Death"! Isaac to seryjny morderca, który ma tendencję do psychopatycznych zachowań. Przykładowo, gdy spotyka główną bohaterkę – Rachel Gardner – zamierza ją zabić, jednak nie robi tego, gdyż w oczach Rachel nie widać żadnych emocji. Jak sam przyznał, Zack nie zabije Rachel dopóki na jej twarzy nie zagoszczą żadne uczucia. Najzwyczajniej w świecie, Zacka nie satysfakcjonują ofiary, które przy zabójstwie nie rozpaczają nad swoim losem lub po prostu nie doświadczają choć minimalnych odczuć. Co o tym myślisz? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj, że nie ma on na celu nikogo urazić!

Odpowiedz
Ryaa

Ryaa

Light Yagami
W sumieeeee :>
Nawet calkiem pasuje hehe

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej