Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Czarny Charakter

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
crowly
crowly
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 51

Artemis978

Artemis978

Inne spojrzenie na ,,czarny charakter”.Ale to inne spojrzenie mi się spodobało😄.
Nigdy nie myślałam o tym w ten sposób…
Ale coś w tym jest…

Odpowiedz
Somnium

Somnium

Up

Odpowiedz
Synapis

Synapis

Piękne! Ja zawsze lubiłam czarne charaktery, a to co napisałaś idealnie opisuje moje odczucia w tym temacie.

Odpowiedz
1
pianissimo

pianissimo

Czy tylko ja kocham czarne charaktery za to że są mroczne? Większość innych postaci jest zazwyczaj bardzo nudna, średnio inteligentna a w dodatku denerwująca. Oczywiście nie twierdzę że wszystko co złe jest ciekawe, ale cóż… W większości czarne charaktery to najlepsze postacie. Czytaj: w silmarillionie, władcy pierścieni itp. nie tyle kibicowałam ,,złym” co interesowałam się ich losem no bo ,,dobro” i tak zwycięży.

Odpowiedz
2

D...3

To jrst cudowne i prawdziwe ❤

Odpowiedz
1
Mariseida

Mariseida

Piękny tekst. Mnie tu się przypomniał, może dziecinnie, początek „Megamocnego”. I to, jak podczas czytanie „Trzech muszkieterów” kibicowałam Milady – inteligentna, cwana i wybierała działanie dla siebie zamiast dla jakiegoś króla, który i tak wcale nie był cudem na tronie. Zresztą, jej historia wcale nie była na początku taka straszna – jako młodziutka dziewczyna wstąpiła do klasztoru (zapewne pod wpływem rodziny, przynajmniej według mnie), uciekła z księdzem, przez brak pieniędzy ksiądz dopuścił się kradzieży, kat i jego brat jednocześnie go napiętnował, po czym uwziął się jeszcze na kobietę, która zdemoralizowała jego brata. A owa kobieta miała szesnaście lat… Później zwiali z więzienia, a kiedy nadarzyła się okazja w postaci młodego hrabiego, to Milady zrobiła chyba najrozsądniejszą rzecz na świecie olewając księdza i uwodząc go. Tyle że kiedy później małżonek odkrył piętno, od razu wziął się za wieszanie, bez dania choćby szansy na wyjaśnianie! I jak tu się dziwić, że cudem ocalała dziewczyna następnego męża (choć to nawet nie jest udowodnione!) otruła. A przy otruciu Konstacji byłam Milady wręcz wdzięczna, ona była taka mdła…

Odpowiedz
1
crowly

crowly

•  AUTOR

@AnnaKot Megamocny to bajka dzieciństwa, a Trzech Muszkieterów też chętnie przeczytam ;)

Odpowiedz
Bachantka

Bachantka

Świetnie napisane i uczciwie. Mnie zawsze fascynują czarne charaktery, bo chce wiedzieć czemu są tacy, co ich popchnęło itd.

Odpowiedz
3

g...r

ciekawy punkt widzenia, ja akurat często trzymałem stronę ”czarnego charakteru” :)

Odpowiedz
2
addictwithapen

addictwithapen

@JS_777 Zawsze myślałam, że tylko ja tak myślę, bo wszyscy byli przeciwnego zdania. Myślałam, że coś jest ze mną nie tak..

Odpowiedz
1

g...r

@Acily zdania są podzielone jedni wolą rzekomo dobrych nie twierdzę, że wszyscy którzy walczą po tej dobrej stronie są źli, drudzy wolą tych złych często tak naprawdę lepszych

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Julienna

Julienna

Świetne

Odpowiedz
1
Nazzera

Nazzera

Cieszę się, że nie jestem jedyną osobą myślącą w ten sposób.
Ci wszyscy „Bohaterzy”, te wszystkie „Czarne Charaktery”… obie grupy dążą po trupach do swojego celu. Celu zwanym zwalczeniem się nawzajem. Różni je tylko to, że bohater pisze tą historię… I to on w niej jest tą dobrą istotą.
Bo wygrani piszą historię…
A historia lubi się powtarzać. Żyjemy w przekonaniu, że nasz wróg jest potworem, lecz przez to nie patrzymy na swojego potwora. Na nas. Nigdy nie wiadomo, kto jest prawdziwym wrogiem. Czy oni… czy my sami.

Nchow, ja tu w jakieś bezsensowne i niezrozumiałe filozofie, a ty, Autorze, ubrałeś to w słowa. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Odpowiedz
4

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej