Co myśli o Tobie Ticci Toby?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 92

Kitsu_ne

Kitsu_ne

Najpierw mi wyszło to co większości dlatego postanowiłam zrobić ponownie żeby mógł mieć przyjemność i mnie zabić :3 ( super quiz mam nadzieję że będziesz robić takich więcej 💗 )

Odpowiedz
Aiko_San

Aiko_San

Czyżby miłość na zawsze?
Poczułaś jego ręce w swojej tali. „Wiesz, że nikt nie był dla mnie tak ważny jak ty, [Twoje imię]?” – chłopak przybliżał się do Ciebie coraz bliżej, natomiast Ty coraz bardziej się oddalałaś. W pewnym momencie, poczułaś zimną ścianę na swoich plecach. Nastolatek oparł rękę na ścianie zagradzając Ci drogę. Nachylił się i pocałował Cię delikatnie w usta. Zrobiłaś się cała czerwona. „Zakochałem się w tobie, [Twoje imię].” – chłopak znowu Cię pocałował. Położył dłonie na Twoich biodrach i oparł mocniej o ścianę. Ten pocałunek nie był delikatny jak poprzedni. Był namiętny i długi. „Toby…” – odezwałaś się i spojrzałaś w oczy nastolatka stojącego nad Tobą. „Ja… ja ciebie też kocham.” – poczułaś jak jego ręki szybko wdzierają się pod Twój podkoszulek i podnoszą go coraz wyżej, aż w końcu pozbawiają się go. Toby pocałował Twoją szyję zataczając przy tym malutkie kółeczko językiem. Odepchnęłaś się do ściany i popchnęłaś chłopaka na łóżko. Uklękłaś nad nim i zdjęłaś jego bluzę, potem gogle i maskę. Toby położył ręce w Twojej talii i przeturlał się z Tobą, żeby być na górze… Wtuliłaś się w jego rozgrzane ciało i zasnęłaś. Rano obudziłaś się sama w łóżku. Podniosłaś się na łokciach i rozejrzałaś po pokoju. „Może to wszystko tylko mi się śniło?” – powiedziałaś i zrobiłaś się czerwona jak burak na wspomnienie poprzedniej nocy. „Nie śniło ci się, księżniczko!” – powiedział Toby wchodząc do pokoju bez koszuli, co spowodowało u Ciebie jeszcze większy rumieniec. „Śniadanie do łóżka dla mojej pięknej damy.” – powiedział całując Cię namiętnie na dzień dobry.

Marzenia

Odpowiedz
LubieGofryTicciToby

LubieGofryTicciToby

Aww słodkie<3
😍

Odpowiedz
Zelka_xd

Zelka_xd

Aż sobie wymyśliłam piosenkę o toby’m:
Toby toby to zboooook, lalallala, toby to debil lallalaaaaa, ma mordę jak zderzak lalalalaa, żre tak dużo tych gofrów że na pewno waży 28283828828282 kilogramów, już leprza Ayano a nie zbok, a zrób tylko krok a polecisz na niego bo to w końcu zasrany zboooooooooooooook!!

Lol XDDD

Odpowiedz
1
Wolaczek

Wolaczek

@SashaYanaka nie śmieszne, tylko żałosne i to świadczy tylko o tym, że nie jesteś zbyt mądrą osobą….żałosne…

Odpowiedz
1
kaja6

kaja6

Super (͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz
UsunieteKontoStop

UsunieteKontoStop

Miłość na zawsze
Quiz świetny, jednak końcówka trochę… Eh…
SENPAI *-*

Odpowiedz
Kunegusia

Kunegusia

Czyżby miłość na zawsze?
Matko jak się śmiałam czytając opis
Hahha fajne!

Odpowiedz
2
JulakaArt

JulakaArt

Miłość na zawsze 😂😂
Moja reakcja na końcówce: ZABOCZENIEC, HALOOO PRZEPRASZAM BARDZO ALE TY NIE JESTEŚ GODZIEN MOICH PIĘKNYCH NÓŻEK…ANI NICZEGO INNEGO!
Moje myśli: 6w6 shit….HERE WE GO AGAIN.
Myślałam że będzie przyjaźń 😂
Polecam 👌🍪

Odpowiedz
PaniFoch

PaniFoch

Przyjaciele i wspulnicy w zbrodni
Super nawet się cieszę z tej odp. Super quiz

Odpowiedz
Ami145674

Ami145674

Miłość na zawsze… 😍już sie w nim bujam ❤❤

Ps fajny quiz zrób kolejną część pliska😟

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej